BezpiecznaCiaza112023

KONKURS NEXT WAY :-)

12 lata 7 miesiąc temu #191142 przez Gosia M
Dzień Dobry,Witajcie Drogie Mamy!!!! :-)
Dziś zaczyna się pierwszy powakacyjny konkurs,
Zapraszamy do udziału :-)

Pozdrawiamy serdecznie -
Zespół Zapytajpolozna.pl
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #191143 przez Gosia M
3 zadania konkursowe:

1. Na jaki produkt wymienilibyście Państwo swojego X-landera?
2. Jakie zmiany zasugerowaliby Państwo w naszym serwisie internetowym?
3. Jaką szkołę rodzenia i gdzie poleciliby Państwo przyszłym mamom?

Nagrody ufundowane przez: http://www.nextway.pl





NEXT WAY [/b]powstał ponieważ wyjątkowa wytrzymałość wózków marki Wózki dziecięce X-lander pozwala na ich ponowny użytek i „drugie życie”. NEXT WAY jest bezpośrednim partnerem firmy DELTIM producenta marki
X-lander i zajmuje się renowacją wózków gwarantując jednocześnie, że całym procesem zajmą się kompetentni i sprawdzeni technicy producenta.
NEXT WAY w takim samym stopniu umożliwia wymianę wybranych modeli X-lander na wysokiej jakości produkty dla dzieci, jak i pozwala w bezpieczny oraz opłacalny sposób sprzedać wózek, którego już nie potrzebujemy.
NEXT WAY to troska o:

bezpieczny rozwój dzieci,
coraz bardziej zanieczyszczone środowisko,
a także portfele rodziców.

Zgodnie z zasadami upcyclingu, najpopularniejszym na rynku wózkom X-lander zapewniają „drugie życie”. Najpierw je skupują, a następnie bezpośrednio przekazują producentowi, który poddaje je gruntownej renowacji i zapewnia im drugą gwarancję.



REGULAMIN KONKURSU:

1) Wziąć udział może 1 osoba i tylko raz w danym konkursie.
2) Konkurs trwa od 12 września 2011 do 21 września 2011. Zwycięzcy zostaną podani 23 września 2011 r.
3) Aby wygrać jedną z trzech ufundowanych przez firmę NEXT WAY nagród każda osoba, która odpowie na 3 pytania powinna rozesłać swój nick z forum do znajomych. Znajomi podają nick tej osoby podczas rejestracji na stronie NEXT WAY. W ten sposób jeśli ta osoba będzie w trójce użytkowników, którzy uzyskają 20 rejestracji ze swoim nickiem na stronie NEXT WAY to ta osoba otrzyma nagrodę. Znajomi podają nick osoby biorącej udział w konkursie wchodząc na stronę www.nextway.pl w rubryce "imię" czyli swoje imię i nick, przykładowo: Andrzej NICK:-)
4) Uczestnicy konkursu, którzy złamią zasady konkursu nie będą brani pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.
5) Pytania dotyczące konkursu prosimy zadawać na PW (prywatna wiadomość na forum) organizatorom.
6) Odpowiedzi wysłane po czasie trwania konkursu nie będą brane pod uwagę.

UWAGA!!!!:
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać odpowiedzi na nasze forum, aby to zrobić należy:
Użyć opcji "odpowiedz na temat" a nie zakładać "nowy temat".

Nagroda za I miejsce:
Osoba, która jako pierwsza uzbiera 20 rejestracji ze swoim nickiem przez znajomych zarejestrowanych na stronie NEXT WAY.



Wózek X-T po renowacji.


Nagroda za II miejsce:
Osoba, która jako druga uzbiera 20 rejestracji ze swoim nickiem przez znajomych zarejestrowanych na stronie NEXT WAY.



Rowerek do nauki chodzenia Belleli.

Nagroda za III miejsce:
Osoba, która jako trzecia uzbiera 20 rejestracji ze swoim nickiem przez zarejestrowanych na stronie NEXT WAY.



Nosidełko X-carrier.



Witam serdecznie,
Po przerwie wakacyjnej Szanowne Mamy i Zapraszam do zupełnie nowiutkiego konkursu !!!

Życzymy miłej zabawy,
Zespół zapytajpolozna.pl
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #191147 przez mufa
Na razie chciałam napisać, że zajefajne nagrody są :D

Pewnie zabiorę się za odpowiedzi jak już do domu z pracy wrócę
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #191919 przez mufa
Oto odpowiedzi bardzo złożone:
1) Z odpowiedzią na to pytanie nie miałam żadnych problemów, bo jakaż mogła by być inna. Oczywiście naszego, starego X-Landera wymieniłabym na nowego :) Więcej nie trzeba komentować to i po co :D
2)Z tą odpowiedzią to już miałam większy problem, ale dla chcącego nic trudnego i znalazłam jeden mankament, a mianowicie nie ma możliwości segregowania produktów po cenie (no chyba, że mi na wzrok padło)
3) Ostatnie pytanie to bajka. Mogłabym pisać i pisać.
Polecam szkołę rodzenia przy powiatowym szpitalu w Chrzanowie. Pani Basia cud kobieta, tylu dobrych rad, których od Niej usłyszeliśmy to nikt nam nie dał, wiązały się one z dolegliwościami ciążowymi jak i opieką nad maleństwem. Bardzo fajne było to iż po porodzie przyszła się przywitać ze mną i z Karolinką, gdyż pracuje na oddziale noworodkowym w tamtejszym szpitalu.
Cena rewelacyjna 70zł za 1,5 mies. spotkań, które były 2x w tygodniu to chyba niewiele. Ćwiczyliśmy, gadaliśmy i śmialiśmy się wspólnie, a potem nawet spotkałam koleżankę ze szkoły rodzenia na porodówce. Nasze Maluchy jeździły razem na "solarium"

POZDRAWIAMY GOŚKA, KAROLINKA I DANIEL

A i zapomniałam napisać, że biorę się teraz za namawianie znajomych do rejestracji z moim nickiem - życzcie mi powodzenia. Bo w końcu pierwsza się wypowiedziałam ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192128 przez carolin1
WITAMY!

1) My byśmy chętnie wymieniły również na wózeczek ale ten dla lalek Dolly. Naturalna kolej rzeczy niech teraz córeczka bawi się w mamę ;)

2) Ja lubię jak są duże zdjęcia produktów w sklepach internetowych więc proponowałabym zwiększyć rozmiar zdjęć :)

3) Na to pytanie może odpowiem troszkę przewrotnie. Polecam rozeznać się wśród znajomych młodych mam i zasięgnąć opinii. Ważne żeby zebrać kilka takich samych, które polecają szkołę rodzenia. Ale i tak uważam że najlepiej czerpać wiedzę o prawdziwych przyjaciółek, które niedawno zostały mamami bo one powiedzą nam prawdę i przedstawią sytuację z ich punktu widzenia ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192133 przez sylwcia
1. my z synkiem wymienilibyśmy wózek na Rakietę kosmiczną - Fun Expolorer KidKraft
2. dobrze znam stronę Nex Way ponieważ nieraz wertowałam ją stojąc przed różnymi wyborami np. wózka kołyski później zabawek szczerze powiem że jak dla mnie jest ona przejżysta i skonstruowana tak że łatwo się odnaleźć i cokolwiek odnaleźć może jedynie co mało istotne to na pierwszej stronie w prawym dolnym rogu zdjęcie gdzie wchodzi się do nex shop mogłoby być z prawdziwymi zabawkami które można kupić w tym sklepie
3.Chciałabym polecić szkołę rodzenia...hmmm ale jaką na pewno polecaną przez mamy w danej miejscowości, ja osobiście nie chodziłąm do takiej szkoły i mimo to mój poród nie był taki zły ale z tego co słyszałam od mam które uczęszczały do takiej szkoły to polecają przyszpitalną szkołę w Krośnie : miła i sympatyczna pani która prowadzi zajęcia i sprawia że atmosfera na nich jest bardzo ciepła i rodzinna dlatego i ja polecam
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192179 przez whiteeye
1.Mój wózek X lander XGo wymieniłabym na pewno na wózek tej samej marki, tylko z większymi kółkami żeby sprawniej śmigać po lesie, który mam przy domu :)
2. Nie zauważyłam żadnych mankamentów strony, więc trudno mi coś sugerować, w sumie po co zmieniać coś co jest dobre :)
3. Konkretnej szkoły nie polecę, ponieważ ta do której chodziliśmy nie była najlepsza. Na pewno warto chodzić do szkoły rodzenia, a wybierając kierujmy się opiniami znajomych ewentualnie forami internetowymi.

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192182 przez mermide
1. Wózyk wymieniłabym albo na rowerek B- bip, albo na ciągnik z napędem na pedały bo mój Adaś uwielbia traktory :)

2. Co do tego co bym zmieniła (nie wiem czy to wina mojego internetu, chociaż mam łącze 20 Mb) to zdjęcia żeby się szybciej wczytywały. Strasznie długo czekam aż się załadują. A niektóre w ogóle nie chcą wejść.

3. Szkołę rodzenia, którą polecam jest to FITFI w Mikołowie
Jest to szkła z klasą. Mają zajęcia kilku tygodniowe, weekendowe, a można mieć także zajęcia w domu. Główną prowadzącą jest fizjoterapeutka ze specjalizacją dziecięcą, która dwa lata temu sam urodziła (więc jest w miarę na bieżąco). Do tego jest kilka zajęć z położną, która ma kilkoro dzieci. I są zajęcia z ginekologiem położnikiem. Oprócz zajęć teoretycznych (pielęgnacja noworodka, przebieg ciąży i porodu, rozwój dziecka) są także zajęcia praktyczne (ćwiczenia ułatwiające poród, pielęgnacja niemowlaka, ćwiczenia w czasie połogu, karmienie). W cenie zajęć są także zajęcia ruchowe "MAMA BRZUCH I RUCH". Tak więc naprawdę polecam. Sama chodziłam i jestem bardzo zadowolona.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192205 przez Edita87
1. Szczerze mówiąc - wymieniłabym nasz wózeczek
na nowego X-landera.
A to dlatego, że spodziewamy się drugiego
Dzidziusia :)
Natomiast jeśli mogłabym wymienić na coś dla starszej
Córci - to byłaby to Różowa kuchnia Pink Wooden
KidKraft, bo Mała uwielbia gotować :))

2. Moim skromnym zdaniem nie potrzebujecie ŻADNYCH
zmian :)
Serwis jest czytelny, barwny, po prostu super!

3. Nie chodziłam do Szkoły Rodzenia w ciąży z Córką,
więc nie mogę żadnej polecić.
Teraz za to sama stoję przed wyborem i chętnie
poczytam na ten temat :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192398 przez Agnieszka
1. Nasz wózek x-lander wymieniłabym bardzo chętnie na lepszy i nowszy model (np. XA), który będzie nam potrzebny już za 3 miesiące:) Uważam ze są to bardzo dobre wózki, mają dobre koła dzięki którym świetnie się prowadzą, co jest dla mnie bardzo ważne szczególnie w zimie.

2. Jakie proponuję zmiany? Nie znam się na projektowaniu stron, ale proponuję wprowadzenie możliwości oglądania na jednej stronie większej ilości produktów (przykładowo zakładka next shop ma 7 stron), gdyby była możliwość wybrania ilości oglądanych na stronie produktów szłoby dużo szybciej i wygodniej.

3. Osobiście nie chodziłam do szkoły rodzenia w pierwszej ciąży, teraz też nie chodzę, ale kto wie, może się skuszę... mieszkam w Lublinie, więc jeśli miałabym zaproponować jakąś szkołę, to taką o której sama słyszałam od znajomych, a mianowicie szkołę rodzenia "Lidia". Z kilku opinii słyszałam, że podczas zajęć była tam bardzo miła, rodzinna atmosfera, prowadząca super kobieta, rozumiejące przede wszystkim nasze potrzeby i w pełni znająca się na rzeczy. Panowie również miło tam traktowani. jedna z koleżanek, która tam uczęszczała, stwierdziła że chodzenie na te zajęcia bardzo dużo jej pomogły i dowiedziała się tam wielu rzeczy nie tylko o samym porodzie, ale i przede wszystkim o pielęgnacji dziecka.



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192455 przez kukuleczka
1. Swojego X-Landera wymienilabym najchetniej na nowszy model, z roznymi bajerami zarowno dla mamusi jak i dziecka. Jesli mialaby to byc wymiana na jakas zabawke dla coreczki to napewno bylby to quad, gdyz uwielbia takie sprzęty :)

2. Moim zdaniem serwis jest przejrzysty i dobrze sie z niego korzysta. :)

3. Niestety nie chodzilam do szkoly rodzenia ale moge polecic przyszlym mamusiom szkole rodzenia przy Szpitalu Wojewodzkim im. Sw. Lukasza w Tarnowie oraz Szkole rodzenia Pani Elżbiety Skrzyniarz rowniez w Tarnowie
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192507 przez Azi
1. Najchętniej wymieniłabym na Lezaczek/hustawkę :)
2. Ogólnie nie ma zastrzeżeń, tylko niektóre pozycje z menu mogłyby mieć po najechaniu na nie automatycznie rozwijane podpowiedzi do najchętniej czytanych artykułów (lub najbardziej polecanych)
3. Polecam Szkołę Rodzenia w Poradni Laktacyjnej przy Medycznym Centrum Rodzinnym na Gajowej we Wrocławiu. Słyszałam o niej same dobre opinie, w tym mojego kolegi, który jako jeszcze wtedy przyszły tatuś, czuł się tam bardzo dobrze. Poza tym nie ma problemu z uzyskaniem tam pomocy już po porodzie, indywidualnie.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192568 przez motylek85
1. Z wielką przyjemnością zamieniłabym na ten cudny wózeczek za pierwsze miejsce:D
2. Hmmm myślę, że wszystko jest super zrobione ale miałam mały problem ze znalezieniem pozycji "zarejestruj się". Jest trochę mało widoczna, sądzę, że byłoby super umieścić ją na środku strony i oznaczyć większymi literkami dla takich mało spostrzegawczych osób jak ja;)
3. Ja także nie chodziłam do szkoły rodzenia i niestety nie mogę nic polecić (wynika to głównie z tego, że mój ginekolog prowadzący ciążę był przeciwny różnym "udziwnieniom" - tak to nazywał). Gdybym jednak miała szanse to skorzystałabym na 100%:) wiele rzeczy musiałam uczyć się dopiero jak Olek był już na świecie...
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192662 przez mazi_22
1.zamieniłabym na jakiś rowerek
2.rejestracja mało widoczna i większe zdjęcia powinny być
3.Mamy pry wyborze szkoły powinny kierować się opinią mam wcześniej uczęszczających do tej szkoly.POleca taka szkole bo podczas porodu i opieki nad 1 dzieckiem zajecia z niej bardzo sie przydaja
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192705 przez Angua
O rety!
Odpowiedzi na te pytania to sama przyjemność- gorzej z wymogiem rejestracji znajmoych w tak krótkim czasie na stronie nextway, ale mam nadzieje, że sobie poradzimy!

1. Oczywiście na nowego x-landera. Wcale nie trzeba ich tu zachwalać :lol: , ale ten wózek sie po prostu spisuje!Niestety nie mamy go :( , i strasznie tego żałuję! Ale liczymy na ten konkurs!

2.No cóż, długo się zastanawiałam nad zmianami na tej stronie, ale nie mam pomysłów. Jest mocno zakręcona ta stronka, nie powiem, dużo w niej chaosu, ale to też zaleta, a nie wada. Więc zmian nie wnioskuję żadnych.

3. Fantastyczną szkołę rodzenia polecam przy przychodni Epione w K-cach przy ul. Piotrowickiej! Pani położna Bernadetta Burda to kobieta złoto!!!Zajęcia przygotowują do porodu tak fizjologicznego jak i Cesarskiego cięcia, ucza o pielęgnacji noworodka i co najważniejsze jest też praktyka, na lalce zwanej Hans! Super atmosfera, przyjazne nastawienie sprawiają, że czas oczekiwania na dziecko staje się niepowtarzalnym. Zyskuje się pewność, opanowanie i fachową wiedzę, a to bezcenne dla młodych rodziców! Polecam! Oczywiście Świetną Pomocą w tym czasie byl dla mnie również Kurs O Ciąży Prowadzony przez Panią Katarzynę Płazę!Za co bardzo jej Dziękuję!

09.06.2011r.-Mikołaj jest wśród nas!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl