BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 4bobas :-)

12 lata 5 miesiąc temu #220698 przez nikita
Cześć jestem Ignaś kocham swojego przyjaciela misia bo jak mama jest zajęta to on trzyma mnie na kolankach czuwa nade mną :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #220705 przez Agnieszka
Alicja i jej ulubione Misiaki przytulaki. Zabiera je ze sobą wszędzie: nie ma podróży samochodem bez Białego, a snu beż Różowego, który jest lepszy niż niejedna podusia!
A najlepiej, jak wszystkie Misiaki są razem, wtedy zabawa jest zawsze udana.



Alicja ma już 16 ząbków :))
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #220755 przez Guasia
Tego misia dostałam od swojego wtedy przyszłego meza w dniu ślubu na tzw wykupiny :).
Na pieniadze kreciłam nosem ale jak zobaczyłam tego słodziaka to od razu swiadkowie powiedzieli "TAK" :).A dlaczego synek go tak lubi? Chyba głownie dlatego ze jest to niezły kompan w uprawianiu zapasów :). Ciekawe czy córcia ktora wkrotce sie urodzi tez bedzie go tak lubiała :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #221309 przez Kachorrita
Tego misia wygrałam dla synka w konkursie BEBIKO. Jak tylko paczka dotarła wyjęłam go i dałam Wiktorkowi. Nie potrafie opisac jego radości na widok misiaka;) Od tej pory spi z nim w łóżeczku, zabieramy misia na spacerki i w podróż samochodem. To dziwne ale tylko z misiem zasypia. Jak zapomnimy o misiu mały niespokojnie zasypia i płacze i wówczas szybko przypominamy sobie o misiu. No i dziecko spokojnie ze smoczkiem i z misiem spi;) Az niewiarygodne żeby dziecko tak pokochało małego misia;)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #221450 przez mariosponge
Misio Pysio jest jedną z ulubionych maskotek Andrzejka, gdyż towarzyszy mu od pierwszych chwil życia. To właśnie do niego przytulał się synek leżąc w swoim łóżeczku, misia nosek był gryziony przed wyjściem ząbków, a teraz na nim Andrzej się uczy pokazywać oko. Żadne śniadanie nie przejdzie maluszkowi przez gardło, póki nie zostanie nakarmiony Miś. To świadczy o tym, że przyjaźń między nimi kwitnie :)

[/url]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #221454 przez migotka82
a osiołek podtrzymuje mnie na boczku i przy okazji przytula ... :) :woohoo:
Tato kupiłmi go do szpitala, więc to moja pierwsza maskotka. :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #221460 przez migotka82
:) [file/] [img/]
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #221523 przez iwsonik
Misiu ma na imię "SIA" prezent na roczek...
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #221569 przez Hania
filipek ze swoim kumplem Elmo;)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #221578 przez daisylove
To moja Córcia Julcia. To pogodna i wiecznie uśmiechnięta Dziewczynka. Pozdrawiamy wszystkie mamusie i ich Córeczki ;)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #221590 przez borkowska
super fotki
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #221642 przez izabelalab83
a oto ulubiony miś-konik morski Bartusia a dlaczego ulubiony baa pytanie ....jest prezentem który Bobi dostał,jest mega miły i ma ładna buzie,gra piękne kołysanki na dobrana dzięki którym wtulony w niego Barti czuje sie jak na łódce;) i leciutko świeci mu brzuszek dlatego dzidzia nie boi sie ciemności....i najważniejsze o czym nie można zapomnieć......pan miś konik morski jest mega wytrzymały.......mimo tego że ląduje na ziemi po kilkanascie razy dziennie i tak pozostaje sobą...........cały i zdrowy;)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #221650 przez migotka82
no ja tak samo chyba za świerzynka jestem i też życzę powodzenia ... :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #221658 przez [email protected]
Ulubionym Przyjacielem - Przytulanką Mojej Mariczki jest Pepe, który śpi z Nią. Dzięki niemu Marika usypia z uśmiechem na twarzy (jak widać na załączonym obrazku - oczka i buźka się cieszą). Wie, że jak go dostaje to pora spać:) Gorąco polecam przyszłym Mamusią tego typu Przytulankę, ponieważ Dziecko w nocy ją łatwo znajdzie i przytuli:) Ps. Moja Córeczka lubi tarmosić Króliczka za uszka:D Pozdrawiam:DDD
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #221687 przez Madziara31985
Moja córeczka uwielbia zabawę z maskotkami.Jednak Upodobała sobie białego misia zawsze przed snem musi go przytulić, pocałować. Kładzie się z nim w łóżeczku i mocno go tuli a potem słodko zasypia..........
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl