BezpiecznaCiaza112023

KONKURS SKLEPU NOVUMGROM :-))

12 lata 10 miesiąc temu #145069 przez bombel779
mufa napisał:

Dziewczyny zrozumcie jest przecież długi weekend ;)

Jasne,wszystko da się zrozumieć. Ale wystarczy wiadomość.Jedna była,po terminie,owszem.Dostałyśmy info że wyniki będą 22go. Dzisiaj jest 26 a wyników dalej nie ma.. Trochę to jest nie w porządku.


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #145079 przez Manga
Uważam podobnie, bo to nie chodzi już o naszą ciekawość kto wygrał, ale o fakt, że brakuje wyjaśnienia. Wg mnie to nie my powinnyśmy spekulować i się dopytywać, tylko organizator pierwszy powinien napisać o ewentualnym poślizgu i przeprosić za złamanie regulaminu.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #145119 przez anaid13
Kobietki faktem jest, że każda z nas czeka z niecierpliwością na wyniki, ale nie róbmy z tego tak wielkiego problemu jakim on wcale nie jest. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi :):):):) A jak już wcześniej wspomniałam to nie zazdroszczę im wyboru zwycięscy bo wszystkie zdjęcia są cudowne..mają bardzo trudne zadanie.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #145125 przez bombel779
Anaid nikt nie robi z tego "wielkiego problemu",napisane zostało tylko że wystarczy jedno zdanie od organizatora z jakąś informacją.. np. "nie mamy czasu/mamy problem/nie czekajcie/czekajcie.." etc.

A to że jury ma "bardzo trudne zadanie" to,cóż..jak się czegoś podejmuje,to trzeba to skończyć.

I tu już na prawdę nie chodzi (mi) o wyniki,ale zwykły szacunek do forumowiczek,do uczestniczek konkursu.


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #145128 przez Gosia M
Drogie Mamy jak na razie ciągle czekamy na ogłoszenie wyników przez właścicieli sklepu Novumgrom :S to nie ma nic wspólnego z nieszanowaniem Was,broń Boże!!!!wręcz przeciwnie
bardzo dziękujemy za spostrzegawczość i dociekliwość z Waszej strony,gdyż zależy Nam na Waszym zadowoleniu w 100% :kiss: Jak tylko będą wyniki natychmiast je ogłoszę :kiss:

Pozdrawiam,
Gosia
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #145134 przez bombel779
Ooo :) Dziękujemy bardzo za info ;)
Od razu człowiekowi milej ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145496 przez Gosia M
Miłe Mamy zamieszczam kilka ciepłych słów dla Was od właścicielki sklepu Novumgrom: :kiss:

Drogie Panie!

Jako organizatorka konkursu i przedstawicielka firmy NOVUM chciałabym Was serdecznie przeprosić za opóźnienia w ogłoszeniu wyników konkursu. Wybór był bardzo ciężki, bo wszystkie dzieciaczki są śliczne i zasługują na nagrody! Mieliśmy duży kłopot z wybraniem tylko kilku zwycięskich buziek. Na pewno w przyszłości zorganizujemy jeszcze jakiś konkurs, aby ponownie nagrodzić Was drogie forumowiczki i Wasze słoneczka. Bardzo dziękuję za zainteresowanie, jestem ogromnie zaskoczona ile mam odpowiedziało na konkurs :). Mamy, które nie znajdą się na krótkiej liście, niech się nie smucą, myślimy już o kolejnym konkursie :)

Raz jeszcze bardzo dziękuję i życzę Wam i Waszym maluszkom wiele radości i uśmiechu na co dzień!

Pozdrawiam
Anna Bogusz

A oto wyniki konkursu::kiss:


Miejsce pierwsze:
Mamamia i Żabka


Miejsce drugie:
Angie1713 i Kaja


Miejsce trzecie:
Faf1987 i Dorianek


Nagroda pocieszenia:
Boroszika i Michaś



Serdecznie gratulujemy :-)Dane do wysyłki nagrody oraz wybór nagrody proszę przekazać na e-maila do właścicielki sklepu Novum: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy,
Gosia i zespół zapytajpolozna.pl
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #145499 przez Pawłowska
dlaczego jest przy pierwszym miejscu wklejone zdjęcie mojej małej, a nie ma podanego mojego nicku?
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #145502 przez mufa
Nie udało się :(
Ale gratulacje dla tych, którym szczęście dopisało
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #145508 przez bombel779
GRATULUJĘ zwycięskim dzidziusiom :) i ich mamom ;)

Pawłowska napisał:

dlaczego jest przy pierwszym miejscu wklejone zdjęcie mojej małej, a nie ma podanego mojego nicku?

A ja nie widzę Twojego zdjęcia..??


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145509 przez LiBla
Gratuluję dziewczyny :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #145510 przez annaioliwka
gratulacje dla zwyciezcow !!

"..Bo w zyciu chodzi o to, by miec przy sobie tych, co sa cenniejsi niz zloto.."
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #145513 przez Gosia M
Dziewczyny mała usterka przy miejscu 3 ;-)Postaram się zaraz ją wyjaśnić;-)

Całuski:-*
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #145516 przez Pawłowska
bombel779 napisał:

GRATULUJĘ zwycięskim dzidziusiom :) i ich mamom ;)

Pawłowska napisał:

dlaczego jest przy pierwszym miejscu wklejone zdjęcie mojej małej, a nie ma podanego mojego nicku?

A ja nie widzę Twojego zdjęcia..??


już wyjaśniam to z moderatorem :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145524 przez AniaDaniela
Gratuluję Dziewczyny! Wszystkie dzieciaczki są śliczne :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl