BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

8 lata 10 miesiąc temu #989402 przez Dave
Agat - ja brałam te razem z łóżkami które tam były. Czyli zwykłe i powiem Ci że jestem z nich bardzo zadowolona. Pomijam kwestie estetyczne bo te są super, to są bardzo wygodne. Nie za twarde nie miękkie. Ta powłoka, pokrowiec czy jak to tam nazwać jest świetny. Taki gruby, męsisty nie wiem jak to opisać. Ale jestem bardzo zadowolona. A grubość jakoś 10 cm o ile dobrze pamiętam.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989414 przez Azja
Agat jak sa jakies kiepskie w zestawie materace to ja bym zamowiła cos lepszego, wiadomo przeciez to ma posłuzyc kilka lat :)

my dzis tylko do sklepu z Jasiem na zakupy polecielismy, chwila w piaskownicy i zaraz nas deszcz wygonił :sick: teraz Mlody ma drzemke, a ja biore sie za obiad, mam taka ochote na kotlety mielone mniam mniam, mam nadzieje ze to ost moja ciazowa zachcianka i ze sie w koncu rozpakuje i załapie na czerwiec :P
co 10-12 minut twardnieje mi brzuch, myslicie ze to moge byc takie pierwsze skurcze, niby rodziłam, ale miałam wywoływany porod i to wszystko wtedy inaczej sie dzieje, odrazu pojawiły sie mocne skurcze i teraz nawet nie wiem jak to powinno byc :P

prosze bardzo Azja tykajaca bompa 40 tydz :silly: :woohoo:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jasiek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989437 przez agat
Azja to jak najbardziej mogą być pierwsze skurcze :) Ja dzień przed porodem miałam właśnie takie twardnienia raczej niebolesne, kolejnego dnia od rana skurcze delikatnie już pobolewały (ból "okresowy"), po południu bolały już mocniej i w nocy urodziłam :)

Dave materace w zestawie z łóżkami są takie najzwyklejsze piankowe, czuję, ze cienizna straszna. Kupię mu chyba piankowy z warstwą lateksową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989469 przez Magdalena9t
Hej, mam chwile dla siebie,a raczej na umycie okien:-p
Azja Jasiek jaki czysciutki:-) wez igielka przebij swojego balonika to wyjdzie drugi Junior, albo niech maz Cie ukluje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989470 przez Dave
Azja - wooow ale fajna hacjenda :) :) :) :)

Agat - ja wzięłam zwykłe i jak dla mnie gitarka. Ale jasne, jeśli czujesz że to nie to to bierze lepsze :cheer:

Madzia - jak ja znam te "chwile dla siebie" :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: buhahahahahahah no dobra nie znam żadnej takiej opcji, dwa gluty mam ZAWSZE przy sobie :blink: :blink: :blink:

Zapomniałam dodać, że Jahu jak zawsze słodziak do schrupania :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989497 przez agat
Zapomniałam o azjatyckim brzuchu! Superaśny, zaraz eksploduje ;)

Ale ciężki dzień, Jagoda była marudna na maxa :/ Jedną jedynkę ma już na wierzchu, ale druga przez dziasło przeswituje. Poza tym po okresie względnego spokoju ze skórą znowu ją wysypało i tym razem chyba ostro swędzi :/ Parę grzeszków e weekend i mam za swoje :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989533 przez kaikai
Azja brzuszek już aż prosi się, ja to myślę. Ze dziś już jutro będzie Basia na świecie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989596 przez Azja
Hej

Ja sie Melduje 2w1 jak mnie dziś nie ruszy jutro przed 8 mam się stawić w szpitalu :/

Agat gratuluję pierwszych ząbków Jagodki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989646 przez monia89
Hej dawno mnie nie było.
Suzi zazdroszcze takiego długiiiego pobytu nad morzem ;-)
Agat gratuluje ząbka Jagódki!
Dave to weź sprawy w swoje ręce :evil:
Azja codziennie wertuje fb w poszukiwaniu zdjęcia Basi :-D
Tysiak jeszcze chwile i Ty będziesz miała w domu starszego brata a w ramionach maluszka:-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989664 przez Dave
Azja - dajesz, dajesz na porodówkę :) :) :)
A jak nic się nie zacznie dziś, to daj znac jakie plany mają dla Was w szpitalu.

Monia - eee to se ne da. Ja to chyba nie umiem tak :huh: :huh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989703 przez Anabelle
O rany ale mnie tu dawno nie było :D

Kocyk z arbuzami to bambusowy lekki kocyk z maylily

Do noszenia mam:
- chuste elastyczną lenny lamb M kolor niebieski - fajna od urodzenia, czy na chwilke po domu, ale na ciepłe dni czy dłuższy spacer już gorzej. Fajnie się sprawdza też jak trzeba wyskoczyć z auta z 2 latkiem i noworodkiem do sklepu po 5 produktów na krzyż ;) Ale to pisałam
-chuste tkaną skośno krzyżową little frog morski opal - fajna na spacery, antkowi robie też z niej hamak
- boba carrier fajne od ok pol roku do max 1,5 roku
- tula toddler do 4/5 rż od ok 2 lat

lampka pabobo - przede wszystkim antek nie spi sam ;D
spi ze mną, lubi tą lampke, ale głownie sluzy mi ona do nocnego zerkania na leosia czy szukania smoczka, o tym, że dzieci uzywają jej jak sie zbudzą lub żeby przydeptac do rodziców to czytałam na forach

no a że musze już lecieć to zostawiam fotki, żeby nie bylo :D







Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989707 przez Suzi
Anabelle- fajne foty, chociaz Leosia to ja sie z nich nie naogladalam :P a juz zwlaszcza na tym gdzie chlopaki buszuja na macie B)

Azja - no to prawdziwy wylot juz......i Basia lipcowa jednak....

Kaikai - śliczne masz te dzieciaki, panny jak malowane a Dawid....ehh, te oczyskka :cheer:

Monia -fota niewidoczna :huh:

U nas dzis dzień prawdy - wyniki matur przyszły...... :) SP sie spisał

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989710 przez Dave
Suzi - brawo ! Się chłopak spisał, mądra głowa. A gdzie chce iść dalej?

Bella - fajny hamak z chusty zrobiony :laugh: Chłopaki fajne, ale fakt Leoncja to za dużo tu nie widać :P

Za nami kiepska nocka, młody wczoraj nie spał w dzień tylko dupkę moczył w basenie non stop. Efektem tego niespania było wiercenie, stękanie. Zawsze właśnie niespokojnie śpi jak nie ma drzemkiw dzień. A no i już była pobudka jak na zegarze była 4 z przodu :blink: :blink: :blink: :blink:
Mam nadzieję, że dziś się zdrzemnie i od razu i dzień i noc będą ok.

Miłego dnia, muszę odgonić ich od TV i telefonu. Bo Majos tez przed 6 wstała. Ja nie wiem co im się dziś tak porobiło. No i żeby zjeść w spokoju zapodałam im oglądanie, którego się masakrycznie domagali i uległam. Oj, zła matka :S :S :S :S

No to paaaa



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989721 przez agat
Suzi gratuluję zdolnego synka! I również pytam o kierunek na który się wybiera.
Słyszałam, że mnóstwo ludzi nie zdało matury. Nie wiem jakim cudem, przecież podstawowa jest banalna. No ale skoro chrześnica męża, dziecko bez żadnych dysfunkcji na koniec 5 klasy miało 2 dwóje na świadectwie to nic mnie już nie zdziwi :blink:

Azja co tam, jak tam? Dawaj nam znać!

Za mną nocka średnia, Jagoda budziła się milion razy. Na dodatek karmienie z jednej piersi bardzo mnie boli, brodawka nie poraniona, pierś miękka a boli jak cholera :/

Dziś idę z młodą do dermatologa u mnie w mieście, cudów się nie spodziewam, pewnie zestaw sterydów mi zaproponuje, no ale idę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989739 przez tysiiiak
Suzi musisz być dumna ze starszaka :) spisał się :) wyniki rewelacja i też mnie ciekawi gdzie się dalej wybiera :) myślę, że nie będzie miał większych problemów z dostaniem się na wymarzony kierunek :) skoro chemia i biologia rozszerzona to coś z medycyną? ;)

Ciekawa jak tam Azja :) już pewnie przyjęta na oddział.. tylko czy zaczną działać już dziś czy będą czekać.. mam nadzieje, że nie będą jej tam długo trzymać pod samą obserwacją bo pewnie każdy dzień bez Jaśka to kolejny stres :(

Super cudne dzieciaczki tu widziałam :) :kiss: :kiss: :kiss: same śliczności :) która mnie zaprosi do waszej grupy na fb co bym mogła i na Suzi i Mikusia czasem popatrzeć ? :D

Kubuś nam wczoraj przez sen zwymiotował mleczkiem albo wodą... na szczescie to jednorazowe było i prawdopodnie za dużo zjadł na noc ... potem spał już do rana i narazie jest oki ;) ale.... ja mam gule w gardle i mnie przeczyściło jak tylko wstałam :( :sick: i tak mnie czyści co dwa dni od ponad tygodnia... raczej wiązałam to z ciąża ale teraz zaczynam się zastanawiać czy to nie wirus jakiś :/ :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl