BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #690531 przez ilonah
W nocy zresztą Emilka po jedzonku też zasypia sama, nieraz jak ją w nocy odkładam to jak ja się kładę to widzę, że ona jeszcze patrzy ale czasem mi oko poleci i zasnę przed nią i po kilku chwilach jak się przebudzę to ona już śpiocha słodko :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690532 przez Dave
Ilona - super. Z Maja tez ta miałam.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690578 przez Dave
Mateo jeszcze nie spi. ale od dluzszego czasu leazy i moze zasnie sam.

eee... nic z tego, zrobilam podjazd z cycolina:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690668 przez Magdalena9t
Ilona zazdroszczę :cheer: :cheer: też bym tak chciała, ale niestety u mnie na razie tylko na rączkach i to nie zawsze chce zasnąć :( :P

oj dobranoc bo już późno ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690679 przez Dave
dzien dobry:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690717 przez ilonah
Dzień dobry

Ale paskudna pogoda za oknem i tylko 15 stopniu mnie póki co.
Emilka już po śniadanku i buja się w leżaczku lecz pewnie zaraz będzie domagać się drugiego śniadanka tymczasem ja kończę swoje śniadanko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690727 przez Dave
U nas też paskudnie :(

Mateo śpi, chociaż słyszałam jakieś piski, więc może być pobudka. Maja się bawi, a ja ogarniam domek.

Dziś musiałam wcześniej wstać, z budzikiem. Trzeba było oporządzić wszystkie zwierzątka i wyglądałam śmieciary. Tu taj jakiś dziwny system, że od razu się płaci i należy "warować", żeby zapłacić. Więc chodziłam od okna do okna. No i akurat się dzieciaki pobudziły, ale dałam radę.

Kurka, dziś muszę na to szczepienie jechać. Sama z dwójką może być ciekawie, na dodatek nie swoim autem.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690868 przez Suzi
Dzień dobry :)

Buro, zimno i mokro u nas, 15 stopni :( no nie moze coś ta pogoda się wyważyć, tylko popada ze skrajności w skrajność :P

Faktycznie Dave, jakiś osobliwym system z tymi śmieciami tam macie...

U nas nocka pospana, ale z zasypianiem szło jak po grudzie....
Z córką tez miałam tak jak Ilona z Emi...kładłam do łóżka nakarmioną i na tym był koniec naszegomusypiania, dziecina sobie grzecznie odpływala, a z tymi chlopami to wożenia! Bujania, lulania, tulenia a i tak źle, i tak mało :P , no ale jak padł o 22.40 to pospał do 4.30 :) , potem jeszcze do 8 .teraz drzemie, ale juz na rączkach, przy cycusiu.

Pisałyście o szortkich skórkach i wysypkach, u Mikiego wszystko zeszło i szorstkość i krostki dopiero jak radykalnievwyeliminowałam nabial, a truskawki, pomidory i inne przyjemności omijam szerokim łukiem :( no niestety, ale skórka jest wzorcowa :)

Dodam tylko, ze u mojego starszego syna tez tak było i z czasem się okazało, ze równie silnie uczulała go kukurydza, we WSZYSTKICH postaciach, nawet jako zagęstnik np w przecierach owocowych , więc przestrzegam Was przed tym modyfikowanym świństwem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690921 przez kaikai
Dzien dobry
Moj Dawidek tez sam usypia w lozeczku wieczorem po kapieli i mleczku,daje mu smoczek,pieluszke i wlaczam karuzele. Spi ladnie cala noc, raz pije mleczko przez sen i budzi sie o 4-5. Za to w dzien w lozeczku przespi pare minutek i marudzi,wiec spi tylko na mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690967 przez agat
Adaś w dzień śpi głównie w leżaczku, czasem wystarczy go położyć najedzonego i pobujać chwilę, czasem muszę go trochę uspać na rękach i dokończyć dzieła w leżaczku ;)
W nocy śpi w łóżeczku, ale sam nie zaśnie. Musi też spać twardym snem, bo inaczej po odłozeniu macha rękami i nogami i go to rozbudza :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691268 przez creatura
Hej Dziewczynki :side:

Pogoda nie rozpieszcza, ledwo 13 stopni i deszcz :dry:

Paletka, wrzuć jakieś zdjęcie swoich dzieciaczków :side:

Obce jest mi zjawisko zasypiania syneczka w łóżeczku :S W łóżeczku to on tylko poleguje w ciągu dni i ogląda karuzelkę :blink: A tak to Leo zawsze zasypia na rączkach, przy cycusi. Parę razy zasnął tacie na rękach, ale to od wielkiego dzwonu :blink: Od 2 tygodni progres jest taki, że sam wypuszcza cycuszkę, a nie miętoli ją bez końca. Czasem weźmie tylko łykczek i już śpi, ale musi czuć bliskość cycusi.
W dzień oczywiście śpi na mnie :silly:, w pozycjach tak przedziwnych czasem, ale najwidoczniej wygodnie mu.

W sobotę uległam i skosztowałam truskawki pod postacią kompotu i placka. Na szczęście Leoś tego nie odczuł, może dlatego, że były gotowane/pieczone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691274 przez creatura
Agat, fajny przepis wczoraj wrzuciłaś. Dziś próbuje w wersji z kurczakiem, bo nie mam schabu, a bardzo mnie kusi ten beszamel :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691291 przez Magdalena9t
Dzień dobry u nas pogoda nieciekawa , Tomek nie chce spać, na przemian się karmimy i wymieniamy pieluszkę :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691317 przez kaikai
Dawidek spi. Z pozycji spania na mnie zmienilismy pozycje spania przy mnie na moim reku i na boku, teraz jedna reke mam wolna ale troszeczke mi wygodniej bo maly juz ciezki sie zrobil i bolal mnie brzuch od jedo wiercenia. Troche glowke ma spocona a ja reke obsliniona ale jest ok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691353 przez Dave
Hallo, już chyba z 10 raz zabieram się za klikanie tutaj.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl