BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #572164 przez ilonah
My na obiadki teraz chodzimy do moich rodziców skoro ja mam się oszczędzać, więc u mnie ten temat jeszcze przez około dwa tygodnie nie będzie istniał chociaż osobiście lubię gotować i pichcić dla mężusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572172 przez ilonah
Magdalena9t u mnie w szpitalu wymagają 3 koszul więc może zapytaj jak jest w Twoim szpitalu żeby niepotrzebnie nie kupować, bo ja osobiście w koszulach nocnych nie śpię, bo nie lubię, kupiłam jedną na sam poród a dwie pożyczam od bratowej na przebranie - sama zaproponowała to skorzystam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572189 przez agat
U mnie do porodu dają szpitalną koszulę, swoje trzeba mieć na sam pobyt. 2 to chyba za mało, bo łatwo je zabrudzić po porodzie. Ja też mam typowo szpitalne po bratowej, sama kupiłam jedną nawet ładną :)

Torby nie mam spakowanej, nawet nie wiem w jaką bym się miała spakować :/ Ale większość potrzebnych m rzeczy już mam kupione, więc w razie czego wystarczy się w cokolwiek spakować i napisać na karteczce mężowi co ma mi dokupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572199 przez Suzi
torby jeszcze nie pakowałam, ale wiekszość z tego co do niej trzeba włozyć mam :)

Kocham portal TwojaPogoda.pl - pisza tam że juz 12 marca ma byc w mojej okolicy 17 !!!!!! stopni :lol: :lol: :lol: ale i tak już od poczatków marca wszystko ma sie na lepsze zmieniać i to z dnia na dzien, jeśli faktycznie byłoby coraz cieplej to sie zazieleni i nawet jesli nie bedzie tak ciepło to i tak będzie już inaczej, piękniej, optymistyczniej :lol: :lol: :lol: czego sobie i Wam życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572229 przez anafora21
Ja zamierzam chyba mieć dwie ( jedną już kupiłam). U nas do porodu też dają takie śmieszne przezroczyste koszule z fizeliny. Ale jak to powiedziała super miła położna jak leżałam na patalogii: tu nie ma co się wstydzić wszystkie mają duże brzuchy i wielkie cycki. A do torbyy też już mam większość kupioną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572339 przez Magdalena9t
ilonah też nie lubię spać w koszulach nocnych, nawet nie mam dlatego muszę coś kupić a też nie chcę kupować za dużo, bo co później zrobię :unsure: :P
Teraz 6 marca mam wizytę to muszę się zapytać ile tego przygotować, i czy coś dają dla maleństwa jakieś ubranka na początek , bo moja znajoma dostała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572352 przez Dave
Podpisuję się pod nielubieniem koszul. Ja mam dwie po Majce, jedną jakąś od mamy :silly: i nie będę wydziwiać i kupować nowych. Bo i tak później idą w zapomnienie. Myślę, że 1 do porodu (u mnie nie dają), i 2 na pobyt i będzie ok. Chyba, że będzie trzeba dłużej być w szpitalu to przecież mąż może zabrać przeprać i przywieść. Ale nikomu nie życzę siedzenia w szpitalu. Przerobiłam przy Majce i dziękuję.

A u mnie dalej syf, kurz, tynk i bleeeee......

Robotnicy jeszcze działają.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572362 przez kasia1329
Witam, dawno mnie nie było ale byłam trochę zarobiona.

Ja mam już ubranka poprane, poprasowane, schowane w workach próżniowych czekają na dzidziusia, pościel uszyłam dla maluszka, tylko zostało wyprasować i schować do worka próżniowego.
Wózek już odświeżony stoi w domu i czeka na dzidziusia. Łóżeczko dziś M montuje, małe przemeblowanko i będzie w porządku.
Brakujące rzeczy do wyprawki zamówione, staniki do karmienia również, teraz tylko czekam na kurierów. Ja koszule mam, ale i tak do szpitala chcę sobie kupić jeszcze piżamkę do karmienia. Jedną mam i drugą dokupię. Nie podoba mi się łażenie i leżenie z tyłkiem na wierchu.

Do tego zostało mi tylko dokupić witaminki dla maluszka, wodę morską i bephanten i będzie wszystko :)

W czwartek wizyta. Może ustalimy już z doktorkiem ostateczny termin porodu. Na dziś do terminu wg om zostało mi 37 dni, jeśli mały się nie pospieszy a doktorek się zgodzi to będziemy razem już za 26 dni :)

Miłego dnia życzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572400 przez Magdalena9t
kasia1329 a gdzie kupujesz piżamkę do karmienia? bo może też bym kupiła zamiast koszuli nocnej? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572520 przez kasia1329
Ja mam jedną z atlantica. Nie jest ona specjalna do karmienia ale jest na zakładki i się doskonale nadaje. Na all jest też duży wybór tylko ze.trzeba szukać bawełnianej a takie są w cenie od ok 50zł w zwyz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572523 przez creatura
Cześć Dziewczyny i witam nową "Kwietniówkę"!

Magdalena9t u mnie w szpitalu wymagaja 3 koszule i można rodzić w swojej, a położna poradziła, żeby do porodu przeznaczyć jakąś gorszą bo może ulec zniszczeniu :silly:

Dziewczyny a jak dobrać rozmiar takiego stanika do karmienia??? Rozmiar większy czy taki jak zawsze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572546 przez Mirella
Hejka, wiecie że u nas na blogu do wygrania bardzo fajny przewodnik: pierwsze dwa lata życia dziecka? Zajrzyjcie bo wygrać baaardzo łatwo :lol:

wrolimamy.pl/konkurs-poznaj-aplikacje-moje-dziecko/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572571 przez Dave
No i mamy wieczór. Maja zasnęła. Ja chyba idę za chwilę do kąpieli, żeby mieć już z głowy. Mąż coś tam sobie dłubie w swoich sprawach, a potem to będzie trzeba obgadać parę spraw budowlanych :)
A ja już bym się chciała położyć.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572572 przez Magdalena9t
Dzięki :blink: zaraz obczaję sobie na allegro :blink:
creatura mi teściowa doradziła,żeby nie kupować specjalnego do karmienia, zwyczajny też się nada byle był bawełniany :blink: także ja nie planuję kupować specjalnego do karmienia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572662 przez Dave
maz sobie cwiczy,a ja oddaje sie blogiemu nic nierobieniu w lozku z ksiazka.
kapiel byla relaksacyjna i jest mi cudownie:-)
tylko kto pomierzy lazienke i obgada tyle szczegolow...
eee... zrobi sie:-P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl