BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 25 z monitorem oddechu marki iBabyGuard

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #579515 przez Katarzyna
Zadania konkursowe:
1. Napisz na forum „Dlaczego właśnie Ty powinnaś otrzymać monitor oddechu?”
2. Prześlij odpowiedź drogą mailową na poniższe zadanie konkursowe + link z forum zawierający odnośnik do Twojej odpowiedzi na forum dotyczący punktu 1:
Wymień konferencję, na której był prezentowany monitor oddechu Baby Guard. Odpowiedź znajdziesz tutaj

Na adres: biuro[@]zapytajpolozna.pl bądź przez formularz kontaktowy na naszej stronie (zakładka kontakt)
Temat wiadomości: Konkurs monitor oddechu BabyGuard

Regulamin konkursu:
1) Udział wziąć może 1 osoba (1 użytkownik, który ma powyżej 10 postów na forum) i tylko raz w danym konkursie.

2) Użytkownik powinien zamieścić odpowiedź na pierwsze zadanie konkursowe w jednym poście nie przekraczającym 100 słów.

3) Udział biorą wypowiedzi i maile nadesłane 4 marzec do 10 marca 2013.
Zwycięzcę ogłosimy 13 marca. Prosimy o zgłoszenie się po nagrody do 17 marca. Jeśli zwycięzca do tego czasu się nie zgłosi, nagroda przechodzi na kolejną osobę. Jeśli zaistnieje taka sytuacja poinformujemy o niej 18 marca.

4)Użytkownicy, którzy biorą udział w konkursie powinni polubić na Facebooku nasz Profil: zapytajpolozna.pl
oraz sponsora nagrody czyli monitora oddechu marki BabyGuard

6) Wygrywają nagrody osoby, które odpowiedzą najciekawiej na pytania na naszym FORUM oraz nadeślą prawidłową odpowiedź.

7) Uczestnicy konkursu, którzy złamią zasady konkursu nie będą brani pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.

8) Pytania dotyczące konkursu prosimy zadawać na PW (prywatna wiadomość na forum) organizatorom.

Nagroda:



Monitor oddechu iBabyGuard™ Infant Snooze
Bezprzewodowy monitor oddechu. Współpracuje z smartphonami i tabletami w technologii android Urządzenie do użytku domowego, które wspomaga opiekę nad dzieckiem. Na bieżąco monitoruje oddech dziecka oraz wyświetla liczbę oddechów. Odpowiednimi komunikatami informuje o aktywności dziecka. Daje poczucie bezpieczeństwa – ponieważ wraz z pojawiającym się alarmem dźwiękowym wyświetla się informacja graficzna, która odnosi się do odpowiednej sytuacji a nie tylko bezdechu.
W przypadku bezdechu po ok 20 sekundach alarmuje
- Pierwszy monitor, który monitoruje i wyświetla ilość oddechów dziecka
- Współpracując z smatrphonami (telefonami) i tabletami.
- Na bieżąco wyświetla wykres oddechu.
- Pozwala przesyłać dziecku pliki muzyczne: bajki, kołysanki (np. nagrane własnym głosem) np. w formacie mp3
- Pozwala analizować czasu snu dziecka do 7 dni wstecz. Daje rodzicowi informacje: w jakich godzinach w danym dniu dziecko spało i jak długo.
- Można ustawić/ zaprogramować harmonogram pór karmienia. Wtedy telefon, tablet alarmem dźwiękowym zasygnalizuje, że nadszedł czas karmienia dziecka.
- Posiada czujnik temperatury pokojowej.
- Wbudowana niania elektroniczna pozwala słyszeć dziecko i mówić do niego.
Odpowiednim komunikatem graficznym i dźwiękowym na bieżąco informuje o aktywności dziecka:
- dziecko śpi,
- dziecko się obudziło,
- nie ma dziecka w łóżeczku,
- bezdech

Więcej informacji o monitorze oddechu znajdziesz tutaj.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579677 przez motylek85
Odpowiadając na pytanie Dlaczego właśnie Ty powinnaś otrzymać monitor oddechu?” mam zamiar opisać sytuację mojej bliskiej kuzynki,bo to właśnie jej najbardziej w tej chwili przydałby się taki właśnie monitor oddechu... Synek kuzynki urodził się 14-02-2013 a już w niespełna dwa tygodnie po porodzie znów trafił do szpitala z ciężką infekcją, która objawia się zanikaniem oddechu. Dokładnie wczoraj (niedziela 03.03)razem z mamą wyszli ze szpitala ale strach pozostał. Była to infekcja, którą złapał od własnej mamy, która nawet nie wiedziała, że mogła zaszkodzić swojemu dziecku. Niestety maluch nadal narażony jest na tego typu infekcje i nigdy nie wiadomo kiedy złapie go kolejna...:( Szukałam wśród znajomych kogoś kto mógłby pożyczyć im taki monitor bo nawet za używany trzeba dać sporą sumę ale nic nie znalazłam... Ciągle obserwuję aukcje z nadzieją, że trafię na jakąś okazję aż tu dziś jak znak spada na mnie wiadomość o waszym konkursie. Ucieszyłam się nieziemsko wiedząc, że mam choćby małą szansę pomóc tej kruszynce. On na prawdę potrzebuje tego monitora najbardziej na świecie:) Pozdrawiam gorąco,
Natalia Murach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579709 przez Guasia
„Dlaczego właśnie Ty powinnaś otrzymać monitor oddechu?”

Być rodzicem to odpowiedzialnośc ogromna
A nowonarodzona istotka jest taka bezbronna.
Bezpieczeństwo zapewnić każdy by im chciał
Yupi ! monitor oddechu idealnie do tego by się nadał !

Gdy za ciut ponad miesiąc na świat przyjdzie Natalka
Uraczyłabym ją tym cudem, to lepsze niż wózek czy lalka.
A poczucie że robi sie dla dziecka to co można nalepszego
Rodzica przepełnia radością i ogromem spokoju duchowego.
Dbać chcę o bezpieczny sen swój i malucha swego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583163 przez justynaw
Witam,
powinnam wygrać monitor oddechu ponieważ już niedługo urodzę swoje maleństwo. Termin porodu mam na 1 maja. Uważam, że jest to bardzo przydatna rzecz w opiece nad dzieckiem. Z natury jestem osobą nadwrażliwą i wiem, że ta nadopiekunczość będzie dla mnie problemem. Dlatego wiem, że posiadanie monitora oddechu na pewno by mnie uspokoiło i ułatwiło życie. Ciąża jest pełna obaw a wiem, że po narodzeniu dziecka będę się martwiła, czy wszystko jest wporządku. Przeczytałam artykuł Jak monitorować oddech niemowlaka, noworodka? i już zobaczyłam siebie jak sprawdzam co chwilę czy dzidzia oddycha. Wiem, że dzięki monitorowi oddechu poczułabym się bezpieczniej ;-).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583540 przez malami0072
Bardzo bym chciała wygrać ten konkurs ponieważ jest w ciąży to dopiero początek ale gdy dziecko pojawi się na świecie dzięki takiemu urządzeniu będę mogła kontrolować oddech mojego dziecka dzięki czemu pozwoli mi to spokojnie funkcjonować w innej części domu. Być rodzicem to bardzo odpowiedzialna rola na cale życie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583648 przez Asia88
Od pierwszego chwili, kiedy dowiedziałam się o ciąży, pokochałam swoje jeszcze nienarodzone dziecko. Najlepszymi słowami opisującymi mój stan są:
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło!

Chcę napisać jeszcze kilka słów na temat miłości do mojego syna, który właśnie wsłuchuje się w bicie mojego serca:
Miłością jest... czytanie tej samej bajki piąty raz, bez pominięcia
najdrobniejszego jej szczegółu.

Boże pozwól mi tym razem dotrwać do tej chwili! (czytania książeczki maluszkowi)! Mam nadzieję, że uda mi się to z Monitorem Oddechu marki iBabyGuard :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585500 przez avocado92
Jestem w 7miesiącu ciąży,jeszcze przed narodzinami synka zostałam samotną matką,chciałabym zapewnić mu wszystko czego zapragnie,piękny pokój dziecięcy,najsłodsze ubranka i wózek znanej marki.Jednak rzeczy materialne nie są najważniejsze,najważniejsza jest miłość i to z całą pewnością będę w stanie zapewnić mojemu maleństwu.Ważne jest również poczucie bezpieczeństwa,jako samotnie wychowująca matka będę miała dużo obowiązków,więc nie będę w stanie przebywać przy łóżeczku dziecka 24h na dobę.Dzięki monitorowi oddechu będę mogła zająć się obowiązkami domowymi kiedy moje maleństwo będzie spało,ponieważ będę wiedziała że ktoś czuwa nad moim aniołkiem i może on spać spokojnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585648 przez tatarck
Jestem Julia i mam 2 miesiące
już niedługo będę biegała po łące

Urodziłam się w Święto Trzech Króli
mimo mojej mamy bóli

Mam problemy często z oddechem
a wiem, że Wasz produkt nie jest blefem

To właśnie ja powinnam go otrzymać
żeby móc spokojnie drzemać

Póki co często lubię spać
no i jak widać w konkursy grać

Rodzice będą mieli czas dla siebie
i poczują się jak w niebie

Dziadkowie się bardzo denerwują
a przez to zdrowie sobie rujnują

Jak wygram to trochę ode mnie odpoczną
bo ten oddech jest dla nich wyrocznią

A poza tym jestem mała
i spokojnie będę spała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586123 przez midzius22
Dlaczego właśnie ja powinnam wygrać monitor oddechu iBabyguard? Jestem młodą mamą, kiedy byłam w ciąży najważniejsze było dla mnie zdrowie mojego skarba byłam pod specjalną opieką, ponieważ na początku ciąży tatuś mojego maleństwa zginął w wypadku samochodowym...zostałam sama jak palec, ale nigdy nie wybaczyłabym sobie gdyby coś stało się naszemu dziecka. Kiedy przyszedł dzień porodu byłam najszczęśliwszą kobietą na ziemi, bo Alicja miała być zdrowym dzieckiem jednak kiedy odcięto pępowinę córeczka przestała oddychać...zabrano mi ją przez 10h nikt nie informował mnie czy żyje...nie dawali jej żadnych szans-była na repiratorze przez pierwsze 3doby okazało się, że Alicja ma wrodzoną wadę serca- TGA(przełożenie dużych naczyń tętniczych). Najgorsza była świadomość, że nie mogę jej pomóc siedziałam i patrzyłam modliłam się o każdy oddech. Stał się cud i przeżyła. Planowałam zakup monitoru oddechu jednak koszta jakie poniosłam, aby być przy niej w szpitalach przerosły mój budżet. Tak mało matek docenia oddech dziecka... Ja jestem sama ona jest wszystkim co mi zostało całym moim szczęściem musiałam czekać miesiąc aby wziąć ją na ręcę żadna mama, która nie widziała swojego maleństwa w takim stanie nie będzie cieszyła się z każdego oddechu dlatego potrzebuje takiego sprzętu żeby choć jedną noc przespać ze świadomością, że nie przegapię bezdechu, że kiedy otworzę oczy znow zobacze jej piękną buzie. Proszę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586394 przez luli1906
Zycze wszystkim powodzenia :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586431 przez KasiaS
Jestem w 6 m-cu ciąży. Od kilku tygodni zaczęłam wreszcie cieszyć się tym wyczekanym przeze mnie i męża stanem :-) Ponieważ od kilku lat pracuję z chorymi dziećmi - z wadami genetycznymi, ale także urazami okołoporodowymi itp. to moje oczekiwanie przeplata się z wieloma obawami. Gdzieś cały czas po głowie chodzą mi historie moich uczniów i ich rodzin, ale też zasłyszanych traumatycznych zdarzeń w rodzinach z niemowlakami. Dlatego wciąż staram się myśleć jak zapobiec... Niedawno niestety znajomi stracili zdrowe tygodniowe dziecko. Przyczyną była SIDS - tzw. śmierć łóżeczkowa. Natychmiast zaczytałam się we wszystkich wiadomościach na temat tego zespołu. Kiedy przeczytałam, ze moje dziecko może być w grupie ryzyka ze względu na bezdech który występuje u męża i jego ojca zadrżałam znów. Od tej pory po prostu marze o monitorze oddechu ( np. takiego prezentowanego na Zamku w Rynie), który pozwoli mi być spokojną dla mojego syna - największego szczęścia na którego czekam z niecierpliwością. Taka pomoc jak monitor może pomóc cieszyć się w pełni macierzyństwem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586657 przez kasrob
Wygrać monitor oddechów dzisiaj szanse mam.
Bardzo by mi zależało, jak każdej z przyszłych MAM.
Rodzicem zostać to cudowna rzecz.
Za niecałe dwa miesiące nasz CUD w sowim domu będziemy już mieć.
Od chwili poczęcia nasze życie zmieniło sens.
Nasz świat zwariował i wszystko inne nieważne już jest.
Wszystko już przygotowane pokoik, mebelki też lecz brakuje jednej rzeczy, która bardzo potrzebna zapewne jest też.
Z zamiarem kupienia monitora oddechu nosiliśmy się, a tu niespodzianka, bo właśnie dowiedzieliśmy się ,że w konkursie zapytajpolożna.pl UDAŁO NAM GO WYGRAĆ SIĘ
( :laugh: )
W oczekiwaniu na kochanego synka.
Katarzyna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586740 przez Angels74
Witam!
Ten monitor oddechu iBabyguard prezentowanego {wycięte, gdyż zawierało podpowiedź miejsca prezentacji monitora}, może wygrać każda z nas i każdej z osobna tego życzę :) :)
Korzystając z okazji chciałabym również wsiąść udział i zawalczyć o niego. Na pewno każda z nas ma bardzo ważny powód by go wygrać, w końcu chodzi o nasze maleństwa. Moim argumentem jest to iż mój wiek jest już stresem, dodatkowo cukrzyca którą ciężko znoszę, te kłucia insuliny nie są niczym przyjemnym, to ciągłe zmęczenie jak za dożo mam cukru i febra jak za mało. Chciała bym po urodzeniu, cieszyć się z macierzyństwa i być spokojna już o moje maleństwo które teraz ma 12 tygodni.
Pozdrawiam Justyna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590064 przez Katarzyna
Wybór był szalenie trudny!

Wspólnie ze sponsorem nagrody wybraliśmy zwycięzcę :-)

Jest nim tatarck, odpowiedź na maila była prawidłowa, a z zwycięski post brzmi:

Jestem Julia i mam 2 miesiące
już niedługo będę biegała po łące

Urodziłam się w Święto Trzech Króli
mimo mojej mamy bóli

Mam problemy często z oddechem
a wiem, że Wasz produkt nie jest blefem

To właśnie ja powinnam go otrzymać
żeby móc spokojnie drzemać

Póki co często lubię spać
no i jak widać w konkursy grać

Rodzice będą mieli czas dla siebie
i poczują się jak w niebie

Dziadkowie się bardzo denerwują
a przez to zdrowie sobie rujnują

Jak wygram to trochę ode mnie odpoczną
bo ten oddech jest dla nich wyrocznią

A poza tym jestem mała
i spokojnie będę spała :)


Gratulujemy!

Prosimy najpóźniej do końca tygodnia przesłać adres do wysyłki oraz numer telefonu :-)
(na priv bądź drogą mailową napisać)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590779 przez kasrob
GRATULACJE DLa tatarck!

Szkoda,że mi się nieudao. Może następnym razem :-)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl