BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #873973 przez Suzi
ilonka, ejj, kokietko Ty, ślicznaś i NIKOGO mi nie przypominasz, a Emisia CALA Twoja :lol:

Idę spać, w sumie nie wiem czy gasic bo tu Agat się jeszcze gdzieś przyczaila.... :silly:
Dobra Agat, zgas dziś Ty :side:
Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #873983 przez Dave
Nikt nie zgasil. To ja z rana juz budze.

Dzien dobry.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #874018 przez ilonah
Dzień dobry
Ja witam się z pracy. Nie chciało mi się wracać ale cóż zrobić.
Noc za nami całkiem niezła z jedną pobudką, ciekawe kiedy przestanie Emilka jeść w nocy?

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #874021 przez Dave
A dziś moja księżniczka ma 3 urodzinki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ja piernicze jak to szybko leci :woohoo: :woohoo:

NO i jaką ma dziś urodzinową datę;)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #874055 przez ilonah
STO LAT i mnóstwo buziaków dla Majeczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #874061 przez agat
Jestem w koncu i ja. Wczoraj przez większość dnia nie miałam kiedy usiąść, a jak już do domu wróciłam to albo nie mogłam się zalogować, albo posta dodać wrrrr :/

Dave sto lat dla Majoska :* :* :* Pokaż nam księżniczkę :)

Ilonko mam mega ślinotok na widok tych muffinków i tortu, no bajka :) Emilka przecudowna, Ty również śliczniutka :) Cieszę się, że imprezka udana :)

My wczoraj przed południem poszliśmy z palmą do kościoła, ale wróciliśmy z nie poświęconą, bo chyba zaczęli z 5 min wcześniej, albo nam się zegarki późnią, bo gdy weszliśmy to było już po święceniu :P Adaś godzinę w wózku w miejscu nie usiedzi w kościele, nie ma takiej opcji, on musi dreptać. Na szczęście u nas w ciepłe dni nagłośnienie na zewnątrz jrst włączone, a już szczególnie na mszy "dziecięcej".
Później byliśmy u teściów na obiedzie, a po 17 zostawiliśmy u nich Adasia, a sami pojechaliśmy na meczyk siatkówki. Super mecz, nasza drużyna pokonała faworyta i będzie grała o mistrzostwo I ligi, bomba :)

Adaś coś mi się w nocy budził kilka razy z płaczem. Rano pospał do 7.30 i nie miał już porannego dosypiania, także nie wiem, jak planuje rozegrać dzisiejszy dzień. Ale pogoda taka senna, ciśnienie niskie, więc pewnie skończy się na dwóch drzemkach.
Czekam na męża, bo dzis pracuje ciężko od 8.00 do 9.30 :P Może bym do miasta pojechała, jeszcze chciałabym kupić kilka rzeczy przed Świętami i roczkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #874067 przez Azja
dobry

my od rana z Jaskiem latamy, zaliczyismy laboratorium, Mlody miał tyle badan zleconych, ze az do 3 fiolek mu sciagali, a słychac go było w całej przychodni i to w sumie po pobieraniu, a nie w trakcie, uff ale mamy to za soba jutro idziemy do kontroli z wynikami, taki wymeczony ze na drzemke padł w minute :silly:

Dave buziaczki dla Majeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #874076 przez Suzi
Hej :kiss:

No tak to Was zostawić B) , i światlo nie zgaszone :P

MAJOSKU SŁODKI, duuuuuzo zdrowka i radosci w tym przedszkolku :kiss: :kiss: :kiss: .

My dzis pospalismy do 9.30 z tankowaniem mleczka o 6.30 :woohoo: wiec nocka pospana i my wyspani :)
Pogoda tylko jakaś szemrana,male wczoraj jak spacerowalismy to tak Mikusiowi nożki zmarzly w "normalnych"butach , ze chyba wrocimy do owczo-zakopiańskich :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #874079 przez monia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #874093 przez monia89
Buziaczki dla Majeczki <3
Co do naszych ostatnich 2 nocek się nie wypowiadam...... Wczorajszy dzień równie masakryczny jestem wykończona :( Potem jak dam rade dodam zdjęcia sesyjne Tosika :) Miłego dnia życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #874120 przez creatura
Dzien doberek :)

Ilonka, sliczne jestescie, a Emisia taka delikatna, prawdziwa dziewczynka :kiss: :kiss: :kiss: torcik pierwsza klasa, a muffiny ekstra, swietnie ozdabiaja cale przyjecie :blink:

Monia, nawet tematyczny torcik mieliscie, fajna sprawa :blink: Antos do wycalowania, a jak Ty jeszcze raz zaczniesz nazekaz na grube cialo, to przeloże przez kolano :P duzo zdrowka dla Was.

Dave, najlepsze zyczenia urodzinowe dla Majeczki :kiss: :kiss: data rzeczywiscie fajnie sie ulozyla :blink: Ty na bank tez fajnego torta córci zrobisz, to pochwal sie nam nim :blink:

my bardzo rzadko bierzemy Leosia do kosciola, zazwyczaj chodzimy na zmiane, niby jest grzeczny i na kolankach posiedzi jakis czas, ale potem zaczynaja sie wedrowki i wiercipietki i cala msza rozbita. moze to nie najlepsza metoda, bo przeciez w koncu bedzie chodzil z nami regularnie i powoli nalezy przyzwyczajac.

nocka idelana w porownaniu z poprzednimi, moze dlatego, ze przed wczorajszym pojsciem spac szalal 9 godzi. pewnie dzis w nocy nadejda zdwojone atrakcje :woohoo:

Azja, biedna Janinka :side: wciaz czekamy na zdjecie nowej fryzurki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #874131 przez monia89
Ilonka i Emisia cudownie wyglądacie mufiny i tort boski!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #874152 przez ilonah
Monia Antosiowy torcik fajowski bardzo mi się podoba :) z Ciebie też fajna babeczka a Antoś jak zawsze bosko uroczy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #874161 przez Suzi
creMoniu, my też z Mikusiem rzadko do kościola chodzimy , wymieniamy się, gdyz humory jego zmienne są, i raz jest grzeczny a następnym razem daje czadu i nie dosc ze my mamy wowczas mszę z głowy to jeszcze innym przeszkadza, no ale wczoraj MUSIALAM bo bylismy sami, małż na wyjeżdzie więc nie bylo wyjscia :P

monia, torcik fantastiko!! Sama robilas?? :side:
Antosik jak zwykle elegancki,,nasz maly modniś a i Ty super wyglądasz...."orko" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , ehhhh Ty...... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #874255 przez Azja
okropna dzis pogoda, pada i pada, ale spacerek udało nam sie zaliczyc :)

stary fryz Jaska :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



a oto nowy fryz Jaska :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl