BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 1 tydzień temu #649713 przez Hania84
Jestem wykończona

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649733 przez Agusia83
Haniu, az musialam wejsc na kompa po Twoim poscie...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wisnia, milo ze strony lekarza...ale Ty chyba nie musisz miec cc, prawda? A takie zalatwianie nie wiem czy jest dobre...najlepiej porozmawiac z kims, kto rodzil naturalnie i przez cc...ja tylko naturalnie, ale wydaje mi sie, ze po cc dluzej dochodzi sie do formy i przez jakies pol roku ne mozesz dzwigac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649748 przez aleksiaa88
Co znaczy nie można dźwigać? Ale chyba powyżej jakiejś wagi co? Dzieciaczka chyba można nosić co? Matko jedyna zaraz mi skórę rozerwie ale z niego wierciuś kochany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649761 przez rysa
Wisnia dokladnie idziemy leb w leb,nastepna wizyte tez mam 24maja :)Moim zdaniem jak z Twoja ciaza wszystko dobrze to rodzila bym tam gdzie planowaliscie
A z tymi naszymi kg to juz dawno sobi myslalam ze wszystkie malo tyjemy albo wrecz ksiazkowo

Haniu wspolczuje naprawde takiej dupiastej sytuacji ale moim zdaniem itak sobie super radzisz z tymi wszystkimi problemami urzedowymi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #649763 przez Marta1985
No ciężka sprawa wiśnia. Ja bym nie kusiła się na cc bez ewidentnego powodu medycznego - mimo ze cc ma tez wiele zalet - i po co tez jechać tak daleko - nie wiadomo na kogo tam trafisz :(

Wogole mój drogi mąż wyjechał na cały weekend - dziś robi wspólna imprezkę z okazji 30 z kumplami ... a przez resztę weekendu będzie dochodził do siebie u mamusi. Ale on by się chciał jak najszybciej wprowadzić do nowego mieszkania - tylko ze mnie sama zostawił z bałaganem - on chyba myśli ze samo się to wszystko posprząta :angry: Dobrze ze mam rodziców :blush:

Dzis doprowadziłam ubikacje do stanu wyjściowego :) Pochwale się Wam bo nie mam komu :( kibelek jest w kolorze czarno - białym. W późniejszym czasie dojdą do tego czerwone bibeloty :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649778 przez Hania84
Agusia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #649779 przez WisniaJ
Martus piękny kibelek, gratuluję :lol: Te kafle czarne rewelacja :)

Haniu współczuję i podziwiam cię :ohmy: Powinnaś teraz leżeć i się odstresowywać, a nie zamartwiać takimi rzeczami...

Rysa... to może się skrzykniemy i urodzimy w ten sam dzień? :lol:

A tak a propo CC to ja tak tylko napomknęłam, oczywiście wolę naturalny, jednak zastanawia mnie sam fakt szpitala, w którym bym pewnie dostała znieczulenie... Ale Przemek powiedział, że nie ma szans i że mnie nie zawiezie tam, bo mamy super szpital pod nosem... :P Tak czy siak do 24 maja mam czas na podjęcie decyzji :) A Gabi już została poinformowana, cze w czwartek może zrobić niespodziankę :lol: Lecę spać, bo padam, dobranocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649817 przez Agusia83
Haniu,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Marta, sliczny kibelek :lol: kafelki super wybralas...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tak tak, po cc, nie mozna jakis tam kg dzwigac...ale na poczatku nawet noszenie malucha nie jest wskazane, tylko chyba karmienie....ale to juz trzeba albo zapytac mamy po cc, albo poczytac na necie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649824 przez Beciara

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #649829 przez Hania84
Chyba coś się tu należy wolnego dla taty ...nie wiem 2-3 dni...ale już mu powiedziałam, ze prócz tego ma wziąć tydzień urlopu.
Wiesz Agusia...nie potrafię nie myśleć o tych wszystkich biurokracjach tu...ostatnio budzę się w nocy i pierwsze co to o tym myślę. Już się kilka razy na tym przyłapałam.
Idę się położyć...muszę spróbować zasnąć

Dobranoc dziewczyny

Beata

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #649834 przez Beciara
Tak, w awatarze, to moj maly Denisek. na zdjeciu mial chyba z 8 miesiecy dopiero. Teraz ma juz prawie 2 latka.


Hm... nie wiem jak dodac fotke :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649836 przez Agusia83
Haniu, wiem, ze mi sie latwo pisze...a Tobie trudno o tym zapomniec...chcialam tylko podniesc Cie na duchu, dodac otuchy i wytrwalosci...jakos musicie to zalatwic i na pewno zalatwicie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649840 przez natali
Haniu kurcze, nie wiem co ci napisac kiepsko to wyglada, nie wiem jak stoicie z kasa ale moze powinnas udac sie do prawnika ktory napewno pomoze ci w wypelnieniu tych papierow a i pokieruje tam gdzie trzeba. nie wiem ile w niemczech taki sobie zarzyczy u mnie to koszt ok 20 euro ale jesli nawet bedziesz musiala zaplacic wiecej to mysle ze sie oplaca bo dadza ci to co ci sie nalezy i przedewszystkim problemow mniej na glowie. Wiem ze on tez po niemiecku bedzie ci mowil ale napewno jak go poprosisz to na spokojnie ci wszystko wytlumaczy tak zebys zrozumiala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649842 przez Agusia83
Mowimy teraz o takich powaznych rzeczach...
ale sie troche wylamie, jesli pozwolicie...ostatnio pisalysmy o pepkach...
zobaczcie jaki ja mam :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649845 przez Marta1985
Super pepolek :) Moj tez coś się szykuje do wystrzału :)

Idę spać dziewczyny - nogi na maksa opuchnięte :(

Dobrze ze jesteście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl