BezpiecznaCiaza112023

KONKURS

14 lata 3 miesiąc temu #2029 przez Mirella
Tysia, my nie usiłujemy wprowadzać podziału na weteranki i nowe. Naprawdę fajnie że przyszło dużo nowych dziewczyn, nie traktowałyśmy tego forum jak prywatnej własności, im nas więcej tym lepiej.
A co do nabijania...
Masz dużo postów więc pewnie wszystkie tematy odwiedzasz, albo znakomitą większość. Nie muszę pokazywać palcem bo sama widzisz kto nabija i jak to wygląda. Pisanie "też tak mam" czy czegoś równie lakonicznego to nie jedyna metoda.
A co do Ciebie, to będę trzymała kciuki :) Naprawdę szczerze się ucieszę jak wygrasz, do roboty!!!
I nosek do góry :) Tu jest naprawdę fajnie :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2033 przez Agnieszka
konkurs jest po to by brać w nim udział, więc w nim uczestniczę, a że podoba mi się nagroda to piszę. ja nie widzę żadnego problemu, widocznie Wy jakieś chyba macie. Komu zależy żeby wygrać ten pisze.



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2071 przez tysia178
Mirella dziękuję bardzo :) aż mi lepiej :) bo po poście jednej koleżanki poczułam się tak jakby chciała żebym przestała pisać :) na prawdę mi zależy na wygranej i nie mam zamiaru przestać pisać ze względu na to że komuś się to nie podoba ;) baa! będę pisać jeszcze więcej ;P
Mirella podbudowałaś moją siłę walki ;p
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2091 przez jedynaczka
tysia178 napisał:

Mirella dziękuję bardzo :) aż mi lepiej :) bo po poście jednej koleżanki poczułam się tak jakby chciała żebym przestała pisać :) na prawdę mi zależy na wygranej i nie mam zamiaru przestać pisać ze względu na to że komuś się to nie podoba ;) baa! będę pisać jeszcze więcej ;P
Mirella podbudowałaś moją siłę walki ;p


Tysia 3mamy razem z moim małym eM za Ciebie kciuki :) bo wiem że chcesz wygrać :kiss:
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2097 przez andziaa35
dzieki konkursowi forum sie rozwija co za tym idzie wiecej informacji, dla innym przydatne dla innym nie- sprawa indywidualna...
Fakt dzieki konkursowi tu trafilam- jakos tak mobilizuje czlowieka chec wygranej. Ale wygrac nie chce bo nie jestem systematyczna i wiem ze nawet jakbym jakims cudem wygrala to mi sie nie przyda a szkoda zeby lezal i tylko kurz na nim siadal hehe
Zycze zeby wygrala osoba ktorej sie naprawde przyda :blink:


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2112 przez Agnieszka
a mi się nagroda bardzo podoba, i na pewno bym do niego często zaglądała, dlatego piszę, i nie przejmuję się tym co piszą wyżej!



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu - 14 lata 3 miesiąc temu #2119 przez andziaa35
Agnieszka mi sie tez bardzo podoba i mysle ze to bardzo dobry pomysl aby zapisywac wszystko o dzidziusiu tylko ja juz sprawdzilam na sobie probowalam pisac w zwyklym zeszycie ale po 3 tyg przestalam :) zapewne z lenistwa hihi

jezeli ktos chce podzielic sie swoimi radami, szczesciami i porazkami to niech pisze... nikt nam tego nie zabroni. a jezeli ktos pisze ze inni nabijaja to byc moze same tak robia lub chca- bo ja jestem zdania ze kazdy mierzy swojas miara :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2127 przez kasiora
dziewczyny nie ma sensu drazyc tematu.
chcecie wygrac to do roboty :silly:
ja jako moderator nie biore udzialu w konkursie, wiec zawsze macie wieksze szanse :side:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2160 przez tysia178
ja już jestem :) szybciutko biorę się za przeglądanie postów i odpisywanie :)

Jedynaczka dziękuję Ci bardzo :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #2266 przez Scholastyka21
no nagroda fajna i myślę że warto o nią powalczyć a przy okazji wymienić się doświadczeniami, ale oczywiście nie jestem za tym, żeby pisać "też tak mam"
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #2385 przez Scholastyka21
a mam jeszcze pytanie do administratora Pana Piotra : czy będą kolejne konkursy?? :lol: bo wtedy to już w ogóle nas przybędzie heh a postów ohoho
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #2386 przez Piotr
Na pewno pojawią się nowe konkursy.
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #2388 przez Scholastyka21
to fajnie :) dziękuję za odpowiedź
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #2484 przez tysia178
konkursy są jakąś motywacją. Jednak jeśli jest forum na którym jest miło panuje odpowiednia atmosfera to chce się na nim byc:) uważam ,że właśnie tutaj tak jest:)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #2600 przez Agnieszka
fajnie, że są dwie nagrody



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl