BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #586293 przez ewelcia
Witam was mi jutro idzie 31 tydzien ciazy juz sie nie moge doczekac az zobacze malenstwo

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51519 [/url]






http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51522

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586301 przez demoniqe
ja na zaparcia dziś:

1. szklanka wody na czczo,
2. kaszka manna na sniadanie,
3. drugie sniadanie: sałatka jarzynowa z chlebkiem pełnoziarnistym i swojskie ciastko z płatków owsianych,
4. kawka mielona z mlekiem,
5. jabłko :) i sie udało :)

jak juz nic nie pomagało to kupiłam czopki musujace Eva-q. Bardzo fajne i dzialaja po 4 minutach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #586304 przez lania
Kiniaczek
kawe tez próbowałam :side:, rano jem błonnik z mlekiem, piję też wodę na czczo...gliceryna nie pomaga. Mam wrażenie, ze ten pesar mi tam trochę blokuje ujście (przez ścianę) i muszę się do rozwolnienia chyba doprowadzić :P :huh: :blink: kiedyś piłam wywar z siemienia lnianego i goniło...muszę kogoś poprosić, żeby mi kupił :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586315 przez Kiniaczek
Domenique z nieba mi spadłaś z tymi czopkami :) musze je kupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586366 przez lkasiulla
Witam

Ale napadało przez noc śniegu masakra jakaś, :( miałam nadzieję że wiosna już będzie :(

Czy was też bolą żebra? Już nie wytrzymuje a najbardziej z lewej strony, jak bym miała poobijane nie moge wogle przez to siedzieć a i jak się położę to mnie też boli wiec znalezienie sobie dobrej pozycji do spania trochę mi zajmuje :(, nie raz to już mi same łzy lecą z bólu.

Co do zakupów to ja jeszcze nic nie kupiłam, większość rzeczy będę miała od Siostry, a po resztę idę w następnym tygodniu, bo w piątek na usg ide wiec może w końcu dowiem się czy będzie chłopczyk czy dziewczynka :) a wcześniej rozmawiałyście w czym kąpać maluszka moja moja siostra myła córeczke w Emolium i niczym nie smarowała wiecej tak jej poleciła położna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586391 przez Kiniaczek
Ja do kąpieli zamawiam Oilatum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586392 przez Kiniaczek
Ikasiulla mnie żebra jeszcze nie bolą... mój syn jeszcze tak wysoko nie zawędrował choć już mu mało brakuje :) pewnie maluszek Cie tam podkopuje :):):). Moja koleżanka tak miała, mówiła że ból straszny!

Ja mam wizytę 19-go marca... zobaczymy co tam w brzuszku się dzieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586399 przez lkasiulla
Nom pewnie tak jest wogle maluszek cały czas po lewej stronie jest, i mam cały czas wypchany brzuch po tej stronie :)
ból jest straszny, wogle w ciąży jakoś źle znosze ból zawsze jak chodziłam do dentysty to bez znieczulenia a ostatnio byłam tylko na ściąganiu kamienia i mnie strasznie bolało masakra jakaś jak sobie pomyśle o porodzie to nie wiem jak ja wytrzymam strasznie sie boje tego bólu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586403 przez Kiniaczek
Kochana damy radę nic się nie martw :) Jesteśmy silne kobietki:) Najważniejsze to pozytywne nastawienie psychiczne !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586407 przez anecia0101
Witam w11/12tc wykryto u mnie wade plodu byl to bezczaszkowiec.Lekarze odsylali mnie od szpitala do szpitala 05.02.13kazano mi zrobic amniopunkcje wynik tego badania mil podjac decyzje o przerwaniu ciazy.Do dzisiaj nie mam wynikow z badania,kontaktowalam sie z lekarzem ktory przeprowadzal to badanie i wyszlo na to ze to jest moja decyzja o dalszym podtrzymywaniu ciazy zwodzono mnie tyle czasu dzis jestem w 20 tc i zupelnie nie wiem co mam dalej robic czy ktos mial podobny przypadek do mojego?Prosze o pomoc.:-(Aneta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586409 przez Anabelle
Alex_87 napisał:

Mnie mama wczoraj pocieszyła, że teraz już będzie coraz gorzej :P
Wiecie co, dopóki sama nie zaszłam w ciążę, to jakoś nie miałam wyobrażenia, że aż tyle rzeczy może boleć. Jak się widywałam z koleżankami albo z kimś z rodziny w ciąży to wiadomo, że nikt nie opowiadał co go boli, a i mnie jakoś wtedy to nie interesowało :P
a tu się okazuje, że to prawdziwy trening dla ciała :D

Dokładnie, zawsze mi się wydawało, że jest po prostu ciężej, ale ma się taką cudną kuleczkę i że to takie fajne - a tu niespodzianka :D

Polecam czopki glicerynowe - kiedys miałam jak miałam hemoroidy to chwile po w sadzeniu musiałam na toalete lecieć, bo bym w spodniach nie utrzymała ;D

Ja jem sporo jabłek, pije też kakao wiec toaletę zaliczam.

lkasiulla - żebra będą bolały długo, aż brzuch zacznie sie obniżać.

Kiniaczek napisał:

Ja do kąpieli zamawiam Oilatum :)


ja też.. tzn już mam w domu ;D

Ja jutro zaczynam... 34 tydzień ciąży :ohmy: a dzisiaj mąż i teściowa stwierdzili, że brzuch mi sie obniżył. zaczynam mieć pietruchę ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586413 przez Kiniaczek
anecia0101 napisał:

Witam w11/12tc wykryto u mnie wade plodu byl to bezczaszkowiec.Lekarze odsylali mnie od szpitala do szpitala 05.02.13kazano mi zrobic amniopunkcje wynik tego badania mil podjac decyzje o przerwaniu ciazy.Do dzisiaj nie mam wynikow z badania,kontaktowalam sie z lekarzem ktory przeprowadzal to badanie i wyszlo na to ze to jest moja decyzja o dalszym podtrzymywaniu ciazy zwodzono mnie tyle czasu dzis jestem w 20 tc i zupelnie nie wiem co mam dalej robic czy ktos mial podobny przypadek do mojego?Prosze o pomoc.:-(Aneta


Strasznie mi przykro... U nas wśród Majówek podobną sytuację miała Gosia ...niestety zakończyło się to przerwaniem ciąży... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586419 przez anecia0101
Ale czy musiala miec decyzje z ipin z warszawy czy ona sama decydowala o tym co ma si dalej wydarzyc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586423 przez Kiniaczek
Anabelle napisał:


Polecam czopki glicerynowe - kiedys miałam jak miałam hemoroidy to chwile po w sadzeniu musiałam na toalete lecieć, bo bym w spodniach nie utrzymała ;D

Ja jem sporo jabłek, pije też kakao wiec toaletę zaliczam.

lkasiulla - żebra będą bolały długo, aż brzuch zacznie sie obniżać.

Kiniaczek napisał:

Ja do kąpieli zamawiam Oilatum :)


ja też.. tzn już mam w domu ;D

Ja jutro zaczynam... 34 tydzień ciąży :ohmy: a dzisiaj mąż i teściowa stwierdzili, że brzuch mi sie obniżył. zaczynam mieć pietruchę ;D[/quote]

Ja w środe 32 tc chyba bo nie wiem jak to liczyć tak do końca :)

Nic sie nie martw ,może im się wydawało ;-) W każdym razie trzymam kciuki żebyś jeszcze Antka utrzymała jakiś czas w brzuszku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #586425 przez Kiniaczek
Anabelle Oilatum masz zwykły czy w wersji Soft ?? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl