BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 11 - Tutaj zamieszczacie zdjęcia i opisy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26119 przez Katarzyna
Zadanie konkursowe: Co chciałabyś pokazać teraz dziecku?

Zdjęcie wraz z opisem - Dlaczego chciałabyś to jej/jemu pokazać? lub Co byś dziecku powiedziała? Tekst maksymalnie na 120 słów.

Szczegóły:
Co chciałabyś pokazać teraz dziecku?
Niezależnie od tego, czy jest w brzuszku czy już na świecie. Być może są rzeczy, które będziesz mogła pokazać dopiero za parę lat.

Zasady konkursu tutaj . Wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące konkursu piszcie tutaj .
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26159 przez martela89
Jestem w 37 tygodniu ciąży ale już wiem,że najbardziej chciała bym pokazać swojemu dziecku jak wielka i niekończąca się jest MATCZYNA MIŁOŚĆ.
Jak wiele zniesie i wybaczy.
Od samych narodzin to mama poświęca najwięcej uwagi swojemu maleństwu,karmi je piersią ,płacze razem z nim jak nie wie co mu jest... to stwarza więź którą matka powinna podtrzymywać aby w przyszłości dziecko wiedziało,że może zawsze na nią liczyć nie zależnie od sytuacji,matka to nie tylko rodzic który uczy nas jak przejść przez życie,każe chodzić do szkoły i wracać o wyznaczonych porach do domu,to także nasza przyjaciółka,która doradzi,pocieszy i przytuli kiedy będzie to potrzebne. Chce aby moje dziecko w przyszłości z dumą mówiło-TO JEST MOJA MAMA!

źródło:www.sott.net/image/image/8146/medium/baby_breast.jpg
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26161 przez justyna1
http://www.facebook.com/photos.php?id=100000927253399#!/photo.php?pid=174950&id=100000927253399Ja bym bardzo chciała swej córeczce pokazać jak piękny jest świat, ile różnych kolorów ma i jakie cuda mam nam do zaoferownia.Bardzo chciałam ostatnio córeczce pokazać morze i nic ,że byliśmy nad nim tylko dwa dni-radość dziecka, jej zachwyt wynagrodziły nam trudną droge i upewniły nas w przekonaniu ,że miała ona sens.Teraz chciałabym ją zabarać na cały tydzień nad morze ponieaż tamten wyjazd wypad nam przy okazji innego, chciałabym małej pokazać jak delektować się ciszą, czystym powietrzem i bliskością morza i oczywiście bliskością rodziców
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26197 przez Scholastyka21
Mojemu Floriankowi chcę pokazać, że najważniejsza w życiu jest miłość. Staram się powoli już mu to uświadamiać, choć ma dopiero 13 miesięcy. Uczucia i miłość budują świat, bez nich człowiek jest jakiś rozbity. Floruś już ma swoją pierwszą miłość Oliwię (na zdjęciu po lewej stronie), ale narazie to tylko dziecięca miłość.
Jak długo będę żyć na pewno będę wychowywać go w przekonaniu że miłość w życiu i na świecie jest najważniejsza. A jeśli dodamy do tego szczyptę optymizmu to już w ogóle świat będzie piękny.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26250 przez PIEGUSEK
Od najmłodszych lat chcę pokazywać dziecku piękno i dobro naszego świata. Pragnę
pokazać mu jaka cudowna może być nasza natura. Częścią naszego świata są otaczające nas
zwierzęta i przez to spędzamy z synem dużo czasu z nimi, poznajemy je i bawimy się z nimi. Dzięki zwierzakom chcę Bartkowi pokazać co to jest odpowiedzialność i bezwarunkowa przyjaźń.

Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26253 przez eluna2006
źródło: www.fotcom.biz/region.asp?id_kont=6&id_p...regionu=167&strona=4

Chciałabym pokazac mojemu dziecku , jak piękna jest natura. Szczegolnie góry, w których sie zakochalam i mam nadzieje, że M<ichaś rowniez sie zakocha. Chcialabym, aby był jak takie gory:
wielki i mądry,
fascynujacy,
patrzyl z wyobraznieą
umiał doceniać przyrodę i zwierzęta, które otaczają
rozsądny
sprawiedliwy

aby potrafił kochać i by inni tez go kochali....jak kocha się góry
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26254 przez mariolar
Chcę pokazać mojemu synkowi,że przyjaźń w życiu jest bardzo ważna. Osoba mająca przyjaciela jest szczęśliwa i wie, że nie jest zdana na samą siebie, zawsze może na kogoś liczyć. Należy traktować przyjaciela jak najpiękniejszy skarb, a również będziemy tak doceniani, poczujemy się jak ktoś wyjątkowy.Mieszkamy w Norwegii i cała trójka urodziła się w tamtym roku,staramy się więc często spotykać z naszymi pociechami,aby od najmłodszych lat kształciło się w nich przekonanie,że przyjaciół warto mieć...
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26276 przez sylwus136
Każdego dnia zastanawiam się jak przekazać Kacperkowi całą wiedzę tego świata :)
chciałabym by nauczył się jak kochać innych, jak im pomagać i dojść w życiu to szczęścia.
Wiadomo że nie zawsze jest pieknie i kolorowo wiec bardzo bym chciała by tez wiedział jak poradzic sobie z przeciwnościami losu.
Chciałabym go bardzo nauczyc czym jest ten otaczajacy nas świat.
Jaka piękna jest natura i przyroda i że trzeba o nią dbać bo to ona daje nam życie.
czym są zwierzęta,dlaczego dają nam tyle radosci i czemu traktujemy ich jak członków rodziny.
Najwazniejsze jest jedna by wyrósł na człowieka odważnego który zawsze da sobie radę :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26328 przez filipek1133
Uczestnik nie bierze dalszego udziału w zabawie. Wiersz skopiowany:
www.klamerka.pl/zyczenie-18487.html

By nasza przyjaźń
przetrwała wszystko
Byśmy zawsze byli blisko
By w trudnych chwilach
była niezwyciężona
a w dniach radości
w swej sile zdwojona
Tego życzę właśnie
sobie i Tobie
byśmy tę przyjaźń
pielęgnowali w sobie
Byśmy ją czuli
w słowach i gestach
i żeby istnieć
nie chciała
przestać.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26335 przez martela89
filipek1133 napisał:

By nasza przyjaźń
przetrwała wszystko
Byśmy zawsze byli blisko
By w trudnych chwilach
była niezwyciężona
a w dniach radości
w swej sile zdwojona
Tego życzę właśnie
sobie i Tobie
byśmy tę przyjaźń
pielęgnowali w sobie
Byśmy ją czuli
w słowach i gestach
i żeby istnieć
nie chciała
przestać.


Fajny wierszyk ale wydaje mi się,że kopiowanie ze stron z wierszykami jest nie fair wobec innych dziewczyn,które piszą własnymi słowami.
www.klamerka.pl/zyczenie-18487.html
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26385 przez agusia76
Pragnę pokazać swemu Synkowi, że TO miejsce za kilka lat będzie naprawdę bezpieczne i zobaczy grę fair play. Że będzie mógł być dumnym po zwycięstwie i wiernym po porażce, a nasza polska piłka poprawi się oraz, że polskie stadiony wypięknieją i zapełnią się po brzegi... Pragnę, by tego doczekał!

Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26389 przez atyde85
Synku mój kochany..
Ktoś kiedyś powiedział, że aby powstało nowe życie ,stare musi odejść.
Ale nie tak miało być ...
Bozia do swoich aniołów zabrała twoją babcię Henię, twojego pradziadka i prababcię.
To ich tak bardzo chciałabym Tobie pokazać .
To Oni chcieli Cię ujrzeć ...
Byłeś malutkim dzieciątkiem w brzuszku ,kiedy odeszła Twoja babcia Henia.
Byłbyś jej ukochanym wnukiem ,którego tak oczekiwała.
Niestety Bozia miała inne plany ..
Łzy płyną same po policzku ,ale Ty kochanie się nie będziesz smucić ,bo Twoje anioły nad Tobą czuwają .
I to zdjęcie gdzie Oni są razem zawsze będę Ci pokazywać,abyś wiedział że miałeś wspaniałych pradziadków i kochaną Babcię.
Życie Ci dałam, miłości Cię nauczę, wspomogę w problemach ,resztę Synku musisz sam zobaczyć...
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26433 przez Basiek
Chciałabym teraz pokazać mojemu synkowi nasz domek, który stoi w naszym ojcowskim kraju, a my jesteśmy tak daleko od niego… chciałabym mu powiedzieć: ‘już niedługo będziesz mógł zobaczyć kochany syneczku jak nasz domek rośnie i kiedyś tutaj sobie zamieszkamy, naszą całą rodzinką. Będziesz chodził do polskiej szkoły i miał tu wiele koleżanek i kolegów’. Dom to przestrzeń, gdzie się wyrabia światopogląd, osobowość, stosunek do ludzi i świata. Chcę, żeby mój syn jak dorośnie, wiedział, gdzie jest jego dom rodzinny i że zawsze może do niego wracać, bo jak się przekonałam na własnej skórze, ‘wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej’.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26464 przez ellysa
Córeczko,
Te kilka słów "czy tu, czy tam - czytam" dokładnie odzwierciedlają moją największą miłość, którą chciałabym i w tobie zaszczepić.
Czytam ci codziennie i choć prawdopodobnie niewiele jeszcze rozumiesz, to melodia mojego głosu potrafi cię doskonale ukoić i uspokoić.
Pragnę odkryć przed tobą inny świat. Ten zamknięty w rozdziałach baśni i opowiadań. Pomóc rozwinąć wyobraźnię. Wzbudzić ciekawość małej podróżniczki nieznanych przygód, zawartych na kartach książek. Otworzyć oczy na bogactwo doznań, wynikających z czytania.
Wierzę, że wkrótce wspólnie oddawać będziemy się tej pasji.
Kocham cię m.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26502 przez sloneczko
ZDROWIE

Niewazne ile kto ma piegow na nosie (uroda)
Niewazne ile euro maja niemcy w portfelu (pieniadze)
Niewazne kto za pie lat bedzie prezydentem (kontakt z ludzmi)
Niewazne jak czesto chodzisz do disco (wolny czas)

Ale najwazniejsze w zyciu i na swiecie jest ZDROWIE
czasem wystarczy nie palic, nie pic alkocholu, nie pic piec kaw dziennie, nie sluchac glosnej muzyki, pieniadze tez nie maja znaczenia, przyjaciol miec ale tylko tych prawdziwych.

Otoz to wlasnie ratuje nasze zycie,

Patrz ja w ciazy nie palilam papierosow, nie pilam alkocholu, ani jednej kawy przez cale 9 msc nie wypilam, staralam sie nie sluchac glosnej muzyki.
I tak o to jestes zdrowa, sliczna mamusi iskiereczka.

To my kobiety dajemy nowe zycie
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl