BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 8 miesiąc temu #426537 przez Dave
noi klops,mojego gina nie ma w przyszłym tygodniu.

i co teraz????



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426538 przez MoNiaaa
dave ale czym sie niepokoisz cos sie dzieje? moze wytrzymasz do wizyty?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426543 przez klaudia_286
a mnie by się przydał masaż plecow ehhhh normalnie marzenie

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #426548 przez Agusiak
witajcie dziewczynki :)

Ogromnie Wam wszystkim gratuluję dzidziusiów a w szczególności naszym kochanym Dave i agi-p :)
Dave cieszę się że tak szybko Wam się ponownie udało i trzymam kciuku aby tym razem wszystko było dobrze od początku do szczęśliwego końca :)

Trzymam kciuki za Was wszystkie mamusie :lol: Życzę dużo zdrówka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426558 przez Dave
agusiak - dziękuję.

no schizie síe, bo teraz to czas kiedy poprzednim razem naszemu maluszkowi przestało bić serduszko.
brzuch mnie pobolewa i po prostu chciałabym wiedzieć,że wszystko ok.
wiem że niektórym może síe to wydać dziwactwem. nie każdy to zrozumie.
sytuacja jest po prostu bardzo świeża.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426563 przez klaudia_286
ja tez pamietam o swoich maluszkach i teraz też się martwie bardzo to jest normalne że tak będzie :)

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426565 przez klaudia_286
Moja amelcia patrzy na Król Lew i powiedziała ze to jest straszna bajeczka dla duzych dziewczynek :P

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426569 przez MoNiaaa
nie dave nie zrozum mnie zle nie uwazam tego za dziwactwo bron boze i wcale sie nie dziwie po takich przejsciach jesli nie daje ci to spokoju umow sie do innego gina a moze akurat twoj szybko wroci i uda ci sie do niego na wizyte umowic
ale glowa do gory tym razem wszystko musi byc dobrze buziaki dla brzusia :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426571 przez ppaulinka1990
Hehe i dlatego pewnie tylko ona może ja ogladac:D:D

Dave, skoro sie tak martwisz to moze idz do innego lekarza, tak zeby sie nie martwic. szkoda Twoich i dzidzi nerwow:D:D


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #426575 przez Paletka
agi-p napisał:

Paletka ranyści !!!! A jak sie teraz czujesz ? Z Maleństwem wszystko dobrze ? No i jak Leonek się czuje po tym rotawirusie ???
Co za paskudztwo Was dopadło :( Spokojnie nadrobisz ...a nawet jak nie , to włączysz się na nowo do rozmowy :)

Klaudia a dzwoniłaś do lekarza i pytałaś o te bóle biodrowe ? Nie lekceważ teraz żadnych niepokojących objawów .

Ami śpi , ale jakoś niespokojnie . Popłakuje przez sen . Te czwórki dają jej w tyłeczek , a leków p/bólowych nie chce pić :( Musze czopki kupić .

Idę zaraz do łóżeczka , bo zmęczona jestem jak cholerka . Jakiś męczący ten dzień .

Spokojnej nocy :)


z nasza Kruszynka dobrze;) i juz lepiej sie czuje....:) Leonek niby dobrze ale dzis goraczki dostal-38stopni;(...jakas istna masakra ehehe

nadrobie was jakos:)

w sobote postaram sie zrobic fajna liste z suwaczkami:)--wiec nowe Mamusie(jesli takie sa) prosze na PW--czyli poczte forumowa wiadomosc o terminku porodu

ooo widze Monia ze jedna sie udalo:) GRatuluje:*





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426588 przez Majka
Witam wszystkie mamusie :-)
Paletka jak fajnie, że się odezwałaś. Jeśli chodzi o termin porodu to ja mam na 11 kwietnia 2012 roku :-)

Dave rozumiem Cię bardzo dobrze. Kobiety , które wcześniej straciły swoich maluszków wiedzą co to znaczy. Wiesz co ja też bardzo się bałam stresowałam denerwowałam każdy dzień , ale w końcu zrozumiałam , że tak nie można. Znam osobiści 2 koleżanki - jedna z nich na rutynowym badaniu dowiedziała się, że serduszko nie bije nic źle się nie czuła żadnych objawów, to był szok :-( cała historia była przerażająca a 2 koleżanka straciła chłopczyka w 6 miesiącu. Dziewczyny zdrowe młode i dbające o siebie. Teraz musimy myśleć pozytywnie. Każda ciąża jest inna i każda z nas się martwi, ale musimy być silne. Sama wiesz, że po usg 2 dni jesteśmy spokojne a później znów by się chciało iść. Musimy myśleć, że wszystko jest ok i już niedługo dzieciaczki będą z nami :-)

Ja od dawna mam wybrana imionka. Ja czuję , że będę miała Natalkę :-), a jak będzie chłopczyk to Kacperek.

Mam w domu poradnik fajny miesiąc po miesiącu i cenne wskazówki i co oznaczają różne dolegliwości w ciąży i jak maluszek się zmienia. Z tego samego wydaw. mam książkę pierwszy rok życia dziecka. Ostatnio szukam fajnych czasopism bo chcę odpocząć czasami od kompa i w łóżku sobie poczytać. Oprócz poradników ostatnio kupiłam ,, Dziecko'', ,,Mam dziecko'' ale to czasopisma jednak w większości dla mam które mają starsze dzieci, teraz czytam ,,M jak mama'' i ,, Dobra mama'' wiem ze jest coś takiego jeszcze jak,,Będę mamą''. Poczytam a to , które moim zdaniem będzie najlepsze będę sobie kupowała co miesiąc :-) Kosztują od 1-6 zł. ale są fajnie opracowane.

Dzisiaj buszowałam też po allegro. Szukałam fajnej bielizny dla kobiet w ciązy i koszulek i szlafroków. Cycki i brzuszek rosną , wiec trzeba się powoli rozejrzeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426591 przez MoNiaaa
no Majka niezle sie przygotowalas :)
ja jakos nie cytalam tych czasopism czasem mozna sie czegos fajnego dowiedziec ale czesto walkuja te same tematy.w pierwszej ciazy mialam pozyczona ksiazke o ciazy fajne wydanie i byly tez fragmenty listow z odpowiedziami i takie rzeczywiste problemy mozna bylo poczytac co i jak powinno byc a czasem nie ma kogo zapytac

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426592 przez Paletka
Majka napisał:

Witam wszystkie mamusie :-)
Paletka jak fajnie, że się odezwałaś. Jeśli chodzi o termin porodu to ja mam na 11 kwietnia 2012 roku :-)

Dave rozumiem Cię bardzo dobrze. Kobiety , które wcześniej straciły swoich maluszków wiedzą co to znaczy. Wiesz co ja też bardzo się bałam stresowałam denerwowałam każdy dzień , ale w końcu zrozumiałam , że tak nie można. Znam osobiści 2 koleżanki - jedna z nich na rutynowym badaniu dowiedziała się, że serduszko nie bije nic źle się nie czuła żadnych objawów, to był szok :-( cała historia była przerażająca a 2 koleżanka straciła chłopczyka w 6 miesiącu. Dziewczyny zdrowe młode i dbające o siebie. Teraz musimy myśleć pozytywnie. Każda ciąża jest inna i każda z nas się martwi, ale musimy być silne. Sama wiesz, że po usg 2 dni jesteśmy spokojne a później znów by się chciało iść. Musimy myśleć, że wszystko jest ok i już niedługo dzieciaczki będą z nami :-)

Ja od dawna mam wybrana imionka. Ja czuję , że będę miała Natalkę :-), a jak będzie chłopczyk to Kacperek.

Mam w domu poradnik fajny miesiąc po miesiącu i cenne wskazówki i co oznaczają różne dolegliwości w ciąży i jak maluszek się zmienia. Z tego samego wydaw. mam książkę pierwszy rok życia dziecka. Ostatnio szukam fajnych czasopism bo chcę odpocząć czasami od kompa i w łóżku sobie poczytać. Oprócz poradników ostatnio kupiłam ,, Dziecko'', ,,Mam dziecko'' ale to czasopisma jednak w większości dla mam które mają starsze dzieci, teraz czytam ,,M jak mama'' i ,, Dobra mama'' wiem ze jest coś takiego jeszcze jak,,Będę mamą''. Poczytam a to , które moim zdaniem będzie najlepsze będę sobie kupowała co miesiąc :-) Kosztują od 1-6 zł. ale są fajnie opracowane.

Dzisiaj buszowałam też po allegro. Szukałam fajnej bielizny dla kobiet w ciązy i koszulek i szlafroków. Cycki i brzuszek rosną , wiec trzeba się powoli rozejrzeć.


dobrze juz wpisuje:) date:)

ja czuje ze bedzie Lidzia:) ale M. upiera sie przy Tymku hehe





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426597 przez klaudia_286
to prosimy o fotke brzuszka :)

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426601 przez Majka
Jak zobaczę siuraczka na usg to się zdziwię :-) hahaha :-)

W tych moich poradnikach też są fajne listy mam i odpowiedzi na dużo pytań.


U mnie w rodzinie albo są dorośli, albo starsze dzieciaczki tzn. 6 lat i w górę.


Nikt nie ma maluszka i raczej oprócz naszego szybko inny się nie pojawi. Dużo już więc rodzinka nie pamięta .A teraz tyle nowości jest i chcę chociaż teoretycznie;-_ hahaha się przygotować, a praktyka pokaże swoje.


Jeszcze wracając do opowiadań to dove ta pierwsza koleżanka w 4 miesiącu straciła dzidziusia. My kobiety naprawdę tyle musimy czasami w życiu przejść, że w głowie się nie mieści. Wszystkie jesteśmy silne, więc musimy myśleć pozytywnie i cieszyć się każdym dniem. wiem, że to nie jest łatwe, ale inaczej to byśmy zwariowały od tych lęków i strachu. Wiecie co ja już myśle trochę lepiej bo już nie mam tych obrzydliwych mdłości, apetyt mi wrócił, nie mam zawrotów głowy i bólów brzucha. Tak jak piszą , ze w II trym kobiety mają dużo energii i chyba ta energia powoli do mnie wraca :-)


Teraz mam taki abetyt na wszystko co niezdrowe jadłabym kebaby, pizze, frytki - ale w ciązy nie jem fast foodów. Rzuciłabym się na słodycze, ale też raczej ich unikam ;-). A tak jak jadłam nabiał twarożki itp. i nie mogłam patrzeć na mięso tak dzisiaj wciągnęłam 2 grube paróweczki ;-) oj czuję, że MUMINEK ze mnie będzie wielki ;-)ha ha ha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl