BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 1 dzień temu #648651 przez kejti22
Dziewczyny jak zmienic hasło na forum, bo coś mi nie idzie.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #648655 przez aleksiaa88
Nic dziś nie robiłam a czuję się taka zmęczona
Rano byłam na badaniu okazało się, że tylko z krwi a czczo będą sprawdzać cukier i z moczu, jak wyjdzie dobrze to wizyta 29 maja jak nie to mam w przyszłym tygodniu zajść.
Zahaczyłam o lumpa ale tylko jedną bluzkę wyhaczyłam dla siebie dla małego nic nie upolowałam już było przebrane choć był nowy towar rzucony :dry:

Od południa siedziałam u rodzinki wysiedziałam się i wynudziłam jak mops objadłam się jak świnka nawdychałam się leśnego powietrza bo las niedaleko i wróciłam do domu padnięta.
Mały tak się rozpycha, każdy ruch mnie boli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #648656 przez Marta1985
Wisnia - moja wyplata tez jak miesiączka :P

Hania pewnie ze starczy 2 razy dziennie - ja raz dziennie raczej robiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #648718 przez KasiaS
Dzięki za wsparcie dziewczyny :)

Ja dziś cały dzień przesiedziałam w necie i kupiłam prawie wszystko. Przed 30 min. skończyłam i czuje się wykończona z w oczach mi się mieni. Brakuje mi tylko jeszcze wanienki, termometru do wanienki, kocyka, i pościeli. Wiem, że może jeszcze będzie pewnie na zakupy czas ale przestraszyłam się, że mogłabym nie wrócić z tego szpitala (różnie to bywa).
Mąż przyznał się, że za bardzo zareagował, ale tak naprawdę to sam się denerwuje. Do tego moja mama mu dzwoniła, żeby mnie namówił żebym poszła jeszcze dziś do tego szpitala bo różnie może być i biedny już nie wiedział co robić.
Do szpitala już też się spakowałam w razie czego.
Ciśnienie nie rośnie mi już. Po tabletce lekko spada, ale potem znów rośnie do ok 140/90. Czuje, że będę musiała iść do tego szpitala więc od rana zacznę golenie. ;) W duchu jednak się modlę, żeby zostać w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #648749 przez Agusia83
Dziewczyny, ja pierdziu...jak nie urodze w maju, to sie zalamie psychicznie a przede wszystkim fizycznie...dzisiejszy dzien moglabym nawzac skurczowym od rana do teraz....czasem sa tak mocne, ze musze zaczac gleboko oddychac i poruszac sie....i takie sa co chwile...

Kasiu, jesli bedzie trzeba, to naprawde sie nie zastanawiaj...lepiej miec maluszka i Ciebie pod kontrola...Wy teraz jestescie najwazniejsi....wasze zdrowie

Rysa, prania dzis juz nie robie, bo Emi poszla pozno spac, a nie chce mi sie czekac na zakonczenie prania....ok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #648751 przez Hania84
Kasiu...połóż się i odpocznij teraz...spróbuj się zrelaksować.
Ja brałam tabletki na ciśnienie 3 razy dziennie po jednej. A Tobie jak kazała brać lekarka?
Jeśli po jakimś czasie od wzięcia tabletki znów rośnie ci ciśnienie do takich rozmiarów to musisz udać się jutro do szpitala. Nie masz innego wyjścia. Musisz myśleć o Tomku. Trzymam kciuki za Ciebie i daj znać jak będziesz miała możliwość co i jak.

Agusia, Ty to masz z tymi skurczami. A mówiłaś o tym lekarce?
Chyba faktycznie 30 maj to Twój termin :silly:
Ja mam tylko takie jak na okres i czasem mnie chwyci w kręgosłupie ale to tak ze 3-4 razy na dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #648764 przez Beciara
Haniu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #648777 przez Marta1985
no ja tez chyba mam jakieś skurcze - ciężko mi określić jak to wygląda ale chyba to są skurcze :)

Ehh.. te chłopy .... mój dziś stwierdził ze kuchnie pomaluje jak wstawia meble kuchenne no pomysłowy jak cholera jasna :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #648779 przez Agusia83
Haniu czesto mam takie skurcze, ze rownoczesnie boli mnie w odbycie....a lekarce mowilam....szyjka mi sie skrocila...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #648782 przez Hania84
Agusia - to oszczędzaj się ile możesz by wytrzymać jak najdłużej !!!!
Ale myślę, że koniec maja będzie Twój ;)

Marta rozbawił mnie Twój mąż :D czasem mają dobre pomysły :lol:

Beciara - próba mikrofonu udana ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #648783 przez Beciara
Udalo sie :D

Haniu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Fajnie kasia, ze sie wyrobilas :) A i mezowi sie odmienilo...
Ech, faceci tak maja...
Wieci, moj maz przy pierwszym dziecku palnal mi takim tekstem podczas porodu, ze nawet tesciowa nie mogla uwierzyc. Jak zaczynaly sie mocniejsze skurcze i ta ledwo co zaczynalam pokrzykiwac z bolu i pojekiwac coraz glosniej, to podszedl do mnie blizej i wyszeptal mi na ucho: Boze, ale ty krzyczysz. Wez przestan, bo wstyd jak nie wiem. Nawet na holu Cie slychac.

:D Niezle co? Jak sie porod rozkrecil, to on juz nic nie mowil, bo byl zbyt oslupialy :D

Faceci tez sie zmieniaja. Teraz sam nie moze uwierzyc, jak mogl takim tekstem palnac. Mlody byl i gowno wiedzial o swiecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #648785 przez Marta1985
NO to można uznać za żart roku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #648787 przez Agusia83
Beatko, Hania jutro przeczyta i odpisze Ci...bo cos jej sie net zawiesil...

ja tez lece, dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #648789 przez natali
ale obciazony serwer przez 15 min nie moglam wejsc na strone, wlasciwie bylam ale mnie wywalilo i pozniej juz nie moglamwejsc.

Agusia moja znajoma ktora wlasnie niedawno rodzila miala skurcze wlasnie takie bolesne na ponad miesiac przed porodem brzuch caly czas twardy i wogole, a moze powinas sie udac na ktg wtedy bedzie wiadomo co i jak bo z tego co pamietam juz troche czasu ci dokuczaja takie bolesne skurcze.
szczeze tez bym chciala urodzic juz w maju, juz mam dosc tej ciazy, brzucha i tego ze nawet nie moge sie podniesc z luzka samodzielnie. Zkazdym dniem jest coraz gorzej mimo ze juz nic nie robie, zato czas mi sie wlecze z nudow. :dry:

Beciara proba zaliczona do udanych.

kasiu do luzeczka odpoczywac a rano do szpitala, zobaczysz bedzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #648790 przez Beciara
Acha, jeszcze zapomnialam napisac
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl