BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #652930 przez Natka
witajcie dziewczyny :)

przepraszam ze sie wtrace ale strasznie wam kibicuje bo mam sentyment do tego miesiaca! maz mial 09.05 urodziny i ja mialam rodzic w tym miesiacu, niestety los chcial innaczej :(

Gratulacje dla wszystkich juz rozpakowanych mam i powodzenia dla tych w dwupaku :D

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652931 przez ewela86
szkoda że przegapiłam ten odcinek Zaklinaczki dzieci :(

tweety nie wiem czy dobrze pamiętam ale położna nam mówiła że 1 opuszek palca = 1,5 cm.

Alex_87 to możesz teraz zaszaleć:) ja tam nie mogę się połapać w tych wpływach z ZUS. Nie wiem tak naprawdę ile mi przysługuje za 1 miesiąc, bo jak do tej pory to mi wypłacili w dwóch ratach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652960 przez JoannaL
W końcu naszykowałam kącik dla mojej niuni (jeszcze tylko jakieś naklejki i będzie cacy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #652965 przez Alex_87
Ewela mi z moich obliczeń wynika, że wypłacili mi za dwa miesiące póki co, a zostało im jeszcze za jeden, ale zwolnienie mam do 16 maja, więc nie wiem jak oni tam sobie liczą. Ważne, że namacalnie mam już większą część pieniędzy :)

Wy przynajmniej wiecie, czy macie rozwarcie czy nie, a ja dopiero w czwartek wizyta i tak się nakręcam a okaże się, że wszystko zamknięte, chociaż wątpię, bo jednak jakieś skurcze czuje. Szkoda, że samemu nie da się sprawdzić:D tzn da się, ale trzeba umieć to robić. Pytałam się dzisiaj męża czy czuł, że w środku jest jakoś inaczej ale mówi, że jak zwykle :D

Lili91 chyba dzisiaj jest szczęśliwy dzień dla niewyjaśnionych spraw :)
Już 3 dzień miałam poukładać i posortować ubranka dla Małej i wogóle nie chce mi się, najwyżej później będę przekopywać się przez wszystkie ubranka żeby coś znaleźć.

Tysiak a Ty czujesz jakoś, że masz to rozwarcie? zauważyłaś, że jakoś inaczej jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652976 przez tysiiiak
Alex jedyne co odczuwam to jak wiekszość - ból krocza no i czasem skurcze. Czop mi odszedł albo cały czas odchodzi już nie ogarniam ;p A tak to chyba inaczej nie da sie poczuć czy ma sie rozwarcie :P

Co do zwolnienia to się ucieszyłam bo dostałam do końca maja :) a troszkę się bałam bo słyszałam że niektórzy ginekolodzy dają te ciążowe zwolnienie tylko do terminu porodu potem trzeba albo kombinować u internisty ze zwolnieniem albo na macierzyński już.

JoannaL to czekamy na foteczki kąciku malutkiej :) i nowego łóżeczka Marcysia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652990 przez ewela86
ja czuję że jakoś tak brzuch mi ciągnie na dół, ale może to tylko złudzenie :dry:

ja mam narazie zwolnienie do 20 maja czyli do terminu porodu i powiedziała że ewenyualnie może mi przedłużyć jeszcze o tydzień więc mam nadzieję że się zmieszczę - nie ma innej opcji!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652991 przez lili91
Boze dziewczyny ja zwarjuje. Tak sie cieszylam ze juz bedziemy na swoim no to teraz nie mamy samochodu zeby meble popr9ewozic. A co najlepsze to przeciez wedlug mojego Moja wina a to on mial zalatwiac. Jak bylo daleko to 3 samochody mogl pozyczyc jak teraz nawet jednego nie mamy. Troche sie poklocilismy bo powiedzialam ze ja zostaje u rodzicow. Chce stworzyc kat dla malej.
Oczywiscie wyszedl obrazony. Ja saram sie nie denerwowac ale prawie sie poplakalam bo przeciez to nie moja wina.
Co ja mam na plecach to nosic.

Sorki ze sie zale ale nie mam z kim o tym pogadac. Juz mam dosyc tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653004 przez Gabi31
tysiiiak napisał:

Sevilla tak, jakoś tak to wychodzi :P

Wieczorkiem coś uskutecznimy z M. i może się ruszy :D narazie to mnie wszystko boli po badaniu :P



Tysiaczku mnie przy 3 cm kierowali z patologii na porodówke, z tym ze miałam skurcze co 2-3 min:) Po godzinie miałam juz rozwarcie na 5cm, za chwile na 7 szybko szło:) Trzymam kciuki i powodzenia:)

Cos mi sie zle zacytowało:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653007 przez Alex_87
Ja czasem mam wrażenie, że czuje wszystkie dolegliwości jakie są :P poza tym po tym porannym przytulaniu czuję co jakiś czas szczypanie tam w środku. Nie wiem czy to przez to :dry:

lili91 głowa do góry, wiem, że to wkurzające jak sobie coś zaplanujemy a okazuje się, że są jakieś przeciwności. Tym bardziej, że to facet powinien się zajmować takimi sprawami organizacyjnymi, na dodatek, że ty zaraz rodzisz. Oni są czasem tacy niepojętni. Na szczęście mój teraz obchodzi się ze mną jak z jajkiem :D robie dużo rzeczy w domu, ale jak o coś poproszę to mnie wyręczy i w nocy się budzi i pyta jak się czuje.

Właśnie zjadłam wieeelką porcję chińskiego jedzenia, większą niż J. i czuję głód :angry: a na dodatek strasznie chce mi się spać, ale jak leżę to mam ochotę wstać. No już sama nie wiem co mam zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653011 przez lili91
Alex ja wszystko rozumiem ale zeby on mnie obwinial ze to moja wina. Po dwa to ja chce miec gdzie wrocic ze szpitala z dzieckiem a jak narazie to nic nie jest dla malej gotow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653019 przez Alex_87
lili91 napisał:

Alex ja wszystko rozumiem ale zeby on mnie obwinial ze to moja wina. Po dwa to ja chce miec gdzie wrocic ze szpitala z dzieckiem a jak narazie to nic nie jest dla malej gotow.


No właśnie to trochę niepoważne z jego strony, teraz jest naprawdę trudny okres dla nas, dla nich pewnie też, bo napewno się o nas martwią, ale jednak to nas czeka taki wysiłek związany z porodem. Może przemyśli sobie i Ci przyzna rację

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653027 przez KarinaM
Dobrze że zaczęłyście o tych przewijakach na łóżeczko.Wyjęłam swój i dobrze bo ta ceratka co jest na nim musi wywietrzyć się. Odkleiłam naklejkę i przetarłam chusteczkami wilgotnymi. Niech się teraz wietrzy.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653037 przez tweety
kurde a ja mam zwolnienie tylko do terminu czyli 21 maja. watpie aby na IP wypisali mi kolejne wiec pewnie jestem skazana na wykorzystanie macierzynskiego. dobrze ze teraz bedzie ten wychowawczy inaczej byloby mi bardzo szkoda. to troche nie fair ze niektorzy lekarze wypisuja inni nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653040 przez KarinaM
Mi zwolnienie wypisał do 05.06.2013 mimo że mam przyjść 24.05 na cc.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653045 przez Alex_87
A ja mam zwolnienie do jutra, w czwartek wizyta i czuje, że będę miała zwolnienie do terminu czyli 23.05.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl