BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 10 miesiąc temu #708512 przez Gochens
Hejka ;)

Klara u nas nad ranem są czestrze karmienia tak co godzinę, półtorej ;)

W końcu przyszły te patyczki do dupolka więc dziś Alkowi zaaplikuje.
Wczoraj zjadlam trochę pomidora i dziś młodego tak na buzi wysypalo że masakra... czyli już wiem, że pomidory na bank odpadają, a miał już taka ładna buzię ;/

Szosteczka przepis brzmi genialnie ale bym chciała mieć takie ciaxto TERAZ obok siebie ojojojjj marzenie :lol: ale rzeczywiście Pawelek ładnie główkę trzyma, jestem pełną podziwu !

Ikunia też bym Ci dała z 22 lata nie więcej, mloda sexi mama ;)

My niedawno wróciliśmy z dzialeczki słoneczko fajnie opala, mlodzik w wózku ładnie spał pod czujnym okiem babusi...
Biorę się za obiadek caluski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708514 przez Gochens
Ikunia gdzie kupowalas sportowy stanior ? Też muszę sobie zakupić bo te druty mnie denerwuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708530 przez srenka_918
Ikunia mi pediatra zaleciła żeby nie bardzo kosmetykować potówki, chyba że już skóra na nich zeschła i są szorstkie, bo tak też może się zdarzyć, a jedyne co polecała robić to przy kąpieli delikatnie pocierać tetrową pieluchą i oczywiście kąpiel w emolientach, bo nie przesuszają skóry i niby nowe nie wychodzą pryszczyki. Ja zauważyłam że na Pawełka jej sposób zadziałał, przynajmniej na polikach i czółku zeszły ładnie ale za to na brodzie wyszły ;)

Ja nie wyobrażam chodzić sobie teraz w sportowych stanikach, mam kilka ale i mam teraz tak ciężkie od pokarmu piersi że te sobie nie radzą z ładnym trzymaniem ich i sprawiają że zwisają a do tego bolą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708570 przez _Klara_
U nas na chrzcinach byl alkohol ale prawie nikt nie pił bo albo kierowcy albo w poniedziałek do pracy trzeba jechać. U nas bardzo dużo jedzenia zostało mieliśmy przygotowane jak na wesele :) Radze wam nie przesadzać z ilością jedzonka.

Ilunka bardzo młodo wyszłaś na tych fotkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708574 przez Hania84
Ikunia no i widzę, że piąte jeszcze zdjęcie wstawiłaś :lol: No Zośka to wczasowiczka na całego hihi :kiss:

srenka to w czym kapiesz jeśli pediatra poleciła w emolientach kąpać ? Ja mam coś takiego jak Oliatum ...może być? Bo moja też ma potówki na polikach i czole i dość długo są te dziadostwa już.

A Lena dziś ma dzień śpiocha...pewnie wieczorem nie będzie chciała szybko zasnąć. Śpi od 13 do teraz z przerwą na picie o 16-ej którą miała. Ale wydaje mi się że zasnęła dlatego bo położyłam się koło niej i zasnęłam bo już taka zmęczona przez tą gorączkę byłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708576 przez szósteczka
Dzięki za komplementy i życzenia zeczywiscie Paweł wysoko głowę trzyma ale tylko jak na dobry humorek. Ikunia śliczna sesja pięknie wygladacie zazdroszcze jeziorka.
Do ciasta herbstnikow nie nasaczam dlatego powinno stac noc w lodowce ale tak odrazu tez jest pyszne.
My mamy dzis troszke kiepski dzien Pawel najpierw rabnol kupskasa ze hej a potem chciał przysypiac przy cycu a tu starszy braciszek ktory uczy sie na nocnik akorat tez cos ciężkiego w nakryta zmajdrowal mówię wam masakra , wogole nauczyć chłopca korzystania z toalety to jest koszmar jakos dziewczynki szt.nlp łapią a chlopcy trudniej szymek juz dwa miesiące przed porodem mocno sie przyuczal ale później ma miesiąc zrezygnowałam bo było mi juz bardzo ciezko i tydzień po porodzie znów zaczęłosmy i nadal sie bujamy choc wreszcie po po działce coś zaczyna milapac. No ciekawe co napisałam bo wyskoczyła mi znow ta reklama kursu ciazowego i nie chce sie wyłączyć a ja polowy albo i wiecej tego co napisałam nie widze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708594 przez aleksiaa88
Mały najadł się i od 14 śpi a dochodzi już 18 jak wstanie to chyba mi cyca pożre :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Mam pytanie dajecie jakieś herbatki do picia bo póki co tylko ciągnie na cycu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #708599 przez Hania84
aleksiaa moja lenka już od miesiąca pije herbatkę koperkową :) Jak jest ciepło na dworze to warto dawać coś prócz mleka. Ja daję jej koperkową na zmianę z wodą...koperkową mam bez substancji słodzących i nie chce mi za bardzo pić więc ociupinkę słodzę. Przynajmniej kupki mi lżej robi i ładnie purta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #708674 przez natali
Hej
Jestem juz u kresu wytrzymalosci z karmieniem piersia w dzien moj brzdac wolal cyca co pol godz pielegniarka powiedziala ze czas miedzy karmieniami bedzie sie wydluzal stopniowo z czasem a tu na odwrut terz mam malego na cycku co 15 min juz nie daje rady a mam dwojke dzieci. Zaczelam czesciej dokarmiac i po butelce mam spokoj ale nastepne karmienia z cyca i jak przychodzi czas ze chce podac butelke to jest wrzask. Jescze jak was tak czytam ze karmicie co 2,3 godz to jeszcze bardziej mi sie odechciewa.

Pawelek jest uroczy i naprawde silny chlopczyk

Ikunia a tobie to juz kiedys pisalam ze tak mlodziutko wygladasz az ci zazdroszcze. A malenka jest urocza.

Ja chrzciny bede robic w restalracji wlasciwie to tylko obiad i do domku. Ale nie mam wyjscia ciezko z zagranicy cos przygotowac w domu na ostatnia chwile ale na szczescie nie bedzie nas duzo tylko najblirzsza rodzina. Co do alkocholu to tylko po lampce wina do obiadu.

Co do herbatek to dzieci karmione piersia nie musza pic nic poza mlekiem z cyca bo jesli chca pic to pierwsze mleko jest jak woda i to im wystarcza. A dzieci na butelce nawet wskazane zeby pily cos jeszcze bo mm jest ciezsze i trudniej sie trawi i dodatkowe plyny pomagaja rozcienczyc sporzyty pokarm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708680 przez WisniaJ
Ogólnie to nie polecają dopajać, więc my tylko na cycku. Tylko na spacer jak wychodzimy to zabieram herbatki trochę ze sobą, jakby Gabi się pić zachciało bo upały są.

Ja tam kąpie w Johnsonie nie ma co z tymi emolintami przesadzać, ale fakt, że ten Oilatum to Gabi na wszlkie prolemy skórne pomaga - potówki, trądzik, odparzenia (zwłaszcza w łokciach o często łapki ma zgięte jak śpi) no i na suchą skórkę żadna oliwka nie dorówna :)

Szosteczka masakra, ciekawe kiedy Gabi tak glowke zacznie podonsic. Brawo dla Pawelka, naprawde.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708694 przez srenka_918
Ja też używam Oilatum Soft, jest świetne, ale cena zabójcza... Na szczęście prababcia sprezentowała półlitrową butlę ;)
Ja niczym nie dopajam, bo moje mleko chyba i tak jest chude i prawie sama woda, przynajmniej jak czasem mi kapie z cycków to właśnie sama woda.

Ja to chyba niedługo się załamię... Ostatnio mam takie zatwardzenia że szok, do tego chyba hemoroida załapałam... Na dodatek wyszłam spocona na wiatr i od wczoraj mam gorączkę, nie bardzo wiem co brać, apap mało działa... A mały przez to mi cały czas ulewa, czasem nawet po 2 godz od jedzenia mu coś poleci z buźki aż strach kłaść na pleckach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708697 przez srenka_918
A tak w ogóle to kiedy Wasze pociechy zaczęły spijać oba cycuszki?
No i czy jest jakiś sposób żeby dziecko przez sen nie połykało powietrza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708707 przez szósteczka
natali- Pawel jak mial.miesiac to tez mialam problem z karmieniem i musialam.czesto przystawiac ale pare razy sciagnelam mleko metoda 7,5,3z obu piersi naprzemian i popilam pare razy piwo karmelowe i znow mi sie.rozkrecilo i mam sporo pokarmu wiec prubuj moze ci sie.uda.
ja nie dopajam daje tylko cyca na zadanie.
my prawdopodobnie bedziemy chrzcic sie 31 sierpnia u nas w domu bedzie impreza ale chyba zamowimy katering choc jeszcze zobaczymy.
pawlowi cos sie przestawilo i chyba poszedl spac juz na noc wiec bede miec bardzo wczesna pobudke nie lubie jak mu sie tak przestawia trudno moze nie bedzie tak zle.
spokojnej nocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708767 przez srenka_918
Mam dziś niedosyt informacji ;) boli mnie prawa pierś ale tylko tak bardziej pod pachą... Mam tam zastój pokarmu? to możliwe? próbowałam to ściągnąć, podczas odciągania ugniatałam i masowałam pierś właśnie tam gdzie mnie boli, odciągnęłam 60ml a dalej boli... I chyba wiem już czemu maluszek najada się pierwszym cyckiem, skoro aż tyle ściągnęłam z jednej, ciekawe gdzie się to mieściło ;) nie mam dużych piersi ani zbytnio nabrzmiałych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #708778 przez natali
Szosteczka wydaje mi sie ze mam duzo pokarmu pozatym dzis rano z obu piersi sciagnelam 160ml sama az sie zdziwilam maly spija z obu piersi do tego stopnia ze robia sie mieciutkie i wygladaja jak puste woreczki. Dodam ze mam duze piersi. Dzis o 14 nakarmilam go zdazylam ubrac sie i starszego synka zdazylismy wyjsc z klatki bo chcialam sie wybrac do supermarketu a on zaczol plakac i ssac nerwowo raczki i szukac cyca wrocilam szybko do domu przystawilam ale pokarm jeszcze nie zdazyl naplynac w wystarczajacej ilosci i podalam mm i jak reka odjol, maly zjadl i za chwile usnol obudzil sie za dwie hodz i znow byl glodny i po mm? Albo rosnie mi glodomorek albo juz sama nie wiem.

Dziewczyny jakie jeszcze produkty sa z tego oliatum mysle ze jak bede w polsce to sie zaopatrze bo tak je chwalicie, jakies kremy balsamy czy co. Powiem wam ze nie slyszalam nigdy o nich dopiero tu na forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl