BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 4bobas :-)

12 lata 4 miesiąc temu #237158 przez fiollla
bombel779 napisał:

Fiollla o co chodzi z Twoimi zdjęciami????? W 2óch konkursach ktoś bez Twojej wiedzy dodał zdjęcie Twojego dziecka???????????


Ja,Wiola - fiolla przez 3 L jestem dziś po raz pierwszy na tym portalu. Osoba Fiolla przez 2 L podszyła się pod matkę mojego dziecka. "zapożyczyła "sobie zdjęcia mojej córki i dodała je do wielu konkursów,min do 2 na tej stronie.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #237159 przez fiollla
fiollla napisał:

bombel779 napisał:

Fiollla o co chodzi z Twoimi zdjęciami????? W 2óch konkursach ktoś bez Twojej wiedzy dodał zdjęcie Twojego dziecka???????????


Ja,Wiola - fiolla przez 3 L jestem dziś po raz pierwszy na tym portalu. Osoba Fiolla przez 2 L podszyła się pod matkę mojego dziecka. "zapożyczyła "sobie zdjęcia mojej córki i dodała je do wielu konkursów,min do 2 na tej stronie.


Tu jest adres mojego bloga
www.photoblog.pl/fiollla
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #237479 przez carolin1
Hej fiollla, kurcze mam nadzieję że uda się złapać złodzieja lub złodziejkę. Brak słów :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #237516 przez brzozak
fiollla napisał:

fiolla napisał:

Uwielbiam moje misie bo zawsze są przy mnie, nawet na spacer chodzą ze mną !


Na tym zdjęciu jest moja córka!!!!
zdjęcie znalazło się tu bez mojej wiedzy!!!


fiollla piękne zdjęcia robisz Ty albo małżonek :-)
Widziałam w dwóch konkursach jeszcze jedno z Twoich zdjęć, poznaję po córeczce. Tylko nie pamiętam czy było podpisane przez 2 L czy 3 L. Jak chcesz to poszukam.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #237747 przez gosiakw
Ale cyrki , ja faktycznie widziałam te zdjecia, ale kto mógł przypuszczać, że ktos może się odważyć na podszycie się i takie świństwo :/ Jak zobacze gdzieś wasze foteczki to natychmiast dam znać.

P.S. nie wiem czy ty wstawiłaś fotkę zuzi do tego konkursu , ale na wszelki wypadek posyłam link :) na tej stronie co sie pojawi jest jej fotka

www.babyboom.pl/konkurs_calgel/index.php
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #238217 przez Rika
Złodziei zdjęć jest dużo niestety, ja raz na innym portalu wstawiłam zdjęcia mojej Zuzy a jakaś "nowa" skopiowała je i jeszcze kilka fotek innych dziewczyn i napisała ze to jej! Sprawę zgłosiłam na policję i niech nikt nie zapomina że w internecie nie jest się anonimowym. Zawsze można znaleźć złodzieja przez IP!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #239244 przez brzozak
gosiakw napisał:

Ale cyrki , ja faktycznie widziałam te zdjecia, ale kto mógł przypuszczać, że ktos może się odważyć na podszycie się i takie świństwo :/ Jak zobacze gdzieś wasze foteczki to natychmiast dam znać.

P.S. nie wiem czy ty wstawiłaś fotkę zuzi do tego konkursu , ale na wszelki wypadek posyłam link :) na tej stronie co sie pojawi jest jej fotka

www.babyboom.pl/konkurs_calgel/index.php


Wczoraj też ta fotka wpadła mi w oko. Teraz jest już na drugiej stronie:
www.babyboom.pl/konkurs_calgel/?str=2
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl