BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 7 miesiąc temu #414316 przez HERI
A potem jeszcze raz w środę? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414333 przez Dave
Obawiam się, że w czwartek, bo wtorek i środa w pracy :(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414347 przez andzia_zg
Witam mamy kwietniowe.
Cieszę się z Wami :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414355 przez patrycja280791
dziewczyny a macie jakies objawy ciazy? bo ja chyba wszystkie jakie sa mozliwe :lol: bola mnie piersi ze szok, wymioty, sennosc itd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414364 przez Dave
Mnie tylko podbrzusze pobolewa. Piersi bardziej wrażliwe, czasem się w głowie zakręci i to wszystko. No i może trochę senność.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #414367 przez HERI
Dave napisał:

Obawiam się, że w czwartek, bo wtorek i środa w pracy :(



No to wtedy musisz patrzeć jak na wzrost po 72 godzinach, powinien być 3-krotny ;) Ale komu ja to mówię? Przecież Ty mamusią już jesteś :)


A co do objawów - ja jestem niesamowicie śpiąca, czasami w głowie mi się kręci, od zbyt intensywnych zapachów mam mdłości, lekko pobolewa mnie podbrzusze (gin kazał brać 3x dziennie nospę, żeby 'macica komfortowo sobie pracowała'), piersi jak zdejmę stanik to normalnie jakby jakieś obciążniki miały, tak w ciągu dnia to jeszcze jako tako znoszę ból, natomiast wieczorem - masakra! i ciągle coś mi stoi w gardle ;) wymiotów jak na razie nie odnotowałam... no ale wszystko przede mną :P

Jakoś damy radę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414369 przez HERI
No i kurde - co chwila mi się odbija... Ale nie jakoś jedzeniem, tylko tak po prostu... :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414423 przez Majka
Cześć!
No to witam wszystkie kwietnióweczki :-) Debiutuje jako mama. Rok temu byłam w ciąży niestety w 7 tygodniu straciłam naszego małego maluszka. Zabieg był okropny. Nie wiadomo co było przyczyną poronienia, ale z mężem spróbowaliśmy jeszcze raz. No i się udało. Tak jak w zeszłym roku i w tym mam termin na kwiecień. :-) Mamy nadzieję, że teraz będzie ok :-) Biorę luteine, witaminki. Maluszek ma już 10 mm i serduszko bije jak dzwon. Trzymajcie kciuki:-) Pozdrowienia dla wszystkich kwietnióweczek :)




P.S Ni wie gdzie trzeba wklić kod aby wyświelił się na stronce? Skopiowałam
Kod dla forum z obsługą ezCode:
[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42646 [/image] [/link]
ale suwaczek się nie pokazuje Dzęki za pomoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414426 przez andzia_zg
Musisz wejść w Twój profil i wkleić kod suwaczka w okienku "Podpis" :)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414432 przez Dave
Majka witamy :kiss: :kiss:

A na kiedy masz termin? Maluszek jucz duży :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414445 przez Majka
Termin wstępnie mam na 12 kwietnia 2012 r. :) ,ale 12 września mam wizytę u gina i wtedy będzie dokładnie wiadomo. Maluszek przez ostatni tydzień rósł 1 mm na dzień. Niesamowite usłyszeć jego serduszko :-) Mam przeczucie, że będzie to dziewczyna. Na początku miałam zawroty głowy, ciągle mi coś stało w gardle dlatego a apetytem nie najlepiej, senność o tak przede wszystkim, siusianie też w kółko, wrażliwe piersi a dzisiaj pierwsze poranne wymioty. Co dzień inne atrakcje;-) Póki co cieszę się każdym dniem pomimo wielu obaw, lęków, niepokoju o maluszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414449 przez HERI
Majka, wielkie gratulacje :)

I miejmy nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze :) Trzeba w to wierzyć najmocniej jak się da :):) Także, myślę, że nikt się nie obrazi, jak wypowiem się za wszystkie ;) - wszystkie trzymamy mocno kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414450 przez Majka
andzia dziękuję za pomoc :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414453 przez Majka
Dzięki HERI i wszystkim pozostałym. Mam nadzieję, że będzie ok :-) . Nie ukrywam, że w domu brakuje małego skraba, który by raczkował uśmiechał się i dopełnił rodzinę. Z mężem jesteśmy 2 lata po ślubie, przed ślubem znaliśmy się kilka lat i jak rok temu postanowiliśmy mieć dzidziusia nigdy nie myślałam, że spotka nas coś takiego. Oboje zdrowi, w rodzinie zdrowi wyniki super a tu jednego dnia wszystko się posypało. Koleżanka po stracie dziecka pocieszała mnie, że będzie ok i że ten aniołek do nas wróci i się nie myliła. Nigdy bym nie przypuszczała, że tak jak rok temu tak teraz miesiąc porodu wypada na kwiecień tyle , że wtedy w 2012 roku a teraz w 2013. Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie :-) Mam nadzieję, że nasze maluszki - nie ja to wiem - będą śliczne, zdrowe i radosne. Już nie mogę się doczekać ...:-) HERI nasze maluszki różni zaledwie 7 dni :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414484 przez HERI
Majka napisał:

Dzięki HERI i wszystkim pozostałym. Mam nadzieję, że będzie ok :-) . Nie ukrywam, że w domu brakuje małego skraba, który by raczkował uśmiechał się i dopełnił rodzinę. Z mężem jesteśmy 2 lata po ślubie, przed ślubem znaliśmy się kilka lat i jak rok temu postanowiliśmy mieć dzidziusia nigdy nie myślałam, że spotka nas coś takiego. Oboje zdrowi, w rodzinie zdrowi wyniki super a tu jednego dnia wszystko się posypało. Koleżanka po stracie dziecka pocieszała mnie, że będzie ok i że ten aniołek do nas wróci i się nie myliła. Nigdy bym nie przypuszczała, że tak jak rok temu tak teraz miesiąc porodu wypada na kwiecień tyle , że wtedy w 2012 roku a teraz w 2013. Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie :-) Mam nadzieję, że nasze maluszki - nie ja to wiem - będą śliczne, zdrowe i radosne. Już nie mogę się doczekać ...:-) HERI nasze maluszki różni zaledwie 7 dni :-)


No, 8 ;)

My jesteśmy po ślubie 3 lata, razem ponad 8... Do tej pory jakoś nie mogłam zajść, w końcu zdecydowałam się na podjęcie leczenia... I chyba to mnie odblokowało psychicznie, bo tego samego dnia, kiedy byłam u lek i dostałam skierowanie na badania hormonów, najnormalniej w świecie zaszłam w ciążę :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl