BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu #865287 przez munnecabrava
Heh to ja w zasadzi na wymiary nie mogę narzekać bo w brzuchu mam 77 w talii 65 ważę 62 kg przy 171 cm. Ale za to moje rozstępy na piersiach ;) wyglądam jak zebra i nad kolanami dosłownie jak takie nóżki od prosiaczka :) no i mój motywujący mąż na codzień próbując mnie zachęcić do ćwiczeń a robi to bardzo niedelikatnie powoduje moją depreche, no ale chybaa słabą bo dalej jestem leń...i skóre mam tak niesprężysta.... I dziewczyny to chyba nie ma reguły i trzeba ćwiczyć bo ja mm malo brzucha a i tak wystaje pączek...
Łykam narazie tabletki na cellulit pierwszą opcję wzięłam tą tańszą po 20 zł za opakowanie. + krem z Eveline. Narazie skóra gładsza ale efektów brak. Ale jem dopiero półtora tygodnia więc efektów się jeszcze nie spodziewam(mój jedyny sport to spacer ok 2 h dziennie).

O hydrominium myślałam ale on się sprawdza jak się ma cellulit wodny. JA mam tłuszczowy niestety ....
Są tabletki cellinea 209 zł za kurację na miesiąc (skład mnie nie przekonuje...) Kiedyś był inneov i tu bym mogła wydać taą kasę bo te tabsy działają. W ogóle polecam wam tą markę na włosy paznokcie na skóre nigdy nie miałam ale to bardzo dobra marka.



Jeszcze myślę o occie jabłkowym ale boję się o żołądek.

Ja kiedyś schudłam bardzo i piłam aptekainternetowa24.pl/odchudzanie_i_ocz...senesem_3g_x_20.html +tylko czerwoa i zielona herbata.

ale pije się tylko na noc mnie uregulowało system trawienny i to bardzo. Ale to zależy od orgnizmu bo np mojej koleżance zaszkodziło. Ne wiem czy konkretnie ta herbata ale właśnie jedna z tego typu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865290 przez pauluska
Oj się uśmiałam czytając nasze narzekania :D Dupa w troki i do roboty dziewczynki do lata jeszcze trochę czasu mnie na chwilę obecną przeraża myśl wyjścia w stroju kąpielowym, już mi dzisiaj trochę lepiej ale wczoraj taki kryzys miałam że już mój mąż nie mógł mnie słuchać B)

Kiniaczek ile razy w tyg się folią owijasz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865299 przez Olga60
Dzień dobry :)

m-brava dlaczego uważasz, że masz cellulit tłuszczowy??? Nie jesteś przecież otyła, boli Cię przy naciskaniu? Moim zdaniem masz ten wodny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865300 przez Daarikaa
No to dziewczynki ale temat zaczelyscie ... nie ma co :D:D Ja wole sie nie dolowac i nie mierzyc, z waga tez nie jestem za bardzo zaprzyjazniona wiec nawet jej baterii nie wymieniam hehe:D ale jest zle, oj zle... :blush: :blink:

Ja tez mam rozstepy an cyckach... srednio ciekawie to wyglada. Niby juz sa prawie blade ale taka siatka ze szok ehh

Klaudia ostatnio punkt 7 i nie ma spania, bawi sie maly "ciort" na macie i czeka na mleko :) Ona juz wystrojona a ja jak strach na wroble heh ide sie ogarniac Do pozniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865313 przez lili91
Witam. My nie spimy od 5 ;)

Robimy babski dzien idziemy z Maja na zakupy i zabieramy siostre K. Moze jakas sukienke wyhacze.

Jesli chodzi o wymiary to

biust 80
brzuch na wys pepka 70
biodra 83
udo w najgrubszym miejscu 45
wzsost 160

Ogolnie bardzo zle nie jest ale brzuch mam taki troche nie ladny. Trzeba pomyslec o ujedrnieniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865315 przez lili91
Myslaktam ze mala usnie teraz to i ja bym sie drzemnela ale niestety ani mysli, ale nie ma tego zlego...usnie na zakupach na dworku to lepiej bedzie spala. A ja wygladam jak zombi, trzeba sie ogarnac bo szwagierka ma byc po 10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865321 przez munnecabrava
Olga przy dotykaniu fakt jakoś ekstremalnie nie boli ale jednak troche tak. A już oczyszczałam organizm i wypłukiwałam wodę i ani o gram się nie poprawiło. A i po ciąży nie żałowałam sobie słodyczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865324 przez Olga60
U mnie podejrzewam wodny (się okaże) , ja w czasie dnia bardzo mało piję (250ml herbaty, 200ml kawy i max 300 ml wody) stąd organizm musi sobie ją magazynować. No zobaczymy, dziś zaczynam kuracje :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865333 przez Sevilla
Ja w sumie też ostatnio mam co narzekać, chyba że tylko na brak ujędrnienia mojego ciała.

wzrost 164
masa ciała 58,5kg
cyc - 98
talia - 68
pępek -81
biodra -96
no i udo 57cm (przebiłam wszystkie tym wymiarem, kto da więcej :P)

Maksik od dwóch dni coraz więcej człapie na dwóch w bliższe i dalsze tereny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865338 przez vika
No to Lili masz takie same rozmiary jak ja na początku marca ;) zaraz ja się o ciąży dowiedziałam to się pomierzyłam :lol: a i moja waga to było 47 a nie jak napisałam 43 B) B) B) coś mi się za potworny bład wkradł :lol:
a mi dziś znów jakieś bitwy i wojny sie śniły :ohmy: ogólnie krew sie przelewała a pola były wysłane trupami :ohmy: :ohmy: :ohmy: ja pierdukam ...może jakiś armagedon nas czeka :ohmy: a jakie pioruny we śnie waliły ....doslownie śnił mi się gniew Boga :ohmy: :ohmy: :ohmy: skąd takie sny mam :unsure: :unsure: :unsure:
a telewizji nie oglądam tylko pierwszą milość i vive ....czyżby ten serial tak na mniw wpływał...albo wiadomości...czasem zerknę :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865340 przez Alex_87
Hello :D

Aaaa stał się cud, mój obwód brzucha zmniejszył się przez noc o 6cm B) teraz mam 84 :lol:

Ale cudna pogoda :) i melduje, że @ nadal brak :)
Dziś przywożą nam nowe łóżko, więc będzie trochę roboty, rozkręcić stare, posprzątać itd :)

Miłej soboty laski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865369 przez pauluska
Dziewczyny kupujecie buty z twardą podeszwą tzn taką do chodzenia ? Bo chcę kupić do płaszczyka obejrzałam takie: pl.nextdirect.com/pl/x532918s3#875793 ale one podeszwę to taką szmacianą chyba mają i już zgłupiałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865370 przez joasia10015
He,he zwierzyniec sie u majówek zrobił ;) A to orka,a to delfin :laugh: :laugh: :laugh:
Aż z ciekawości sie zmierzyłam i mam prawie identyczne pomiary jak....m-brava
Girka w najszerszym miejscu -57
Biodra-inaczej zwane DUPSKIEM ,albo jak mówi mój M.,,DŻEJ LOOO ,, ;) -97
Talia -69
A cyc -(gdyby nie ten jeden którym karmię ;) -to byłoby jak w talii -69 :huh: :blink:
Waga 59kg.z polotem do 61 ,wzrost 171 :blush:
pauluska masz świętą rację-trza wziąć dupe w troki i poćwiczyć ,a nie marudzić ...ALE TAK BAAARDZO MI SIE NIE CHCĘ :ohmy: :ohmy: :ohmy: Zaczynam co chwilę ćwiczenia,włączam dietę i po 2 dniach poszłoooooo :angry:
I u mnie najgorsze jest nie te kg.czy ,,obwody,,ale ta sflaczała skóra,cellulit itp. :( I myślę że właśnie ćwiczenia mogą mi tylko pomóc..DO tego przecież jeszcze karmię ,wieć jakoś drakońskiej diety wprowadzać nie mogę :dry:
Apropo tabletek z octem jabłkowym-myślę że dość fajny pomysł (sama to przerobiłam )ale jest jeden duży minus-ocet rozrzedza krew,i po dłuższym stosowaniu byłam cała w sińcach -poważnie-gdzie bym sie lekko nie uderzyła to miałam na drugi dzień siniaka :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865376 przez joasia10015
pauluska ale pięęękne butki :kiss:
Jaka szkoda że dla chłopców nie ma takich słitaśnych :laugh:


Apropo wymiarów to zapomniałam o brzucholku-na czczo ;) 79 ale wieczorem to pewnie ze 120 :laugh: Ale kurde jestem po dwóch ciążach i (tłumacze tak sobie ;) ) chyba figury modelki już mieć nie będe :laugh:


Miki dziś zrobił pobudkę o 8;00 choć wczoraj wieczorem tłumaczyłam ,,JUTRO MAMY WOLNE OD PRZEDSZKOLA,OBOJE ŚPICIE CAŁĄ NOC ;) I TAK DO 11;00 :blink: ,,No i dupa -MIki nic sobie z mamy nie robi :)
Dziś chyba piękna pogoda będzie (już w cieniu jest 12 stopni ) więc znowu w domu nie posprzątam :blink: (każda wymówka jest dobra :blink: :silly: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865386 przez Olga60
pauluska te buciki raczej nie do chodzenia, tylko ozdobnie na nóżkę, nawet rozmiarówki większej nie mają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl