BezpiecznaCiaza112023

KONKURS

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #1050 przez kasiora
cytat z pierwszej strony tematu:
"Dwie najaktywniejsze osoby na forum otrzymają Dzienniczek dnia i nocy Maluszka - BESTSELLER naszego Brioko.pl"

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1062 przez tysia178
powodzenia w konkursie dziewczyny :) mamy tutaj dwie osoby które mają przewagę postów:)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1064 przez Piotr
Tak mamy na razie dwie liderki, ale do 31 stycznia jest jeszcze trochę czasu :laugh:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1076 przez Becia
ŚWIETNY POMYSL Z TYM DZIENNICZKIEM SUPPPPEERRRRRRRRRR
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1078 przez Scholastyka21
aktywność na forum to sama przyjemność, a jesli można jeszcze dodatkowo coś wygrać to super :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1085 przez aniaw
ten konkurs to super sprawa :lol:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1090 przez tysia178
ale prawda jest taka,że przez konkurs aktywnośc na forum wzrosła:) ja ,muszę przyznac szczerze,że sama się skusiłam na ten konkurs! :) oby więcej takich:)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1159 przez Piotr
Z tego wszystkiego zaliczyliśmy wczoraj awarie serwera, na szczęście forum już działa :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1161 przez aniaw
Ja do tej pory śledziłam tematy na forum jako anonimowa osoba a właśnie ze względu na ten konkurs zarejestrowałam się. Ale forum bardzo mi się podoba i za każdym razem dowiaduję się czegoś nowego. Fajnie poczytać o doświadczeniach innych mam i podzielić się własnymi:)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1205 przez olusia10003
Nawet nie wiedziałam że jestem na liście osób które prowadzą na ostatnim miejscu ale zawsze jakiś mały sukces :) Zmotywowało mnie to do jeszcze większej walki o nagrodę :) Ale pisanie na tym forum to super sprawa, pisałam do tej pory na innych forum przeznaczonych dla kobiet w ciąży i mamuś ale jeszcze nie spotkałam się z takim fajnym jak to forum :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1222 przez Agnieszka
bardzo fajny konkurs, ale chyba już nie uda się pobić obecnych rekordzistów :(



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1232 przez Agnieszka
Piotr napisał:

Z tego wszystkiego zaliczyliśmy wczoraj awarie serwera, na szczęście forum już działa :)


a no właśnie,
wczoraj cichłam wejść i w ogóle nie można było otworzyć strony.... ale fajnie że już działa



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1261 przez kasiora
Agnieszka napisał:

bardzo fajny konkurs, ale chyba już nie uda się pobić obecnych rekordzistów :(

agniedzka nigdy nic nie wiadomo....
zycze powodzenia :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1333 przez Mirella
Do tej pory wchodziłam na forum poczytać i ewentualnie odpisać jak mam coś do powiedzenia, teraz też tak robię, tyle że nie nadążam bo nowe posty mnożą się jak króliki :) Do niedzieli pewnie ranking zmieni się jeszcze wielokrotnie, ale szczerze mówiąc już mnie to nie obchodzi, moja dzidzia ma 8 miesięcy i w miarę ustabilizowany rytm dnia, dzienniczek przyda się jakiejś młodszej stażem mamie. Bardziej zależy mi na tym zeby być na bieżąco na forum jak do tej pory, chociaż przyznaję kusi mnie myśl, żeby sobie odpuścić i przeczytać wszystko dopiero w poniedziałek, bo podejrzewam że wtedy ten postowy boom minie, i dopiero wtedy zobaczymy ile nas naprawdę jest:) Mam nadzieję ze wszystkie nowe dziewczyny zostaną, bo fajnie jak nas tak dużo, dziewczyny zostaniecie, prawda? pliiiiiiisssssss!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #1335 przez tysia178
jasne,że zostaniemy:) hehe ;p któraś z Was napisała wyżej,że chyba się juz nie uda pobic rekordzistów, ale to nie prawda, przecież my nie siedzimy na forum 24 godziny na dobę:) muszę przyznac,że takie pisanie wciąga:)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl