BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu #865392 przez monia89
Jak się uczłowieczę wstawię zdjęcie :) I lece potem po cm może gdzieś na osiedlu dostane :) To zobaczycie orkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865398 przez pauluska
No ja wiem że nie do chodzenia ;) ale większość dzieci tutaj nie chodzi i pytam jakie wy kupujecie czy już takie z twardą podeszwą czy takie "szmaciaki" ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865402 przez tysiiiak
Ja właśnie po treningu ale zrobiłam to:

Niektóre cardio zamieniałam na coś innego ze względu na kolana.

Pauluska ja zakładam raczej z twardą podeszwą bo może być tak że pójdziemy gdzieś na plac zabaw i wyjmę Kubę z wózka i sobie postoi :) żeby mu zimno nie było w nóżki ;)

To jak Wy się zaliczacie do orek to ja chyba wieloryb :cheer:
Sevi ja Cię pobiłam z obwodem nogi :dry: :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #865409 przez Olga60
śniadanie bez pieczywa, szynka, ser żółty, sałata. W dzbanku czeka 1,5l tego czegoś do wypicia, boszeeee ile tego jest :ohmy: Zapisałam się na pakiet 3 zabiegów liposukcja kawitacyjna+fale radiowe tripolar :cheer: , aqua aerobik + brzuszki i będzie GIT :side:

Edit: pauluska sorki, zrozumiałam, że mają być do chodzenia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865414 przez Alex_87
Pauluska śliczne te buty, ja szukam czegoś dla Zuzy na święta, bo ma tylko adidasy, ale ona już po troszku drepcze, a do świąt to może dreptać jeszcze więcej, więc chyba muszę poszukać czegoś do chodzenia. Ale tak się za to zabieram, że mogę nie zdążyć :angry:

Woow Olga widzę, że od razu wcielasz nowe postanowienie w życie :) Bardzo dobrze, tak trzymaj :lol:

Lecę dalej sprzątać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865421 przez Dave
Doberek

Widzę, że tu nowy majowo-kwietniówkowy fit wątek się robi :silly:

Działajcie dziewczyny warto. Ja wczoraj odpuściłam. Nie wiem ostatnio nie potrafię się zabrać, jakiś kryzys mam.

Ja się mierzyłam, jak zaczynałam ćwiczyć i prowadzić fit dzienniczek, taki co Chodakowska wydała. Do teraz się nie mierzyłam, bo coś mi to ćwiczenie od 3 dni nie idzie. A wolę się pomierzyć jak już jakieś efekty będą. No chyba je jutrzejszy sik pokaże II kreski, to raczej będzie mi cm przybywać :blink:

Tysiak - widzę, że sięgnęłaś po blendera. Fajne zestawy mają. Lubię je.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865451 przez demoniqe
OLga60 kolację trzeba zjeść koniecznie! Jak ćwiczysz wieczorem to najlepiej do 30 minut po treningu. Ja zazwyczaj ćwiczę o 19 więc 20 jem kolację (jogurt naturalny 150 ml z łyżeczką miodu i cynamonem). Jak organizm nic nie dostanie na noc, to będzie magazynował.

Ja rozstępów po ciąży nie mam, a cellulit w miesiąc z pupy zlazł prawie całkowicie, po ćwiczeniach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #865452 przez Anabelle
Pff jakie chudziny :-D
Ja waze 68 kg przy 163 cm wiec bym was spokojnie zaslonila :-D

A o pobycie w szpitalu napisze jak beee w domu na kompie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865453 przez demoniqe
moja mama kończy dziś 60 lat i jest duża impreza... a ja w łóżku nadal :( wysłałam na imprezę M z Kubą. Szkoda kurczę, cała rodzinka się zjechała a ja choruję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865479 przez munnecabrava
hahaha Joasia to j juz wiem gdzie te 3 kg u mnie w cyckach bo dochodzę tam do 100 ;P

hehehe to jak rozrzedza krew to przy tym że ja mam i tak siniaki wszędzie i po lekkim szturchnęciu moze stalabym sie jednym wielkim sińcem. A nie bolał Cię brzuch czy coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865498 przez Daarikaa
My wrocilysmy ze spacerku, kurcze na takie wertepy poszlysmy ze az mnie stopy bola B) Klaudia teraz siedzi i bawi sie herbata w saszetkach.. wącha , wyjmuje i wklada do pudelka ostatnio to jest jej jedna z ulubionych zabaw aaa i jeszcze zabawa klamerkami i mokrymi ciuchami z prania :)

Demoniqe to troszke potrzymala Cie choroba, Nas tez zatrzymala choroba ale Klaudii, tez miala sie zjechac cala rodzinka do ciotki na 60 a my kisilismy sie w domu no ale coz takie zycie

Olga kolacja 3h przed snam obowiazkowo bo organizm odlozy zamiast spalic Demoniqe ma racje A czytalas sklad tego aquaslim? bo kolezanka mowila ze to sam cukier... sprawdz lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #865531 przez monia89
Centymetra nie znalazłam dziś sobota i większość sklepów zamkniętych :/
Ale proszę zdjęcia:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865546 przez sisina
A tu my na zakupkach w biedzie :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865547 przez Suzi
Oooooo Moniaaaaaa, jaaaaaki wieloryb :lol: :lol: :lol: :lol: , chyba chcesz nas tu niezle ubawić :P , jest to nowa odmiana orki - orka etiopska po przetrwaniu okresu suszy na lądzie :silly: :silly: :silly:
Idz Ty........ORKO :P , jak bym sie tak nie wstydzila jak się wstydze to bym Ci pokazala ORKĘ! Z tym ze bylaby to orka grenlandzka po długotrwalym żerowaniu w bezruchu :P :silly: :P :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865554 przez pauluska
My w domku dzisiaj prawie cały dzień spacerowałyśmy w końcu spacery to przyjemność :) weekend i relaksik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl