BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 42 - Wybierz książkę i wygraj

9 lata 4 miesiąc temu #948706 przez Katarzyna
Zadanie konkursowe:
Wybierz książkę i napisz dlaczego chcesz ją wygrać.

Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy wybranymi książki.

Do wyboru jest jedna z trzech książek Wydawnictwa SQN:
Karolina Gliniecka "Charlize Mystery. (Nie) mam się w co ubrać"
Steve Wright Banksy. Nie ma jak w domu
Rasmus Ankersen Kopalnie Talentów

Regulamin Konkursu:

1) Wziąć udział może 1 osoba (1 użytkownik) i tylko raz w danym konkursie.

2) Mile widziane polubienie poniższych stron na Facebook'u:
www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL
www.facebook.com/WydawnictwoSQN

3) Zadanie konkursowe:
Wybierz książkę i napisz dlaczego chcesz ją wygrać.

Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy wybranymi książki.

Nagrodami jest wybrana książka w poście konkursowym książek Wydawnictwa SQN:
Karolina Gliniecka "Charlize Mystery. (Nie) mam się w co ubrać"
Steve Wright Banksy. Nie ma jak w domu
Rasmus Ankersen Kopalnie Talentów

4) W konkursie biorą udział posty dodane w tym wątku w dniach 08.12 - 14.12.2014 r

Zwycięzców ogłosimy: 17.12.2014 na forum.

Po ogłoszeniu wyników zwycięzców prosimy o kontakt mailowy.
W przypadku braku kontaktu prze 7 dni, nagroda przejdzie na inną osobę biorącą udział w konkursie.

5) Do wygrania jedna z trzech książek:


Unikalny przewodnik po świecie mody

Chcesz wyglądać oszałamiająco, poświęcając na to niewiele czasu i nie rujnując portfela? (Nie) mam się w co ubrać to książka, na którą czekały tysiące Polek. Inspirujące propozycje stylizacji, praktyczne porady, szaleństwo wyprzedaży.

Komu zawdzięczamy spódniczkę mini?
Jaka sukienka jest idealna do figury typu „gruszka”?
Czy okulary muchy pasują do kształtu Twojej twarzy?
Z jakich tkanin szyje się najlepszej jakości swetry?

Dowiedz się, jak zapanować nad szafą, rozsądnie dokonywać zakupów, a przede wszystkim jak łączyć elementy garderoby w gotowe zestawy odpowiednie na różne okazje.

Zaufaj Charlize Mystery! Ta książka sprawi, że już nigdy, stojąc przed szafą, nie powiesz: „Nie mam się w co ubrać”.

Karolina Gliniecka, czyli znana tysiącom internautów Charlize Mystery, to jedna z pierwszych w Polsce blogerek modowych i pierwsza, która otrzymała zaproszenie na Nowojorski Tydzień Mody. Jest uosobieniem elegancji, a jej stylizacje są inspiracją dla milionów kobiet – publikowały je między innymi „Vogue British”, „Vogue Italia”, „Elle”, „Glamour” „Harper’s Baazar” i „W-magazine”. Absolwentka psychologii na warszawskim SWPS.



NIE MA JAK W DOMU – hołd dla sztuki Banksy’ego i wnikliwy obraz artysty, który znany jest z tego, że nic o nim nie wiadomo.

NIE MA JAK W DOMU to nie tylko zbiór prac Banksy’ego z Bristolu, miasta, w którym wraz z innymi twórcami rozpropagował oryginalną, nowojorską scenę hiphopową. To przede wszystkim próba uchylenia rąbka tajemnicy nadal otaczającej jednego z najbardziej kon­trowersyjnych artystów na świecie.

Ta książka to wyraz uznania dla sztuki Banksy’ego. Tłumaczy, dlaczego jego twórczość ma tak duży wpływ na kulturę, opisuje cele, jakie Banksy stawia swojej działalności, i spo­sób ich wyrażania: bezpośredni, niemal okrutny i niezmiennie trafiający w sedno. Autor śledzi rozwój kariery Banksy’ego, począwszy od jego inspiracji leżących w zadziwiająco bogatej tradycji bristolskiego graffiti i muzyki. Opowiada historię widzianą oczami ludzi, którzy wywodzą się z małego miasta, ale udało im się osiągnąć międzynarodowy sukces.

NIE MA JAK W DOMU jest najobszerniejszą pozycją dotyczącą początków sztuki Banksy’ego. Zawiera ponad sto zdjęć jego bristolskich prac, których część nie została ni­gdy wcześniej opublikowana, jak również fotografie samego artysty przy pracy.

Drugie wydanie książki wzbogacono o kilkanaście stron dodatkowego, unikatowego ma­teriału i zupełnie nowe zdjęcia.

O autorze:
Steve Wright jest redaktorem działu kulturalnego „Venue Magazine”. W swojej książce opowiada o korzeniach Banksy’ego, artysty, który jest jak duch. Kiedy już mamy wrażenie, że złapaliśmy go za ramię, w ręku zostaje nam tylko skrawek ubrania, a w oddali słychać śmiech. Pewne jest jedno: gdzieś na świecie, być może w tej chwili, być może za moment, Banksy znowu coś zmaluje.

Jeżeli lubisz Banksy’ego, przeczytaj też BANKSY. Wojna na ściany


Bo talent to dopiero początek

Dziesięć lat temu cały świat oszalał na punkcie Freddy’ego Adu, największego talentu w historii piłki nożnej. W tym samym czasie Robert Lewandowski uchodził za słabszego z dwójki młodych napastników Znicza Pruszków…

Dlaczego największe sukcesy odnoszą jednostki, na które nikt nie stawiał? Jak to możliwe, że kolejne wydawnictwa odrzucały Harry’ego Pottera, a nauczyciel muzyki z Liverpoolu przegapił aż dwóch Beatlesów w jednej klasie?

Inspirujący i unikalny przewodnik. Nie tylko dla polujących na prawdziwe diamenty menedżerów, headhunterów, trenerów i nauczycieli. Przede wszystkim dla tych, którzy chcą rozwijać wielki talent u siebie albo swojego dziecka.

***

To książka ważna dla Polaków. Inspiruje i napawa optymizmem. Autor pokazuje, że Kopalnia Talentów może powstać wszędzie. Dlaczego nie u nas? Możemy dokonywać wielkich rzeczy w każdej dyscyplinie sportu (i nie tylko). Jedno jest pewne: trzeba czytać, ciągle czytać. Najlepiej takie książki jak ta.
Piotr Rutkowski, Wiceprezes ds. sportu, KKS Lech Poznań

Świat biznesu ma u Rasmusa Ankersena wielki dług wdzięczności za jego dogłębną analizę tego, czego naprawdę potrzeba, aby zidentyfikować i rozwijać talent.
Jorgen Vig Knudstorp, szef grupy LEGO…

Wciągająca, prowokująca, przekonująca.
The Herald

To nie teoria, ale konkretne narzędzia, które sprawdzają się w realnym świecie. Rasmus jest fantastycznym coachem.
Casper Stylsvig, Global Sponsorship Director, Manchester United

Przez Rasmusa przemawia wielkie doświadczenie w odkrywaniu unikalnej wiedzy, którą później można łatwo się podzielić i wykorzystać w realnym życiu.
Ben Roberts, Global Talent Director, Saatchi & Saatchi

Rasmus jest fascynującą osobą, prawdziwym znawcą problematyki osiągania najlepszych rezultatów zarówno przez jednostki, jak i przez zespoły. To, o czym mówi, nie jest teorią – jego wnioski wynikają z dogłębnej obserwacji rzeczywistości.
Sir Clive Woodward, Trener reprezentacji Anglii w rugby – mistrzów świata

Opisy książek pochodzą ze strony Wydawnictwa SQN
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949055 przez lelke
Chciałabym wygrać książkę Rasmusa Ankersena "Kopalnie Talentów". Interesuje mnie to co drzemie w każdym z nas. Ciekawe jest to co jeszcze w nas nieodkryte. Każdy ma w sobie tajemnice, głęboko skrywane, nieodgadnione. Fragment tekstu piosenki Roberta Gawlińskiego "Więc jeśli piękno żyje w nas, To dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać" to trafne podsumowanie moich wcześniejszych słów. Czasami wystarczy mała chwila, niepozorna sytuacja i nasze położenie zmienia się diametralnie - z depresji wchodzimy na szczyt. Wiara czyni cuda. Książka "Kopalnie talentów" zaspokoiłaby, tak myślę, moją ciekawość w tej tematyce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949241 przez Salwina
Chciałabym wygrac przewodnik "nie mam się w co ubrać". Dlaczego? ponieważ po ciąży zgubiłam dodatkowe kilogramy i wymieniam całą swoją garderobę, a ta książka w sam raz przyda się jako pordanik co powinnam kupić, na co zwracać uwagę.

Najważniejszy mężczyzna mojego życia♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949282 przez cocozza1
Chciałabym wygrać książkę "nie mam się w co ubrać" jestem osobą w młodym wieku z troszke większą ilością ciała :( . Moja figura to klepsydra i nigdy nie wiem jak i co dobrać do mojej sylwetki , abym mogła podkreślić moją talię i zasłonić co nie co . Chciałabym się wreszcie poczuć konfortowo i wiedzieć że dobrze wyglądam.
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949301 przez Skynet
Chciałbym wygrać "Kopalnie Talentów", bo wierze że jest we mnie niespożytkowany potencjał, którego mógłbym użyć by zostawić za sobą świat uporządkowany bardziej niż go zastałem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949316 przez MARI
Chciałabym wygrać książkę "nie mam się w co ubrać", ponieważ jestem osobą o drobnej sylwetce, natomiast mam spory biust i chciałabym to troszkę zamaskować a bardziej uwidocznić moją sylwetkę od pasa w dół :) mam wrażenie że nie umiem sobie dobrać ubrań.Często mam takie momenty że stoję przed szafą i nie wiem co włożyć aby dobrze wyglądać, może powinnam w ogóle wymienić swoją garderobę na nową... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949324 przez justyna1
Chciałabym bardzo wygrać przewodnik „Nie mam się w co ubrać” bo jak na prawdziwą kobietę przystało stając przed szafom mam ten sam dylemat od wielu lat. Szafa niby pęka w szwach a ja nadal nie mam w co się ubrać. Chciałabym się dowiedzieć jak komponować swą garderobę by była uniwersalna a jednocześnie modna i stylowa. Poza tym mam problem z doborem dodatków, nigdy nie wiem czy dane elementy dobrze że sobą wyglądają , czy czasem się nie gryzą ze sobą i czy nie jest ich za dużo. Mam nadzieję,że ta książka rozwiałaby wiele moich wątpliwości i sprawiła ,że byłabym pewniejsza na gruncie moda i ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949334 przez ada2506
Steve Wright Banksy. Nie ma jak w domu- to właśnie ta książka, którą z miłą chęcią przygarnę do swojej domowej biblioteczki, dlatego, że bardzo cenię tego artystę. Z racji tego, że jest grudzień, a wieczory są baaardzo długie i dzieci chodzą szybciutko spać, chętnie zrelaksuję się wieczorem przy dobrej książce i gorącej zielonej herbacie. Mój narzeczony również jest fanem Banksy'ego i obdarowując mnie tą książką uszczęśliwicie nie jedną osobę, a dwie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949354 przez patryskas
Chciałabym wygrać książkę Charlize Mystery. (Nie) mam się w co ubrać". Dlaczego? Bo ja naprawdę nie mam się w co ubrać! Szafa pełna, aż się nie domyka, ale jak przychodzi co do czego to nie mam co na siebie włożyć. Jakoś nic do siebie nie pasuje, nic nie jest dość eleganckie albo dość modne. Ewidentnie robię coś nie tak, może ta książka pomoże mi zrozumieć co. Nie lubię zakupów, nie są dla mnie przyjemnością, ale chce je potraktować jak wyzwanie i skompletować garderobę z którą bez trudu znajdę strój na każdą okazję. Jednak jak wiadomo do wyzwań trzeba być przygotowanym, mam nadzieję, że ta książka da mi teoretyczną wiedzę potrzebną do walki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949433 przez Ewa Rachela
Chciałabym otrzymac książkę Steve'a Wright "Banksy. Nie ma jak w domu".
Nie wiedząc ( o zgrozo!) kim jest Banksy natknęłam się kiedyś na film "Wyjście przez sklep z pamiątkami". Po obejrzeniu nie wiedziałam co myślec. Czy ktoś się tu ze mnie śmieje? Czy rzeczywiście Mr Brainwash istnieje i "produkuje" sztukę? Film jest genialny tak jak genialny jest Banksy. Zakochałam się w jego muralach, w tym co i jak robi. Będę bardzo szczęśliwa jeżeli uda mi się wygrac książkę.
Wesołych Świąt!
Ewa Rachela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949660 przez Mimbla
Chciałabym wygrać książkę Rasmusa Ankersena "Kopalnie Talentów". Nie dla siebie ale dla syna. Chciałabym, żeby uwierzył siebie. Żeby spojrzał w głąb siebie i znalazł to co "coś" co sprawi, że będzie robił w życiu to co lubi, co daje mu przyjemność i jednocześnie sprawi, że poczuje się spełniony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950059 przez Marta94
Chciałabym wygrać książkę "Nie ma jak w domu", ponieważ hip hop uwielbiam chyba od zawsze. Banksy’ego również. Mimo tego, że bardzo cenię sobie jego twórczość to zdecydowanie za mało o nim wiem. Myślę, że książka ta jest moją jedyną okazją, aby móc poznać go bliżej, od podszewki, w naturalnym środowisku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950060 przez et1978
Rasmus Ankersen Kopalnie Talentów

Każdy człowiek posiada jakiś talent. Jedni z jego obecności zdają sobie
sprawę, dla innych latami pozostaje on ukryty. Sukces odnoszą osoby,
które są świadome swoich talentów, umieją je wykorzystać i wraz z nimi
osiągnąć sukces. Podobnie ja. Nie jestem osobą wybitną i wszechstronnie
utalentowaną. Uważam, że moim talentem są umiejętności organizacyjne.
Czuje się jak ryba w wodzie, kiedy muszę coś zorganizować i dopiąć na
ostatni guzik. Nie ma wtedy siły, która by mnie powstrzymała przed
dotarciem do celu a efekt końcowy może nie zawsze zwala z nóg, ale
każdorazowo zapiera dech w piersiach. Między innymi, dlatego jestem
odpowiednim materiałem na asystentkę dyrektora dużej korporacji, w
której obecnie pracuję. Niemniej jednak nie oszukujmy się, że pracując u
kogoś w naszej polskiej rzeczywistości trudno jest odnieść sukces i
wspiąć się na szczyt. Mój mąż wielokrotnie powtarza mi, że swoją
umiejętność powinnam ukierunkować na prowadzenie czegoś własnego. On zaś
ma masę fajnych pomysłów na biznes i w tej kwestii tworzylibyśmy razem
świetny duet. A więc co stoi na przeszkodzie spytacie? No, więc brak
odwagi. I tego brakuje mi najbardziej. Nie trzeba ukrywać, że praca u
kogoś nie pociąga za sobą aż tak wielkiego stresu jak prowadzenie
własnej działalności: czy podołam, czy wypali, czy zarobimy na opłaty,
czy w ogóle osiągniemy jakikolwiek zysk. I tego nie potrafię
przeskoczyć, choć wiem, że warto, ponieważ mam wokół siebie przykłady
ludzi, którzy się odważyli, zrobili pierwszy krok a dalej samo poszło a
ich zaangażowanie dało wymierne efekty. Czasem żałuje, że moje
małżeństwo oparte jest na zasadzie partnerstwa i wszystkie decyzje
podejmujemy wspólnie za obopólną zgodą. Dlaczego? Bo może, właśnie
byłoby łatwiej gdyby ktoś zdecydował za mnie i dodał mi odwagi! Bo
wszyscy wiemy, że najtrudniej jest przecież zacząć!
A może konkursowa książka mnie zainspiruje i doda odwagi !

Na FB jako Ewa Tomczak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950079 przez agaha
Bardzo proszę o modzie książeczkę by zapełnić mą domową biblioteczkę. Na modzie,chyba znam się dość dobrze wiec z treści poradnika skorzystam mądrze.Kiedys zawodowo dekoratorka-mody organizatorka dzis na etacie mamcia młoda,której być może Charlize Mystery szyku doda. Kocham książki i je czytam,dzieki ich treścią zawsze rozkwitam. Pogłębiam wiedzę o stylizacjach stalowych,trendy lookach i outfitach nowych. A później z tą przyjemnością całą ubieram siebie i i ma dziecinne małą. Zapytaj Położną wiec proszę ślicznie by modowy prezent choinkowy sprawiła nam licznie. I wierszem pisze i ładnie proszę by to jak mi zalezy pokazac po trosze...Boooziakow moc z mą dziecinką przesyłamy i na prezent dla modnej mamy czekamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950082 przez FlowerPower111
Dawno dawno temu (a może nie tak dawno?) , w pewnym odległym królestwie (a może tylko na pozór odległym?), żyła sobie Królowa, wraz ze swoją rodziną. Królowa męczyła się niezmiernie, dbając o dom. Prała skarpety Króla, sprzątała królewskie komnaty, karmiła małego Księcia, zaopatrywała królestwo w zakupy (uprzednio wykonując dekrety z listami zakupów), znosiła foszki teściowej i gotowała królewskie obiady. Królowa była tak zajęta, że nie miała czasu zasiadać na tronie (czyt. przed telewizorem), ani przejmować się tym, w co jest ubrana. Tymczasem wkrótce miał nadejść ten wielki dzień: królowa musiała wracać do pracy w biurze. Nie mogła jednak pozwolić sobie na zaniedbanie i niechlujny wygląd. Pomimo tego, że szafa Królowej pękała w szwach, zainteresowana wciąż nie wiedziała jak się ubierać, by dobrze wyglądać, a przy tym by wzbudzić u siebie w pracy szacunek. Lecz pewnego dnia, goniec internetowy dostarczył jej wiadomość na temat konkursu – można było wygrać coś, co mogłoby Królowej pomóc: drogocenną książkę (choć nie była kamieniami obsadzona ani złotem pomalowana). Jej tytuł brzmiał „(Nie) mam się w co ubrać”. Czy los uśmiechnie się do Królowej? Jak zakończy się ta bajka? Ciąg dalszy nastąpi… ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl