BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #792463 przez tysiiiak
Vika rusz tyłek bez marudzenia! a tak to będziesz sobie głowę zaprzątać wiecznie że powinnaś iść ale to i tamto a tak pójdziesz i z głowy :) 3mam kciuki za dobre wyniki :) a u córci to może rzeczywiście kurzajki mogą być ;)

Sevi naprawdę dodatkowy miesiąc się wstrzymaj jeszcze :) nie daj boże coś by Ci tam się zbabrało i znów byś musiała przechodzić przez szpital i rozstanie z Maksiem :( Spokojnie do celu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792466 przez vika
Tysiak wiem wiem....pójdę tylko jakoś jak zwykle troszkę się boję :) :lol:
Kubalka nie widać bo chyba zaznaczyłaś film jako prywatny :unsure: zobacz ustawienia bo nie można tego odtworzyć wyświetla się info,że film jest prywatny

no i to co pisałaś,że majóweczki mało wstawiają zdjęć i filmików dzieci...zgadzam się...zdecydowanie więcej chciała bym oglądać...mało tych naszych dzieciaczków tutaj widać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792469 przez Sevilla

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Poza tym macie wszystkie rację, powinnam sobie dać na luz, ale chyba każda tak miała chociaż raz, że jak tylko poczuła się dobrze, to mogłaby góry przenosić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792470 przez vika
sevi pewnie tak....ja sobie obiecałam po tej cc,że zrobie wszystko by się dobrze czuć no i że będę dużo odpoczywać... :laugh: :laugh: :laugh: a jak sobie dziś wspomnę jak się dzwigałam 3 godziny po operacji by sobie pozaglądać do małej a póżniej kilka dni wyłam tak mi łeb pękał...i tyle zastrzyków przeciwbólowych wybrałam,że aż mi dupsko drętwiało...a obiecałam sobie,że nie podniosę głowy przez 12 godz :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792476 przez tysiiiak
już powinno działać :)

Kubula dzisiaj zaczął tak cmokać hahah:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792495 przez vika
teraz widać :laugh: świetny Kubalek ,moja nie umie jeszcze nic naśladować...za to dziś w łóżeczku obijała sobie główkę o pręty bo podobało jej się jak reagowałam :cheer: :cheer: :unsure: musiałam wziąść ją na ręce bo nie miała umiaru :lol: :lol: :lol: :kiss: swoją drogą jakie to fajne,te nasze dzieciaczki jak małpki tak chcą po nas wszystko papugować :) :lol: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792508 przez sanwro
hej dzieczyny raczej mnie nie pamietacie , udzielalam sie na poczatku ciazy. potem mialam przeprowadzke I jakos czasu nie bylo.

mam coreczke Lenke w sobote skonczyla 6 miesiecy:-) I starsza coreczke Zuzie ktora ma 3 latka :-)

Lenka wazy 8,5-9 kg nie wiem dokladnie bo dawno nie byla wazona. odjakiegos miesiaca mamy 2 dolne jedynki. lenka probuje raczkowac tylko ze nie wie co zrobic z raczkami :-)


niunia bardzo ladnie zjada obiadki I pije mleczko, choc mielismy problem z jedzeniem.

lenka mi zasypia na noc o 20.30 o 22.30 wypija jeszcze mleczko I tak najczesciej spi do 7-9 zalezy:-) ale nie narzekam bo wysypiam sie od kiedy skonczyla 6 tygodni :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792523 przez sylkaax
U nas prawdopodobnie 3 dniówka;( Mam obserwować dawać dużo picia..Jakby się pogorszyło wtedy do szpitala i kroplówka , żeby uniknąć odwodnienia. Ma gorączkę 39 stopni i do tego biegunkę.Nie poznaje mojego dziecka, tak mi go żal,biedak uśmiecha się tak delikatnie ,oczka takie zmęczone..Robię mu okłady na czoło i się uspokaja..i oczywiście leki przeciwgorączkowe, które zbijają mu temp. tylko na 1,5 godziny..

Vika Tośka jest agentka coś czuję , że pierwsza zacznie chodzić i kombinować po kątach ;))

Tysiak Zakochałam się w Twoim synku ;PP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792527 przez Olka!
Sevi odpoczywaj :-) zdążysz się jeszcze na ćwiczyć :-)

Jakie fajne gładkie miałyście brzuszki:-) Ja mimo, że miała malutki brzuszek to był on cały w paskiiii beeeee :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792529 przez Olka!
Karina wysłałam do Ciebie wiadomość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792535 przez vika
sylka współczuje...wiem jak to jest jak dziecko choruje a my nie możemy zrobić by przeszło tak zaraz....trzymam kciuki by szybko przeszło i aby Adrianek lepiej się poczuł..biedulek całuski gorące :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792544 przez gusiek_kom
Zaproszenie fb
Agata Komorowska Kampinos

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792562 przez Daarikaa
Tysiak nie moge sie napatrzec na Kubusia. Przeslicznego masz synkaa! Słodko cmoka. Moja nauczyla sie robis indianinka jak jej przykladam palce do ust, jak uda mi sie nagrac to wrzuce :)

Vika marsz na badania! ;)

Sevi dbaj o siebie i daj sobie jeszcze troche luzu, jesli luzem mozna nazwac opieke nad dzieckiem ;)

Alex ale Zuzia bedzie zadowolona z prezentow, nie bedzie wiedzial czym sie bawic.

Klaudia teraz komarzy, bo bylyzmy w carrefourze na zakupach i troche sie zmeczyla :)

sanwra ja Cie pamietam! 100 lat spoznione na 6 miesiecy :) buziaki :kiss: :kiss: fajnie ze znowu sie udzielasz na forum. Jak tam, urzadziliscie sie juz na nowym miejscu ?

sylka przykro mi! moja miala prawie 38 prze zzeby to wiem jak dziecko sie meczy i jakie ma smutne i zmeczone oczka az sie sercce kraje... ale pomysl sobie ze lada chwila wszystko mu przejdzie i bedziecie juz mieli z glowy 3 dniowke.... 3majcie sie cieplutko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792564 przez Karolka85
Kilka razy dziś robiłam podejście żeby posta napisać ale ciągle coś... no i teraz wreszcie mam chwilę.

Nocki u nas ok- bez żadnych ekscesów. Z jedzeniem też ok. Za to ni cholery nie mogę Julki przekonać do picia czegokolwiek- ani wody, ani herbatki, ani soczku :/ ani z butelki ani z niekapka...

Sewilla jestem tego zdania co pozostałe dziewczyny- daj sobie luz z tymi ćwiczeniami, żebyś sobie bałaganu nie narobiła. do super figury na pewno wrócisz, ale chyba ważniejsze jest zdrowie.

Sylka współczuję choroby Adrianka- niech wraca szybciutko do zdrowia biedactwo.

Fajna ta tabela :) u nas waga po skończeniu 6 miesiąca to 6900g

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #792570 przez KarinaM
Gusiek już dodana jesteś do grupy.

Olka także dodana do grupy.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl