BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #571406 przez anafora21
Od razu weselej jak można z kimś pogadać! Ciąża pierwsza temu pewnie taki stresik. Co do imienia nie jesteśmy z mężem do końca pewni. Zastanawiamy się nad Dominikiem ( był też Julek, Maksymilian). Tydzień temu leżałam na patalogi ciąży ( wspomnienia okropne) ze względu na bóle brzucha i przedwczesne skurcze. Dostałam sterydy na rozwój płuc maluszka i tak leże teraz w domu kolejny tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571412 przez Dave
Dokładnie :)
Jak to mówią - w kupie raźniej :lol:

Czyli szpital zaliczony, Kochana oszczędzaj się teraz i odpoczywaj ile się da.
Wszystko będzie dobrze :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571429 przez ilonah
Witaj Anafora21 ja też mam problem skracającej szyjki i też muszę leżeć, więc wiem co czujesz. Na szczęście z każdym dniem nam bliżej do porodu niż dalej. Damy rade.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571434 przez Dave
Mój Mateo to dziś taki wiercipiętek. Nie dość, że mam co chwilkę przesuwającą się gulkę na brzuchu, to jeszcze mi gdzieś tam nisko grzeboli. I to akurat średni przyjemne jest. Aaaaaaa.......

Ale lubić takie wiercenia :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571443 przez anafora21
ilonah- Czy regorystycznie przestrzegasz leżenia?
Zaczęłyście już pranie ciuszków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571448 przez ilonah
Dobrze, że te nasze maluchy takie aktywne przynajmniej czuć, że tam są i mają się dobrze :laugh: Moja malutka od popołudnia też co chwila raczy mnie kopniakami i przypomina o sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571456 przez ilonah
Wiesz co Anafora21 jak byłam 2 tygodnie temu na wizycie to szyjka mi się znacznie wydłużyła od jeszcze wcześniejszej wizyty bo wtedy się oszczędzałam. Natomiast przez ostatnie dwa tygodnie troszkę sobie pochodziłam - oczywiście z umiarem, ale w piątek na wizycie okazało się, że tym razem szyjka skróciła się aż o 1cm i wynosi 2,3cm więc lekarka zarządziła na nowo ostre leżakowanie. Więc trzeba się oszczędzać i koniec. Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571457 przez Dave
Anafora - ja jeszcze nie, bo mam wieczny remont więc szkoda roboty. Wszystko by się zakurzyło. I jeszcze komodę musimy kupić dla małego.

Ilona - dokładnie, przynajmniej wiemy że łobuziaki tam siedzą :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571471 przez anafora21
Bardzo zrozumiale. hmm Czyli jednak może się wydłużyć. Moja ma 2.1. Lekarz powiedział, że tak naprawdę wszystko zależy od tego jak przyłoży się głowice usg. Moja dodatkowo jest ,,rozpulchniona".
Ja pranie zaczęłam, nie wiem czy nie za wcześnie, ale już naprawdę nie mam co robić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571493 przez Dave
A ja to nawet nie wiem jaką mam szyjkę :dry: Skoro doktorek nic nie mówił, to mam nadzieję, że wsio ok.

Anafora - spokojnie myślę, że już można zacząć. Tu już niektóre dziewuszki mają wsio gotowe :)

Ja aktualnie próbuję ogarnąć jakiś program do projektowania i coś z ta moją łazienką działam :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571516 przez ilonah
Ja mam zamiar rozpocząć pranie w tym tygodniu, wcześniej też miałam malutki remoncik i nie było sensu.
Dave teraz są takie piękne łazienki i tyle możliwości, że na pewno coś ciekawego wymyślisz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571524 przez anafora21
Dave- Mogę polecić program CINEMA 4D do projektowania, jednak trzeba nad nim trochę posiedzieć (studiuje architekturę więc mogę trochę podpowiedzieć odnośnie programu) Wiem też ze na pewno są jakieś dostępne łatwiejsze do obsługi.
To jednak przyjemna sprawa prasować te malutkie cudeńka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571529 przez Dave
Ilona - ja jestem szybka w takich zakupach, z czego mąż niezmiernie zadowolony.

Anafora - kurka wkurzyłam się na ten mój program. Nie mam czasu, jutro muszę wszystko wybrać i upchnąć na tym moim zaje.... metrażu. No i jakoś to sensownie i ładnie wymyślić.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571533 przez agat
Witaj Anaforo :)

anafora21 napisał:

Zaczęłyście już pranie ciuszków?

Ja mam już poprane i w komodzie poukładane :)

Powolutku sobie ogarniaj ciuszki, bo skoro musisz leżeć to i tak pranie i prasowanie będziesz musiała baaardzo rozciagnąć w czasie, żeby się nie przemęczyć (schodzi się, szczególnie z prasowaniem).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571550 przez ilonah
Słuchajcie mam takie śmieszne pytanie a jak tam Wasze pępuszki czy macie je już wypukłe? Ja mam ciągle wklęsły, już co prawda nie tak bardzo jak normalnie ale myślę, że już wypukły nie będzie bo ma jeszcze troszkę "zapasu".

Dave a jaką kolorystykę płytek planujesz? Naturalne ciepłe barwy czy coś żywego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl