BezpiecznaCiaza112023

KONKURS BABYHANA :-))

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #117338 przez Gosia M
Pytanie konkursowe:
Jaka/która rzecz ze sklepu BabyHana podoba Ci się najbardziej i interesująco powiedz dlaczego?

Sklep BabyHana powstał, aby oferować rodzicom i ich dzieciom najwyższej jakości produkty, które jeszcze bardziej umilą czas rozwoju i dorastania. Twórcy Sklepu starają się, aby serie i kolekcje były krótkie tak, aby posiadając je każdy czuł się jeszcze bardziej wyjątkowo.
Oferowane przez nich produkty spełniają oczekiwania klientów a jakość świadczonych usług pozostawia miłe wrażenia.



ZASADY KONKURSU:
1) Wziąć udział może 1 osoba i tylko raz w danym konkursie, odpowiedzi mają być umieszczane na forum przez użytkowniczki.
2) Konkurs trwa od 12 do 22 maja 2011. Zwycięzcy zostaną podani 23 maja 2011 r.
3) Zwycięzców z najciekawszą odpowiedzią wybierze właścicielka sklepu BabyHana :)
4)Sklep BabyHana ufundował dodatkowo dla naszych użytkowniczek 2 nagrody tzw.
NAGRODAMI POCIESZENIA, są to bony rabatowe 20 % na zakupy w sklepie (ważne 2 miesiące), Nasz ZESPÓŁ wybiera laureatki :)

5) Uczestnicy łamiący regulamin będą usuwani z konkursu.
6) Odpowiedzi wysłane po czasie trwania konkursu nie będą brane pod uwagę.

Nagrody ufundowane przez http://www.babyhana.pl/




Nagroda za I miejsce:

Rampers krótki w biedronki- [ Organics For Kids ]

Nagroda za II miejsce:


Budzik Chip Chip - [ Tuc Tuc ]
lub do wyboru:



Ramka na zdjęcie - Chicken - [ Tuc Tuc ]



Nagroda za III miejsce:






Różowy patchworkowy słoń - [ Powell Craft ] lub do wyboru:



Grzechotka okragła Chicken - [ Tuc Tuc ]


SZANOWNE MAMUSIE ZAPRASZAMY DO KONKURSU BABY HANA RAZEM Z DZIECIACZKAMI :-)
MIŁEJ ZABAWY :-)
ZESPÓŁ http://www.zapytajpolozna.pl/ .
POZDRAWIAMY CIEPŁO :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117482 przez Gosia M
WITAM MAMUSIE :)
TAK JAK OBIECAŁAM CZEKA NA WAS JUŻ NOWY KONKURS, RÓWNIE CIEKAWY JAK POPRZEDNIE :)
ZACHĘCAM DO KORZYSTANIA I ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYMI PRODUKTAMI SKLEPU BABY HANA :)
MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY, CAŁUJĘ WASZE MALUSZKI :kiss:
POWODZENIA,
ZESPÓŁ http://www.zapytajpolozna.pl/
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #117521 przez sylwus136
Z produktów sklepu Baby Hana najbardziej podoba mi się,urzeka i fascynuje łóżeczko turystyczne seria Koala.Uważam,że produkt ten jest nietuzinkowy i tak naprawdę nigdzie takiego nie widziałam.Uważam że dziecko chętnie by w nim spało i spędzało czas.Wygląda na bardzo wygodne i przytulne.Większe dziecko będzie mogło z niego korzystać nie tylko do spania ale także do zabaw w tzw, "bazę".Zabawę którą chyba każdy doskonale pamiętamy z własnego dzieciństwa.Oryginalny wygląd na pewno przyciągnie inne dzieci aby chętnie spędzać w nim czas.
Produkt jest godny uwagi,polecenia i pogratulowania pomysłodawcy :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #117526 przez kasiora
Gosia M napisał:

, odpowiedzi mają być umieszczane na forum przez użytkowniczki.


czyli tu :)

edit :
widze sylwus ze juz doczytalas :silly:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117529 przez Gosia M
;) TAK KOCHANE WŁAŚNIE TU NA FORUM :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117581 przez lady
Jestem absolutnie zachwycona serią produktów z organicznej bawełny. Przez kilka lat mieszkałam w Londynie i tam często kupowałam ubrania z bawełny organicznej, ponieważ są one duże milsze w dotyku, niezniszczone przez chemikalia, mają przyjemniejszy zapach, a co najważniejsze nie powodują alergii i nie podrażniają delikatnej skóry.

Bardzo się cieszę, że w Polsce również pojawiły się takie produkty. Dzięki temu mój synek, który niedługo pojawi się na świecie, również będzie mógł nosić ubranka z organicznej bawełny. Moim zdaniem, są one szczególnie wygodne kiedy dzidziuś śpi. Dzięki temu nie poci się i nie pojawiają się żadne podrażnienia czy alergie.

Szczególnie przypadła mi do gustu seria Gekony :) Rampers i śpiworek. Będą świetnie pasować mojemu Małemu Mężczyźnie :) Gratuluję pomysłu i życzę dalszych sukcesów i rozwoju sklepu BabyHana.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117583 przez Kasiekk
Z asortymentu BABYHANA najbardziej wpadł mi w oko Ręcznik pelerynka Giraffe - [ Tuc Tuc ]. Od razu uśmiech pojawił się na mojej twarzy kiedy wyobraziłam sobie mojego babelka w tej pelerynce. Ma super kolory i ta cudna żyrafka... Każdemu małemu babelkowi doda uroku tylko czy one wytrzymają tyle całusków ?!

PS ii mamuśce do kompletu można torbę dokupić extra !!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118143 przez agap87
Odpowiedź na pytanie nie należy do najłatwiejszych, gdyż wiele produktów przykuwa uwagę. najbardziej podobało mi się jednak łóżeczko turystyczne z serii "koala". Najbardziej zwraca uwagę jego nietypowy kształt. W żadnym odwiedzanym przeze mnie sklepie nie widziałam czegoś podobnego. Jest lekkie, stabilne, ponieważ stawia się je bezpośrednio na podłożu i ma piękny żywy kolor który na pewno spodoba się niejednemu maluchowi.Idealne dla podróżującej rodziny. Świetne jest również to, że można dokupić dodatki z tej samej serii które będą współgrały z łóżeczkiem, m. in. kocyk
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118900 przez stopka07
SUPER SKLEPIK BABYHANA-TU POMYSŁÓW GAMA CAŁA!
TO NA PREZENT TO OD ŚWIĘTA-MAŁA BUZIA UŚMIECHNIĘTA :)
I UBRANKA I ZABAWKI ZNAJDZIESZ DLA SWEJ MAŁEJ ŻABKI!
MI SIĘ JEDNAK SPODOBAŁY SEZONOWE HITY TAK BO ZNALAZLAM TUTAJ PLECAK NA PRZYGODY LETNIEJ CZAS!
PARASOLKA PELERYNKA I KALOSZKI PROSZĘ WAS TO JEST ŚWIETNY STRÓJ NA DESZCZYK KIEDY TRZEBA RUSZYĆ W ŚWIAT!
NIGDY PRZECIEŻ NIE WIADOMO KIEDY DESZCZYK NAS NAPOTKA A ZESTAWIK TEN OCHRONI MEGO SZKRABA WNET OD BŁOTKA!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118993 przez natalia_1504
Tak się złożyło, że produkt, którym jestem po prostu zachwycona jest jedną z nagród w tym konkursie! :laugh: Jest to mianowicie Budzik Chip Chip - [ Tuc Tuc ].
Odkąd go zobaczyłam po prostu się w nim zakochałam :kiss: Jest taki słodki i przede wszystkim oryginalny. Normalnie cudo! Ja cenię sobie oryginalność, chciałabym, aby pokój mojej córeczki był jedyny w swoim rodzaju, a ten fascynujący budzik idealnie by do niego pasował! :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119017 przez raczek10
super ubranka i super zabawki dla każdego maluszka :)


a tak poza konkursem to znowu mamy się odezwały ,które na naszym forum się nie udzielają
przywitać się proszę i dołączyć do forum :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119081 przez basia89
Z produktów sklepu Baby Hana najbardziej rzuciły mi się w oczy Body koszulowe , oczywiście w 100% z bawełny. Są one wymarzonym prezentem dla małego eleganta, który chce imponować swojej Mamusi ;) no i koleżankom z piaskownicy :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #119097 przez kasiora
raczek10 napisał:



a tak poza konkursem to znowu mamy się odezwały ,które na naszym forum się nie udzielają
przywitać się proszę i dołączyć do forum :laugh:


komentarze do konkursow mozna zamieszczac tu : www.zapytajpolozna.pl/forum/forum-ciaza-...su/Page-3.html#15053 :)
to jest watek w ktorym zamieszczmy tylko odpowiedzi na konkurs :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119392 przez Frascati
Dla mnie jak i pewnie dla większości mam najważniejsze jest zdrowie i wygoda mojego maluszka. Nigdy nie pozwoliła bym sobie na eksperymentowanie z własnym dzieckiem i dlatego bardzo się cieszę, że Babyhana sprzedaje w Polsce odzież organiczną, której to produkty dają mi i mojemu malutkiemu synkowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Bo nie ma nic piękniejszego nad uśmiech maleństwa i poczucie, że daje mu się to co można najlepszego!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119410 przez Hafija
Łał! Ja bym chciała - i chyba kupię - śpiworek niemowlęcy z kapturem. Czegoś takiego szukałam jak kompletowałam wyprawkę i nie znalazłam. Cudeńko! Moje dziecko się non stop rozkopuje więc taki śpiworek byłby idealny.
www.babyhana.pl/pl/p/Spiworek-niemowlecy...m-Arbol-Tuc-Tuc-/409
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl