BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 10 miesiąc temu #695700 przez sanwro
munnecabrava - wydaje mi sie ze moze miec skok rozwojowy ktory przypada miedzy 7 a 9 tygodniem zycia. i najczesciej wypada w 8 tygodniu wiec mozliwe ze moze to byc to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695751 przez munnecabrava
Ile trwa taki skok? Myślicie że ten płacz nieutulony o ktorym piszą na forach to raczej nie może być prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695753 przez munnecabrava
Ile trwa taki skok? Myślicie że ten płacz nieutulony o ktorym piszą na forach to raczej nie może być prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695862 przez Sylwia26081982
munnecabrava napisał:

Mój pyrciolek :)


Boski :kiss:

Z suwaczka wynika ze też urodziłaś 09 maja?? :)

Pierwsze słyszę o płaczu nieutulonym ale moja Zuza tak co dwa dni domaga się większego zainteresowania. Za to w nocy ładnie spi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695913 przez munnecabrava
Sylwia ja dzień później 10 :)

o nieutulonym albo krzyku mózgowym sporo jest na internecie.

Dzisiaj wizyta u gina to od razu poloznej dopytam jak pomóc mojemu rozdarciuchowi :)

Dzisiaj też w nocy marudziła ale wkurzył mnie mąż bo mu mówie że zrie obiad a ten po fastfudzi przychodz i powiedziałam że jak go nie ma ciągle w domu ton niech wstaje ja ją wzięlam o 3 i zasnęłyśmy w drugim pokoju :P we dwie.


Ochh ale się dzisiaj nastękamy paskudna kupa nie chce wyjść :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695942 przez sisina
Hejka dziewczynki

kurde nie moge wstawic fotek na forum czy wy tez macie z tym problem od wczoraj próbuje i nic :angry: :angry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695943 przez sisina
No i udało sie :laugh: :laugh:

A tu mój skarbek kochany :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695951 przez Ane88
Rety dziewczyny!!! nawet nie mam czasu znowu Was czytać... znowu tylko ostatnią strone przeczytałam.... m.brava ja mam to samo.... tak to ostatnio było dziecko aniołek... tylka spał albo leżał sobie na narożniku i uśmiechał ciągle taki był grzeczny, że też wszystko sobie mogam na spokojnie zrobić w domu... a od soboty tak strasznie płacze, że jest zachrypnięty...:( nie wiem co jest:(((

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696029 przez demoniqe
dziś mały wstawał co 3 godzinki czyli 24, 3 i 7. Ale męczy g kupa albo bąki od rana bo mi się z drzemki co 20 min wybudza. Zaraz pewnie wstanie a jak wstanie to go wezmę na spacerek po zastosowaniu masażu i rurek Windi może to coś pomoże...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696031 przez Sylwia26081982
Hej dziewczyny. No to cos nie tak choc ja pamietam z pierwszym dzieckime mialam tak samo, krzyczał że nie wiedialam co mam robic, nakarmiony, przewiniety a spac nie bedzie,nie raz polnoc wybila a ja adłam a on nie. Wiec to chyba zalezy od charakteru dziecka..ale jak Was to pocieszy to teraz jest grzeczniutki a ma 22 miesiace :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696034 przez Daarikaa
czesc dziewczyny!

czytam Was codziennie ale na odpisanie już zwykle nie mam mocy :)

malunia spała dzisiaj od północy do 4:30 wooow :) najgorsze ze okolo 5, 6 rano codziennie budzi sie z placzem bo nie moze wydusic bączkow;/

jak narazie nie chce zapeszac ale od trzech dni nie mamy juz kolek ale ciiiiii.... ;)

nie moge sie nadziwic jak juz duzo malunia potrafi :D wkłada juz sobie swiadomie raczki do buziuni, robila to wczesniej ale jak przez przypadek reka jej sie napatoczyla na usta ;)

pieknie wodzi wzrokiem za kazdym, usmiecha sie juz coraz bardziej swiadomie, glowke trzyma jak roczne dziecko, interesuje sie juz karuzelka i grzechotkami, jest juz coraz lepiej :)

mbrava sliczna ta Twoja dziewusia :kiss:

sisina ale przystojniak :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696118 przez joasia10015
Hej mamuśki ;-)
Ale miałam noc-mozna powiedziec że sie wyspałam -3,5 godziny bez budzenia ;)
Miki chyba wszedł w ten skok rozwojowy (o którym nigdy wczesniej nie słyszałam -dowiedziałam sie dzieki wam :) ) i sprawdza sie że nic go nie boli,pielucha czysta ,jest śpiacy a w moich ramionach sie uspokaja :unsure: I tak bylo tej nocy :( Tylko że koło 1 w nocy nie miałam już siły ,ręce mi mdlały a ten mały terrorysta płakał i domagał sie mamusi :huh: I w koncu kiedy wszystkie pomysły na uspokojenie go mi sie wyczerpały -wzięłam kocyk i opatuliłam go (jak w filmiku od Gabi )no i CUD ...w jednej chwili spokój,cisza...Ale sobie pomyslałam że to jakas jego sztuczka :blink: położyłam go prawie na plecach -tzn.delikatnie na boczku ...ale tak minimalnie i podparłam z tyłu żeby sie nie okręcał...no i skubany zasnął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :ohmy: :ohmy: :ohmy: Patrzyłam jeszcze na niego przez jakis czas i wbiłam sie w szok :ohmy: Spał w sumie 3,5 godziny :ohmy: :ohmy: :ohmy: Potem czułam że marudzi i że czas na karmienie bo mi piersi pękały w szwach :silly: i w sumie nakarmiłam go na śpiacego-napił sie wcale nie dużo i dalej spał jakieś 2,5 godziny :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Kurcze oby ten sposób nam wypalił...Mógłby tak zasypiac :blush:

Oprócz tego widzę że ma twarz wysypana chrostkami :( Krochmal malo co pomaga ,czytałam że jest krem OILATUM SOFT który niby pomaga bardzo .Ale czytałam tez że w większosci przypadków chrosteczki te same znikaja po jakims czasie :S

Pytanie do dziewczyn po cc -jak wasza blizna ? Boli,albo swędzi? Jak wogóle wygląda? Po pierwszej cesarce zagoiła mi sie pięknie ,i po miesiącu prawie nie bylo jej widac...a teraz jest nadal sina,trochę boli,ciągnie ... Mam maśc na blizny ale nie wiem czy nie jest za wczesnie żeby ja używac -bo rana nadal sina :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696132 przez vika
śliczne te Nasze dzieciaczki :)

joasia10015 ja też jestem po dwóch cc i tak jak u Ciebie za pierwszym razem poza stanem ropnym ale to jeszcze w szpitalu wszystko goiło się super i nawet nie myślałam o ranie a teraz nie dość,że jeszcze podchodzi mi ropą i co jakiś czas delikatnie się sączy to do tego boli,ciągnie i jest sina.Ale najgorsze jest to,że od blizny do pasa zrobiła mi się taka fałdka <takie maleńki podbrzusze> boję się żeby mi to nie zostało,uciskam pasem ale to nic nie daje bo zaraz po tym zakładam bieliznę czy spodnie i od nowa ściąga mi cały tłuszczyk od pasa do blizny :(Ja też jeszcze nie używam żadnych maści na blizny jeszcze troszkę poczekam na to jest czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696134 przez KarinaM
Ja byłam zważyć Irinę i u lekarza z tymi krostkami. Więc przybrała,waży 4330g(200g w tydzień). Pani doktor powiedziała że według Niej te krostki to potówki. Kazała kupić spirytus salicylowy i rozrobić z wodą 1:20 i smarować. Mogę też zrobić roztwór z kali. A na ciemieniuchę (bo mamy na brwiach) kupić maść cholesterolową robioną w aptece (małe opakowanie) i smarować. Na krostki też mogę spróbować ale może zaostrzyć. Trzeba obserwować. Ja na krostki nic nie pomoże to da sterydy ale powiedziała że nie chciałaby tego.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696157 przez Alex_87
Hej dziewczyny :)

Wygląda na to, że nie tylko moja córka taka rozwrzeszczana ;) wczoraj to przeszła samą siebie, dzisiaj trochę lepiej. W nocy naszczęście chodzi już jak w zegarku, o 21 jedzenie, później 2, a później 5 :)
Najbardziej mnie wkurza jak przychodzi moja babcia i mówi ojej ale ona płacze, chyba chora jest, no szlag mnie trafia, jakby nie pamiętała, że ja też tak płakałam, gdyby była chora to nie miałaby tyle siły żeby tak się drzeć ;)

Kurcze no już tyle czasu idę do fryzjera żeby się zapisać :/ a nie mam telefonu, żeby zadzwonić. No i jeszcze muszę sobie dwie kiecki kupić, jedną na chrzciny, a drugą na imprezkę firmową do męża. Pochwalę Wam się, mój mąż dostaję awans na święto policji :D niby to dopiero pierwszy szczebel, ale tak ładnie wygląda w tym swoim mundurze wyjściowym, achh taka jestem dumna :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl