BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #671161 przez szósteczka
Dzieczyny dzieki wszystkim za gratulacje i dobre slowa.
Wł aśnie sie dowiedziałam że z nami wszystko ok i wracamy do domciu, za godz mamy dostać wypis huuura :laugh:
Powodzenia wszystkim nierozpakowanym i gratulacje tym które sie rozpakowaly a ktorym jeszcze nie gratulowalam. Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671195 przez violcia00
Ale Ci Hania zazdroszcze tej Twojej kruszynki...usmiech dziecka to cos pieknego :blush:
A faceci to tak juz maja-zawsze maja czas jak sie o nich cos prosi...ja z zakupami mam tak samo,jak prosze mojego to polowy z tego co mu powieem nie kupi,wiec wole je sama zrobic,wlasnie nie dlugo sie wybieram bo tyle co skonczylam sprzatac mieszkanie.

Szósteczka fajnie ze juz wracacie do domku i ze z synkiem wszystko dobrze,a Ty jak sie czujesz?

Wiśnia to czekamy na relacje jak po KTG,juz pora na Twoja core,moze wyjdzie lada dzien :blush:

Kasia bez nerwow,bedzie dobrze,kazda z nas czasem ma gorsze dni :blink:

Jakos mi tak nie dobrze teraz jest,mdli mnie i w glowa mnie boli...uroki ciazy :woohoo: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671208 przez Hania84
Odpadł nam pępuszek :lol:
Szybko...ale to dlatego że miałyśmy cienką pępowinkę...a przed porodem jeszcze się zacieśniała bardziej.

Czytałam teraz wypis ze szpitala i mam wpisaną, potwierdzoną gestozę. Czyli dobrze, że mi poród przyspieszyli bo mogło to się źle skończyć.
Tydzień porodu wpisany miałam jako 38t2d :)

szósteczka - super że już do domku :) w domku jednak najlepiej :)

My z urlopem tu w DE nie mamy tak kolorowo dla tatusiów. Przysługuje tylko jeden dzień dla ojca (ten w którym kobieta urodzi dziecko) a tak poza tym to nie ma nic. Mój A. wziął 2 tygodnie wolnego ze swojego urlopu pracowniczego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671213 przez natali
Witajcie

Ja dzis mialam wizyte u poloznej, jak narazie wszystko wporzadku poza moja waga w ciagu tyg przytylam kilogram nie moge sie pochamowac od jedzenia hihi.

Mdlosci i bol glowy w tym stadium Violcia moze zwiastowac porod, tak samo zmeczenie i sennosc bo organizm zbiera sily na ten wielki moment.

Ja kolejna wizyte mam na przyszly poniedzialek pozniej ktg w srode i jak nie urodze to 25 lub 26 wywolywanie mam nadzieje ze nie dotrwamy do tego czasu

U nas pieknie i slonecznie.

Haniu to swietnie ze pepuszek odpadl, mojemu synkowi odpadl dopiero jak mial miesiac ale mial bardzo gruba pepowine.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671229 przez kakaszka
oj Hania cos wiem na temat zakupow faceta :) ja juz czuje, ze jak urodze i na poczatku bede siedziala w domu to umre z glodu, bo moj chlop tez nie potrafi kupic co trzeba. pojdzie do sklepu kupi jakichs pierdolow, kase wyda , a i tak w lodowce nic nie ma.

natali nie ty jedna przybierasz tak na wadze, ja po ostatniej wizycie to sie przerazilam, w ciagu 2 tygodni miala 1,5 kg. jutro ide znowu i zobaczymy co waga pokaze, bo tego sie boje najbardziej ( bo to jedyne co narazie sie we mnie zmienia :) )

Wisnia trzymam kciuki za postepy :)

ja juz wrocilam z zakupow i dzis sie nie ruszam nigdzie, moj na szczescie jednak pojechal na te urodziny bo zostaly przeniesione do domu tego kolegi, takze caly dzien mam cisze i spokoj :) musze sie nacieszyc tym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671237 przez Małgośka
Hej Dziewczyny!
My jeszcze w dwupaku ;) Byłam dzisiaj u ginekologa, szyjka krótka, rozwarcie na jeden palec. Ninka malutka 2616g. Mam nadzieję, że dobije do 3 kg
Pozdrawiam was wszystkie i całusy dla Waszych Maluszków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671244 przez Agusia83
Dzień dobry :laugh:
Rano pojechałam na badania...a raczej D. mnie zawiózł...jaki z niego czasem złośnik, ale w ciąży to dba bardzo o nas :laugh:
Po badaniach stwierdziłam, że skoro mama jest przy EMi, to ja ostatni raz wybiorę się do fryzjera...zafarbowałam łepetynę i ściełam włosy :lol: Teraz jestem elegancka i mogę rodzić :silly: Zastanawiam się czy w ogóle dostanę skierowanie na ktg...na nfz dają cosik takiego?

Emisia ma drzemkę,....w ogóle spała u siebie w łóżeczku do 7 rano :lol: ona teraz śpi dłużej niż jak była z nami w sypialni :silly:

Gratuluje odpadnięcia pępka...ja takowej części nie zostawiałam na pamiątkę...a Emilce kikutek odpadł jakoś po miesiącu, też miała bardzo grubą pępowinę, ale co się dziwić...musiałam ją nieźle zaopatrzać w składniki odżywcze, skoro ważyła 4000g :lol:

Ikunia, system 1,3,7....jest przydatny przy odciaganiu mleka laktatorem, by uregulowała się laktacja...innymi słowy odciągasz najpierw z jednej piersi mleko przez minutę, później z drugiej, następnie przez 3 minuty z jednej i drugiej i przez 7 minut....takim ciągiem...
Do tego przy karmieniu pijcie dużo wody...nie wiem jak u Was...ale jak karmiłam Emi, to maż mnie poił...tak mi się chciało pić...
Też słyszałam o bawarce, jak i herbatkach laktacyjnych...nie sprawdzałam, ale może warto?

Ciekawe jak Wiśni ktg?

Nsnatala...w końcu się odezwałaś...kochana, rób to częściej, :lol:

I apeluję do wszystkich mam...po pierwsze z dzieciątkami poza brzuszkiem :silly: by obdarowywały nas zdjęciami maluchów, a mamy, które jeszcze stanowią całość z maleństwem o zdjęcia brzuszków...to ostatnie nasze podrygi...

Haniu, a jednak gestoza była....dobrze, ze wywołali Ci poród, mogło być nieciekawie...

Szósteczka, to za niedługo będziemy Cie witac w domu z Pawełkiem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671313 przez Hania84
Tak Agusia...jednak była gestoza. Brrr aż boję się myśleć co by było gdyby mi nie wywołali :cheer: :ohmy: ale dobrze, że jest okej już.

No dziewczyny co z Wami....dalej wyganiać dzieciaczki z brzuszków...chcę oglądać już też Wasze pociechy :kiss:

Agusia...czyli jednak pokoik Emi przypadł do gustu jak tak długo teraz śpi :) super !!!

łapcie moją córcię :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671319 przez Agusia83
Hania, jestem na 100000000000000% przekonana....Lenka, to cały tata :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671322 przez cordis
Witam dziewczyny.

Mam pytanko czy którejś z was wyszedł dodatni GBS? bo ja niestety odebrałam dzisiaj wyniki i lekarz od razu zapisał antybiotyk ( aż do porodu) i tak samo ma być podczas całej akcji porodowej ( tyle, że w żyłę), trochę martwię tym :(

Termin jednak pozostaje na 25/06 a Bartek ma już 3100 i ok 53 cm :)


Gratulacje dla mam której mają już dzieciątka przy cycusiu ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671323 przez Hania84
Agusia...jak tak się przyglądam coraz bardziej bo wszyscy mi to mówią że Lenka to cały tata ...to też tak twierdzę :D :D :D
...a tak się bał że nie będzie miała nic po nim haha :D :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671329 przez Agusia83
Cordis, nic się nie denerwuj...najwazniejsze, że wykonałaś to badanie i wiesz na czym stoisz...a chodzi o to by maluszek nie zaraził się podczas porodu....
Głowa do góry.No i Bartus pięknie sobie waży.... :laugh:
Sama chciałabym wiedzieć ile moje maleństwo przybyło od ostatniego usg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671335 przez kakaszka
Haniu ja podobienstwa nie dostrzegam, ale jazawsze mam z tym problem :) zazwyczaj dziewczynki sa podobne do tatusiow, co mnie troche martwi. bo wolalabym, zeby moja corka miala moje geny :) ale na ostatnim zdjeciu widac jaka kruszynka :)

cordis ja mialam ujemny GBS i z tego co kojarze, to dziewczyny tez, chyba, ze cos mi umknelo. ale nie martw sie, dobrze, ze jest wykryte, wiec nie masz sie czym martwic. no i mamy podobna wage maluszkow :) male klocuszki pewnie beda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671351 przez Marta1985
Halo :)

Byla polozna - zdjela mi szewki - stwierdzial ze super sie goje :)

Bartusia obejrzala na wszytskie strony - zdrowy chlopak i silny :) Pepuszek odpadl :) Ja tylko 2 razy dziennie psikalam Octaniseptem i normalnie nawet nie kazali mi nawet odkrywac go przy zakladaniu pieluski :) I wisnia - wyrzucilm do kosza :)

Co do L4 to bez problemu dali mojemu mezowi - w pracy tez nic mu nie mowili :) To jest opieka na zone ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671353 przez Hania84
Coś malutkamilka chyba się dawno nie odzywała co?
Hmmm a chciałam jej powierzyć tabelkę, bo zrobiła bardzo fajną :) mam nadzieję, że się zgodzi ją poprowadzić.

Ciekawe jak tam Rysa i Filip :) Może jutro już wychodzą? :)

...Wiśnia....rodzisz ?????!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl