BezpiecznaCiaza112023

KONKURS

14 lata 3 miesiąc temu #1891 przez jedynaczka
ja to chyba przeczekam ten konkurs...
i w tedy bede pytać was bo mam jeszcze kilka dla mnie ważnych pytań :)
kiedy w końcu bedzie rozwiązanie ??
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #1897 przez Mirella
O to to:) Konkurs trwa do niedzieli, więc jest szansa że od poniedziałku znowu będzie normalnie:) Bo na razie pojawia się pełno postów które totalnie nic nie wnoszą, odpowiedzi są krótkie, byle licznik się nabił.
Jedynaczka, chcesz to pytaj już teraz, myślę ze dużo dziewczyn zrezygnowało z tego wyścigu szczurów i zawsze się znajdzie ktoś kto odpowie coś więcej, niż tylko "u mnie tak samo" Polecam siebie może nie jestem ekspertką, ale będę się starała podzielić swoim doświadczeniem, wrócę wieczorem i będę dalej próbowała ogarnąć to wszystko i przynajmniej być na bieżąco, teraz idę się zdrzemnąć bo moja Skarbka usnęła :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #1899 przez tysia178
jedynaczka napisał:

tysia178 napisał:

oj niektóre z nas mają bardzo dużo postów juz :)



mówisz o sobie ?? :lol:


akurat miałam na myśli wszystkie dziewczyny które mają ponad 120 :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #1901 przez jedynaczka
więc oby do poniedziałku :)
bo jak widze te odpowiedzi przy niektórych pytaniach... hmm.
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #1905 przez marzka46
Bardzo fajna sprawa.i fajna nagroda!
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #1917 przez Scholastyka21
ja biorę udział w konkursie, ale staram sie zawsze odpowiadac wyczerpująco i nawet nie pomyślałam żeby tylko licznik nabijać :(
jeśli ktoś ma do mnie uwagi to w każdej chwili mogę przestać pisać aż do poniedziałku
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #1940 przez jedynaczka
nie przejmuj sie patrząc na liczniki innych jeszcze Ci do nich troche brakuje :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu - 14 lata 3 miesiąc temu #1942 przez kasiora
Mirella napisał:

O to to:) Konkurs trwa do niedzieli, więc jest szansa że od poniedziałku znowu będzie normalnie:) Bo na razie pojawia się pełno postów które totalnie nic nie wnoszą, odpowiedzi są krótkie, byle licznik się nabił.
Jedynaczka, chcesz to pytaj już teraz, myślę ze dużo dziewczyn zrezygnowało z tego wyścigu szczurów i zawsze się znajdzie ktoś kto odpowie coś więcej, niż tylko "u mnie tak samo" Polecam siebie może nie jestem ekspertką, ale będę się starała podzielić swoim doświadczeniem, wrócę wieczorem i będę dalej próbowała ogarnąć to wszystko i przynajmniej być na bieżąco, teraz idę się zdrzemnąć bo moja Skarbka usnęła :)

mirella lepiej bym tego nie opisala "u mnie tak samo" :evil:
mam nadzieje ze ty sie nie wycofalas z konkursu. trzymam za ciebie kciuki :side: jako za "weteranke" :blink:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #1948 przez Mirella
Kasiora, dzięki, ale nie będę walczyła, bo musiałabym naprodukować postów właśnie w stylu " u mnie tak samo" albo "ja na szczęście nie mam tego problemu" a chciałabym jednak zachować jakiś poziom. Sama idea konkursu jest fajna, dużo nowych dziewczyn się pojawiło, tylko kryteria chyba nie najlepiej wybrane...
Widzę że i Ty opuściłaś czołówkę, ale chyba bycie moderatorem nie wyklucza udziału w konkursie?
Ratuj honor weteranek :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #1955 przez kasiora
jako moderator nie chce brac udzialu w konkursie i nie biore... gdybym wygrala dziwnie moglo by to byc odebrane przez forumowiczki :blink:
bardzo mnie to cieszy ze dzieki temu konkursowi jest nas tyle i mozemy powymieniac sie doswiadczeniami i mi to wystarczy :side:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #1959 przez Scholastyka21
ja się bardzo cieszę, ze ten konkurs się pojawił, bo dzięki temu trafiłam tu na forum i spotkałam naprawdę fajne kobitki z którymi można normalnie pogadać,
a co do czatu to jestem za :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #1962 przez kasiora
Scholastyka21 napisał:

ja się bardzo cieszę, ze ten konkurs się pojawił, bo dzięki temu trafiłam tu na forum i spotkałam naprawdę fajne kobitki z którymi można normalnie pogadać,

super :lol: oby wiecej takich dziewczyn jak ty :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2009 przez tysia178
co do nabijania postów odebrałam Wasze wiadpmości dość osobiście, bo ja tak jak i Agnieszka jesteśmy tu dwa albo trzy dni i jesteśmy pierwsze...
Owszem chcę wygrać, nie zaprzeczam.. Gdyby nie to,że mam internet za darmo to bym tutaj nie weszła bo nie stać mnie na jego opłacanie. Niby niewielka suma,ale jednak. Dlatego tak walczę! Tego dzienniczka też bym sobie nie kupiła bo mam inne wydatki. A nie uważam żebym nabijała bezsensowne wiadomości bo wnoszę jakieś informacje.. Nie zawsze są one tak wyczerpujące , ale Wasze też nie zawsze są na 15linijek... I nie pisze postów w stylu : " też tak mam" Mam zamiar zostać na forum również bez konkursu bo spodobało mi się,ale nie chcę być traktowana jako nabijaczka postów!
Zrozumcie.
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2021 przez kasiora
tysia178 napisał:

c A nie uważam żebym nabijała bezsensowne wiadomości bo wnoszę jakieś informacje.. .

ja nie jestem w stanie czytac wszystkich twoich postow bo jest ich wiele...
a jesli jest tak jak piszesz to bardzo mnie to cieszy :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2024 przez Piotr
Hej, cieszymy się z każdego nowego posta, bo forum rozwija się błyskawicznie, liczymy - nawet bardzo na to że tu zostaniecie i znajdziecie na stronach forum wiele ciekawych dyskusji i osób z którymi będzie można pogadać. A co do konkursu bez obaw będą kolejne już w poniedziałek mamy dla Was wszystkich miłą niespodziankę! Pozdrawiam
Piotr Piekarzewski
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl