BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 2 miesiąc temu #319515 przez agata250885
a macie mamusie już wanienki.Ja muszę kupić. A co myślicie o takim zestawie?
www.ebay.de/itm/BADEWANNE-TOPFCHEN-TOILE...6d9481#ht_4935wt_885

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319525 przez Karii
allegro.pl/jet-alu-baby-active-2012-hit-...3w1-i2124881173.html wybraliśmy kolor j2 (zielony- morski niektórzy mówią turkus)nie widzieliśmy niestety tego koloru na żywo ale mam nadzieję że będzie ładny.Jest tylko bez tych dużych napisów na budce i gondoli bo nie chcieliśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319527 przez agata250885
No bardzo ładny i nie za ciemny na lato super.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319564 przez Elwerka00
Karii wozek super i kolor rowniez ;D

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319598 przez nelka
witajcie mamuśki :woohoo: jesteśmy po wizycie i mała rośnie jak na drożdżach! przez ostatni miesiąc specjalnie nie przybrałam na wadze za to moja córcia tak i waży już 2,3kg :lol: ułożona jest główką w gół, miałam robione ktg i wszystko jest w jak najlepszym porządku :woohoo:
jak jechaliśmy do lekarza to zrobiło mi się tak słabo i niedobrze że prawie odpłynęłam :huh: było mi duszno i byłam cała mokra aż się przestraszyłam co jest grane... ale na szczęście wszystko ok więc może to jakaś chwilowa niedyspozycja.

sasak witamy wróć kwietniówek, jest już co raz bliżej porodu więc skurcze może i bóle kręgosłupa mogą się zdarzyć, jeśli są naprawdę niepokojące to kontaktuj się z lekarzem i leż dużo i dbaj o siebie, to już końcówka więc spokojnie!

agata mnie to się nic dziwnego nie śni ale za to mam sny erotyczne :silly: moje hormony szaleją i zamiast myśleć o porodzie świństwa mi w głowie :blink:

ewelinda pewnie wydaję ci się że swojego siostrzeńca bardziej kochasz dlatego że jest na świecie jak się maluszek pojawi i go przytulisz to oszalejesz na jego punkcie bardziej bo będzie twój :kiss: ja to się bardziej boję że nie będę miała odwagi wziąć na ręce takiego maleństwa, ale tak jak twoja znajoma moja też mówi że ze swoim to co innego... jak mój siostrzeniec się urodził to zawsze moja mama wyrywała mi go z rąk więc niespecjalnie miałam okazję żeby na nim potrenować :dry: potem się już wkurzam i dałam sobie spokój... a mój m to wcale nie miał kontaktu z maluszkami więc będziemy się wspierać :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319625 przez agata250885
nelka może się zestresowałaś trochę.Ja tez miałam ostatnio KTG.Fajnie usłyszeć bicie serduszka dzidziusia.Ja tez nie miałam doświadczenia z noworodkiem dlatego czasem dopadają mnie obawy ze to wszystko mnie przerośnie. Ale poradzimy sobie na pewno.Musimy cieszyc się tymi maciupinkami bo one tak szybko wyrastają. Ah te hormony heheheeheh, no niezłe świnstewka pojawiają się w śnie.Jak nigdy.Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319637 przez szolrak1
nelka ja tez wlasnie wracam od lekarza i tak samo jak ty moj maluszek wazy 2,3 kg głowka w dole pepowinka przy stópkach ;] szyjka w normie wizyta dopiero za 3 tyg wiec mam odpoczywac i cieszyc sie koncówka:D jednak ja przybrałam 3 kg eh razem juz 15 kg ciekawe ile bedzie na koncu.

ja musze kupic wozek i mysle o taco jumper 3 w 1 ta sama cena a z dwoma gratisami jak mata edukacyjna i styrylizator do butelek i smoczków:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319647 przez agata250885
szlorak ja tez tyle mam w przód.O jejku aż mam wyrzuty sumienia czasem bo wygladam jak taki pączuś.Prześlij link tego wózka jak masz to oglądniemy sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319669 przez Karii
Też braliśmy pod uwagę Tako, z tym że baby active jest chyba lżejszy bynajmniiej tak nam się wydawało w sklepie i tak też sprzedawca mówił ale oczywiście mogę się mylić. Wybór jest naprawdę duży więc trudno wybrać ten najwłaściwszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #319690 przez ewelinda83
dziewczyny cieszcze sie tymi kilogramami ... ja mam do przodu tylko 10 mimo normalnego odzywiania i nie zalowania sobie niczego i sie cieszylam do poki z Kinga bylo wszystko ok a jak mi lekarz powiedzial, ze dzidzius ma zla mase do wieku plodowego to zaczelam dopiero sie martwic i zalowac, ze tak malo przytylam. teraz moglabym wazyc nawet 30 kg wiecej zeby tylko nie martwic sie sama koncowka ciazy a moc cieszyc sie tak jak do II trymestru

moje malenstwo w 34 tygodniu wazylo tylko 2045 :( w srode mam kolejna wizyte i zobaczymy ile przybrala, ale ostatnio wyszlo ze w ciagu tygodnia tylko 100 gramow :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319691 przez Elwerka00
ale Wam kobietki zazdroszcze,jestescie juz po wizytach,spokojne,z dzieciaczkami wszystko super ; ) tak sie ciesze ; )


Ja jutro mam wizyte i boje sie panicznie ; ( wrrr.. Ide papiloty nakrecic,bo jakos musze wygladac,a to moje 2 wyjscie w tym miesiacu z domu dopiero ehhh..

Aaa... Mialam zapytac,czy Wy tez macie takie problemy z cera? Bo ja nigdy tak nie mialam,a teraz pryszcz na pryszczu! Masakra!

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319697 przez ewelinda83
Elwerka rob sie na bostwo, ciagle lezysz a tu taki wypad w miasto :silly: :woohoo:

u mnie tez od jakis dwoch tygodni sie pogorszylo z cera :angry: tez co chwile widze jakies krostki na brodzie albo czole a do tego jakies dziwne przebarwienie :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #319712 przez nelka
super było słyszeć serduszko knypeczka szczególnie że całe ktg fikała i mogliśmy sprawdzić jak serduszko jej wtedy mocnej bije a potem tatuś do niej gadał i sprawdzaliśmy jak wtedy reaguje :lol:

mi się bardzo podobają te wózki
allegro.pl/wozek-espiro-atlantic-2011-fo...ier-i2123357032.html
i jakoś tak bardziej od taco jumper ale my dostaniemy wózek więc aż tak dokładnie ich nie porównywaliśmy żeby ocenić który się bardziej sprawdzi...

u mnie z cerą nie ma problemu, mówi się że dziewczynki odbierają mamie urodę więc moja córcia chyba jej po mamie nie odziedziczy :silly: ale po porodzie to się może zmienić bo wtedy stan cery, włosów i paznokcie może się pogorszyć...

muszę się wam pochwalić moją zdobyczą :woohoo: zamówiłam na allegro komplet pościeli i zrobiłam przymiarkę :lol:


elwerka nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze, zrób się na bóstwo a napewno pójdziesz na wizytę z lepszym humorem :blink:

ewelinda to że przybrałaś tylko 10 kg nie ma wpływu na wagę maluszka, więc nawet się nie waż obwiniać!!! niestety zdarzają się takie sytuację jak twoja i jak wszystko przebiegało prawidłowo pewnie trudno było temu zapobiedz...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319717 przez kala321
Witaj saska
Skurcze przepowiadające - mogą wystąpić w ciągu 7-10 ostatnich dni przed porodem (lub nawet nieco wcześniej). Są one nieregularne i raczej odczuwane jako niebolesne (tzw. skurcze Braxtona-Hicksona). Mają one charakter (po 2-3 godzinach) wyciszający się, zanikający. Napewno się nie zwiększają, nasilają. Bywa jednak czasem tak, że skurcze przepowiadające mogą być silne i trwać tak długo - że sprawiają wrażenie skurczów porodowych - po czym ustępują. Jeżeli jesteś zaniepokojona, jeżeli nie wiesz co robić - zadzwoń do swojego lekarza lub położnej, opiekującej się Tobą (np. ze szkoły rodzenia). Ewentualnie możesz zgłosić się na izbę przyjęć szpitala, w którym planujesz urodzić. Wiem, że jest to wyjście, z którego nie chciałabyś skorzystać, ale napewno jest ono lepsze niż niepewność i lęk przed tym co się z Tobą dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319729 przez kala321
ładny wózek, my mamy roan marita, bo ja chciałam dużą gondolę i aby była możliwość regulacji,że dziecko leży,siedzi lub półleżąc i aby spacerówka była fajna,bo od jesieni do wiosny trzeba będzie nim szczególnie jexdzić,bo jak zima będzie tak jak teraz,to chciałam,aby była mocno zabudowana,aby tak mocno nie wiało dziecku w twarz.

A Twój wózek fajny i ładny kolor:)

nelka fajnie ,że u lekarza wszystko dobrze
ja słucham serduszka Patryka na każdej szkole rodzenia;D

agata sny takie to normalne w ciąży;)
czytałąm kilka artykułów na ten temat:)

szorlak-super,że u Ciebie też dobrze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl