BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691403 przez kasiaq81
hej dziewczynki mam pytanie czy dostałyście juz okres???jak tak to ile po porodzie,bo u mnie ani widu ani słychu(miałam cc),a tydzień temu kochaliśmy sie z mężem bez prezerwatywy ale wiecie stosunek przerywany no i mam MEGA stresa!!!!w sumie to mam za swoje bo trzeba było sie zabezpieczyć gumką ale to była chwila zapomnienia :blink: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691453 przez Suzi
kasiaq, ja miałam okres, gin na przeglądzie orzekł ze to był okres tzw estrogenny, cokolwiek to znaczy, ale owulacja jeszcze śpi ( zrobił mi wnikliwe usg dopochwowe i oglądał jajniki) więc ńie sądzę, zeby u Ciebie juz były cykle owulacyjne

Mikuś dziś kończy 2 miesiące i uczcił to dniem spania :lol: mam nadzieję, ze nie nastąpi po nim zielona noc..... :cheer:
Aaa, dodam, ze tatuś go uśpił skuteczn ie na naszym łóżku, śpi na brzuszku więc go odruch moro nie budzi :woohoo:

Od 9 Do południa spał tez ale na mnie przy cycusiu, potem było trochę aktywności i marudztwa poczym jak powiedziałam, tatuś go uśpił i póki co spi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691565 przez Magdalena9t
Dziewczyny napiszcie mi co polecacie na poranione brodawki, bo już nie mogę wytrzymać z bólu :( mam nadzieję,że nie zrobił się stan zapalny :huh: przepraszam,bo wiem że temat był poruszany..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691572 przez kasiaq81
Magdalena mnie pomagał bepanten,współczuje Ci tego bólu :(

Suzi dzięki za odpowiedz,pocieszyłaś mnie troszke ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691605 przez kaikai
Kasia ja mam okres juz 10 dzien, ale ja karmie mm to tez chyba jest inaczej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691644 przez Dave
Najlepsze życzonka dla Mikusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Madzia - ja z całego serca polecam Purelan Medeli. Rewelacja, ale trzeba albo zamówić przez neta albo w aptece żeby sprowadzili, bo ciężko dostać, a przynajmniej w moich okolicach.

Maja padła, a Mateo ani myśli. A ja jeszcze mam kurki i króliki do obrobienia :dry: A w zasadzie tylko króliczki, bo kury już dawno śpią :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691648 przez creatura
Magda, maść Purelan Medela. Ale Ilonka niedawno pisała, że u niej był chyba jakiś nie do końca wyleczony stan zapalny i dostała maść na receptę, więc jak Ci bardzo doskwiera to może warto pokazać lekarzowi/położnej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691676 przez Dave
Miałam Wam pokazać moją lodówkę :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691686 przez creatura
Dave, jaka motywacja :blink:

Buziaczki dla Miqusia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691696 przez Dave
Creatura - jakoś trzeba sobie radzić :)

No a dziś na tym szczepieniu wszystko dobrze, no Młody się popłakał, ale to normalka.
Waży 6600!!!! Przybrał 300g w tydzień!! Nawet lekarka była w szoku, ale bardzo zadowolona, bo skoro jest tylko na cycu to super rośnie.

Natomiast Maja była przecudowna, bawiła się w kąciku, śpiewała i pocieszała dziewczynkę, która też przyszła na szczepienie i nawet się zbadać nie chciała dać (1 roczek miała).

Pękam z dumy :lol: :lol: grzeczniutka bardzo :) No bo samej z dwójką dzieciaczków na szczepienie to wyzwanie, a poszło gładziutko :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691785 przez Dave
Takie tam :laugh:


A tu sobie śpiocham :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691810 przez ilonah
Madzia witaj w klubie bolących brodawek :( Także polecam maść Purelan Medeli ale jak nie będzie poprawy po kilku dniach to do lekarza się udaj, ja zwlekałam i bezsensownie cierpiałam. Dużą ulgę daje mi też spanie z gołym biustem, że tak powiem tylko troche to niewygodne i muszę sie wygodnie ułożyć a raczej piersi rozłożyć :blink: A jak bardzo boli to plecem też takie muszle z Medeli, które się nosi między karmieniami i one oddzielają brodawki od biustonosza i wtedy nic tych obolałych brodawek nie podrażnia (stosuje od poniedziałku i jest lepiej)

My mieliśmy dziś dzień marudera, za nic ta moja Emiśka nie chciała spać w dzień, przesypiała 15 min i po spaniu, aż się popołudniu poddałam i zasnęła mi na rękach ale też szału nie było bo przespała tylko 35min. Na szczęście padła mi później na spacerze i musiałam z nią chodzić prawie do 20. Za to przy kąpaniu była nawet grzeczna a teraz spokojnie już zasneła w swoim łóżeczku :laugh:

Dave ależ byłaś dziś dzielna :lol:
Buziaki dla Mikusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691816 przez Magdalena9t
Dzięki dziewczyny będę musiała sobie zamówić bo u mnie w aptekach nie ma niestety :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691817 przez ilonah
Dave słodziaczek :kiss: i powiem Ci, że wcale nie wygląda, że tyle waży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691824 przez Dave
Ilona - no właśnie jak na niego patrzysz, to widać że jest duży, ale nie żaden tłuścioch. Taki pokaźny chłop po prostu :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl