BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

8 lata 11 miesiąc temu #986039 przez monia89
Hej
To Oluś waży 6400 i 64 cm ma a Antonio 11 i 91 cm.
Azja super brzuszek!!! ♥
CREO zajebiaszcza zabawa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986070 przez Azja
hejka

Leos ma slizgawke super, Creo powiem Ci ze kawał chłopaczka z niego, Jasiek to przy nim chyba jak przecinak wyglada :P

Adaś tez wysoki, Jagodka kawał kobitki, ciekawe co nam na bilansie wyjdzie :)

Agat diety nie zazdroszcze :sick:

Monia Antos wysoki a szczupły, ale Olus za to duzy chłopak :)

ja sie biore poraz 146 za pakowanie torby i cały czas cos mi przeszkadza, a powinnam juz to zrobic, tym bardziej ze siedze sama w domu, tesciowa zabrała Mlodego na spacer eh moj len :evil: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #986187 przez kaikai
Azja super brzuszek, taki jak piłka :) pakuj torbę, bo nigdy nic nie wiadomo, ja też się nie spieszylam i jak się w końcu spakowalam to za parę dni do szpitala trafiłam, dobrze, że zdążyłam, bo mój P miałby duży problem ;)

Creo, Leos ma super zabawe :) i jaki on duży, cycus mamusi mu służy.

Ja miałam przed Bożym Ciałem zaplanowaną wizytę na bilans i szczepienia, ale zrezygnowałam i odwolalam, muszę w poniedziałek zapisać dzieci, ale się boję, najbardziej szczepienia Dawida :dry:

Daria już się uśmiecha, robi się podobna do Dawidka. Wczoraj oglądaliśmy zdjęcia Dawida w tym samym wieku i niektóre to jak bliźnięta jednojajowe :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986195 przez Azja
Kaikai dzieciaczki śliczne :) Dawidek nie zazdrosny o siostrę. ?

Co do torby to jutro już napewno spakuje. Bo nie wyobrażam sobie jakby mnie nagle złapało żeby M mnie spakował :P

Dziś miałam takie delikatne bóle jk na @ liczę ze może powoli zacznie się coś dziać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #986244 przez creatura
Azja, trzymamy kciuki:):):):):):):):):)

Nom, Leoś to jest kolos... i kloc..... a powiem wam, że on jakoś dużo nie je. I tyle co on przebiegnie w ciągu dnia, tylko che na podwórko i jazda :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Kiedys moja przyjaciółka się złapała za głowę, jak zobaczyła, że zjadł mniej na obiad niż jej roczniak, drobny, filigranowy roczniak :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: no, ale jak już wspominałam u mojego małża takie geny ;)

Kaikai, śliczne masz dzieci, a patrząc na starsze córki, to i Daria będzie jak bogini :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Agat, super, ze dzieci zdrowe. Oby to jednak nie było azs, tylko nietolerancja pokarmowa :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986268 przez kaikai
Azja, Dawid trochę zazdrosny jak coś robię przy małej to np.kładzie na nią nogi, łapie ją za ręce gdy usypiam lub całuje tak że mało nie udusić, kładzie na nią poduszki, muszę uważać. Najgorsze teraz jak Daria jest już kontaktowa i zagaduje do niej lub się uśmiecham nad nią to Dawid zawsze się pcha. Jak karmię mała to specjalnie udaje, że się przewrócił czy coś i żebym go calowala to w nogę to w kolanko i wlazi na mnie i Darie. Trudno jest wytłumaczyć, a też nie chce na niego krzyczeć :(
Jest zazdrosny o moją uwagę, ale sam bardzo ładnie bawi się z mała, grzechotki jej pokazuje, glaszcze, buja w bujaku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #986284 przez Suzi
Hej

Ja w pełnym niedoczasie bo malż za granicę prysnął i tak do niedzieli...a w dzien Mikuś nie odpuszcza, a tu jeszcze cos w domu trzeba zrobić a wieczorem jak go usypiam to razem z nim zasypiam i końiec mojej dzialalnosci... :unsure:
No ale przynajmniej juz odpoczelam po emocjach ;)

A w przyszlym tyg juz wyjezdzamy więc o pakowaniu trzeba zaczac mysleć. Fuj, jak ja nienawidze sie pakować, tym bardziej jak sie na dlugo wyjezdza...no ale w tym roku malz bedzie przynamniej trzy razy wracal do pracy wiec w razie czego przywiezie co trzeba...

Azja -no fakt, Ty juz na wulkanie! Tezymaj się będzie dobrze. W koncu juz wiesz jak to jest a i "trasa" przetarta ;)

Kaikai - śliczna dzidzia, no a zazdrocha, coż, rzecz normalna. Tylko gorzej z nią na co dzień żyć....wyobraż sobie ze Twoj małż wziąlby sobie drugą kobietę, zajmowalby sie nią czule na Twoich oczach i kosztem czasu dla. Ciebie......to chyba mniej więcej cuje Dawid... :P ale i tak zazdroszczę ;)

Cre moniu - cóż, krew nie woda u nas olbrzymow nie ma w rodzinie więc nie spodziewam sie zeby Miki jakoś wyolbrzymial ni stąd ni z owąd...Syn Starszy niewysoki raczej więc.....coż. Za to Leoś-potęga :cheer:

Monia - jakie fajne te Twoje chlopaki, a koszulki "Mommy's Little Dude" z pepco, prawda? Tez Mikiemu kupilam. Dwie, bo sie na jeden kolor nie moglam zdecydować ;)

Mlodzi mieszkają z nami poki co, w poniedzialek mają miec sesję, wiec kiedys tam pokaze Wam jej rezultaty. Czekam na zdjęcia z wesela, bo tam bylam juz w czerwonej sukience. Przebralam sie szybciorem w sumie ale glownie dlatego ze mnie Miki........obsiusiał. Malż wyglaszal jakąś mowe, ja stalam kolo niego z Mikim na niodrze, wszyscy patrzą na nas ( wlaśnie dostawalam bukiet roż .....) a tu czuję jak ciepełko plynie mi po biodrze....... :ohmy: i zaraz. Mikuś zagląda mi w oczy i z uśmiechem oznajmia "siusiu zrobilem".....( jakbym sie nie domyśliła... :P ) Po czym nadął się i jeszcze dolożył następną porcje. Modlilam sie żeby nie zaczelo kapać na podlogę........
No ale sukienka byla ze mną, wiec sie szybko przebralam :laugh:
Poza tym Mikuuś był bez zarzutu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986298 przez Azja
Kaikai wiadomo ze trochę dzieci muszą być zazdrosne :) W końcu to dla nich też nowa sytuacja. Mnie ost wszyscy wkurzają ja mówią no Jasio napewno będzie zazdrosny nie mogę tego słuchać. Pewnie trochę będzie ale w końcu nie on pierwszy będzie miał rodzeństwo a gadanie ludzi mam wrażenie ze zatem gadają aby wkurzyc :woohoo:

Suzi to miał Miki wyczucie. Moment na obsikanie Ciebie znalazł sobie idealny :P :P

Dziewczyny jak się pakowałyscie do szpitala to rzeczy dla dziecka razem czy w osobna torbę. Ja juz nie pamiętam i nie wiem czy w jedna wielka się spakować czy dwie mniejsze :blink:

Dziś na obiad serwuje kotlety z selera mniam mniam juz się nie mogę doczekać aż je zjem ale najpierw M musi wrocic z pracy a to jescze godz :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986310 przez agat
Azja to chyba zależy od szpitala. Ja nas spakowałam w jedną torbę, tzn walizkę. A, przy drugim dziecku walizka mniejsza, przynajmniej u mnie tak było :)

Suzi ale się uśmiałam z sikania podczas przemowy :P :P Komiczne ;)

Kaikai Adaś też miał etap takiej zazdrości, ale już mu chyba przeszło. Nadal trzeba na niego uwazać, dziś np karmił małą kanapką :P Parę dni temu tak ją bujał w bujaku, że mało nie przydzwoniła w podłogę pomimo pasów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986343 przez creatura
Mikuś ZAWSZE ma wyczucie :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986373 przez monia89
Hej.
U nas też jest czasem zazdrość ale nigdy agresji nie było wobec Olusia tylko wobec bawiàcego go. Suzi tak z pepco mam jeszcze pare bliźniaczych zestawów :-D no ale nie ma co Miki mistrz sytuacji :-)
Azja ja miałam w obu przypadkach 2.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986504 przez Anabelle
Monia - o Leoś w tygodniu miał szczepienie i też ważył podobnie - bo 6500 :)

Azja bardzo mocno trzymam kciuki :) :) :) :)

Kocyk bambusowy z arbuzami to maylily

Antek też czasami zazdrosny, patrzy tak spod byka i potrafi mnie szturchnąć. Pare razy klepnął ręką Leosia w głowę, ale dotychczas była tylko jedna gorsza sytuacja, jak go uderzył. Tak to zazwyczaj go głaska, daje mu smoczek czy ucisza jak tata śpi ;) Ja sie zawsze usmiecham jak widze że bierze go za reke i mówi "choć tu" albo przybija żółwika :)

Nie wiem co poza tym bo ledwo wyrabiam :P Antek chodzi spać 22-23 wieczór więc kładę sie z nim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986563 przez Suzi
Hej
No widzę ze rosną nam bobasy jak na drożdzach :laugh: i dobrze. Lada chwila będą dmuchać jedną świeczkę, za parę chwil dwie świeczki a potem to juz lawinowo.....

U nas ostatni weekend przed wyjazdem więc znowu goście ( juz mi sie ulewa goścmi :S ) a w zasadzie moze nie tyle gośćmi co robotą wokół tego tematu....jeszcze poweselne klimaty, przyszli kolejni znajomi rządni wieści i refleksji, jako ze z naszego kręgu znajomych jesteśmy pierwsi, ktorzy wydali dziecię za mąż, więc wszyscy ciekawi wszystkiego i przymierzali nasze refleksje i spostrzezenia do siebie i swoich latorośli.....
Tatus wrocił z pięciodniowych "wakacji" wiec szis mial nieustający dyzur przy Mikusiu i teraz juz sie usypiają :P
Teraz przede mną pakowanie i wrrrrrrrreszcie upragnione wakacjeeeee , je je je :laugh:

Azja -jak kotlety wyszły?
Jak sie miewasz w te upaly? Na kiedy masz termin? Wozek jest? :) ;)

U nas gorąc sakramencki. Widzę, ze. Miki kiepsko znosi takie cięzkie upaly, poci się, marudzi...poza tym porozgryzal sobie ustniki w butelkach na picie i ma teraz dziury jak kratery i mu duzo leci więc mniej pije, bo jeszcze nie umie sobie chyba z tym za bardzo poradzić a z normalnego kubka nie chce pić. Ale nie zmienię tych ustnikow na nowe, bo czas najwyższy konczyc z butelczynami i niekapkami....
Gada coraz więcej. Juz glownie zdaniami, ale musi miec nastrój.. ;)
No, ide ogarnąć resztę rzeczy po imprezie i spadam, bo padam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986566 przez agat
Tak jeszcze w temacie rosnących szkrabów:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Upały paskudne, mogłoby popadać w nocy, lepiej by się spało. Cieszę się, że nie jestem w ciąży :P W zeszłym roku byłam w pierwszym trymestrze i źle na mnie upały działały :/ Adaś raczej dobrze znosi "gorąc" (nie znoszę tego słowa :P ), ale nie zauważyłam, by pił więcej. Ma jeden bidon ze słomką, już nieźle sfatygowany, używa go tylko poza domem, w domu normalnie kubek, szklanka.

Ja się dietuję, Jagódka ma ładniejszą skórę. Jeszcze nie wiem czy jedno jest powiązane z drugim więc dietuję dalej. Jutro będę robić mleko kokosowe, bo kawa bez mleka mi nie podchodzi wybitnie...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986618 przez Azja
Hej

Azja się Meldunek bez zmian w dwupaku :)

Agat dzieciaczki śliczne. Adaś jaki opiekuńczy brat :) super :)

Suzi zazdroszcz morza. Jak co roku :P My w tym roku razem nigdzie nie pojedziemy chyba ze gdzie blisko na Roztocze
ja
Ja się czuje dobrze. Upaly mi jakoś szczególnie nie dokuczaja poza tym ze nie mam w co się ubrać :P jestem juz spakowane. Wózez tez juz mamy (odkupilismy od znajomych) ale już za bardzo wymyślalam i sama nie wiedziałam o chce :/

Suzi kotlety dobre juz e kiedyś robiłam. M trochę niezadowolony bo on bardziej mięsny :P

Jasio przytulił się dziś do brzucha i krzyczy Basia Basia a ja mówię zapytaj kiedy zamierza wyjść a Jasiek po chwili mówi jutro :P ciekawe czy ma racje :P :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl