BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 2 miesiąc temu #317686 przez ewelinda83
no to troche ci sie tego nazbieralo ;) ja mialam tylko 3 prania, wiec sie tak dziwie z kad ty tego tyle masz ? no ale ja nie pralam jeszcze poscieli i wypralam tylko najmniejsze ubranka, a niektore podrzucam siostrze do prania jak pierze dla swojego malca :silly: te wieksze tzn do 3 mc musze dopiero posegregowac ale strasznie mi sie nie chce :( szukam weny ale jakos jej znalezc nie moge :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317698 przez Elwerka00
ja jeszcze nic nie popralam ;p ale na poczatku marca wezme sie za To wszystko ;p a duzo macie ubranek tych na pierwsze dwa miesiace? W zasadzie to maluszki szybko rosna to nie wiem,czy potrzeba ich tak wiele az.. ;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317709 przez nelka
to w miarę jedna po drugiej mamy te terminy porodów :woohoo: fajnie to już lada chwila a w powietrzu powoli czuć wiosne :lol:

mi się wydawało to już koniec prania ale mimo wszystkie pościel, ochranicze do łóżeczka, baldachim itp. sporo zajmują więc z 3 pralki muszę wstawić ;)

elwerka maluszki rzeczywiście szybko rosną więc za dużo nie potrzeba na te pierwsze miesiące, zresztą jak maluszki będą na świeci to się tak naprawdę okaże się co jest potrzebne i przydatne, więc ze spokojem można potem uzupełnić garderobe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317718 przez Elwerka00
wlasnie ;) wszystko sie okaze... Kurde dziewczyny... Powoli czuc wiosne,koncowka lutego juz,zaraz marzec.. I zaraz kazda z nas zacznie tulic swoje malenstwo;) czujecie strach,obawy? W zasadzie ktora przyszla mama nie czuje.. ; p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317730 przez kala321
ewelinda ja te od 3 mca-czyli na 68 też nie prałam tylko włożyłąm w kartony i napisałam co tam jest,te przywiozę i ogarnę jak na 50,56 i 62 będą za małe;)

elwerka ja cześć kupiłam,a cześć dostałam;),ale nie martwię się,że jest ich więcej,będę mogła rzadziej prać i czas mieć dla Patryka;D

a nie martw się jeszcze do zeszłego tyg,ja byłam w plecy,a w ciągu kilku dni zrobiłam i jeszcze trochę i będę miała z głowy,więc zobaczysz jak zaczniesz robić to pójdzie z górki;D

nelka widzisz własnie o tym mówiłam,że pościel i śpiworki niestety dużo miejsca w pralce zajmują;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317790 przez Elwerka00
kala masz racje,zajme sie tym i nie bede myslec ze tak malo czasu zostalo ;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317819 przez ewelinda83
pozbylam sie na chwile lenia i posprzatalam co nie co w domku :) teraz chwile odpoczne a od jutra trzeba sie brac za pakowanie rzeczy bo czeka mnie w przyszlym tygodniu przeprowadzka :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318070 przez Karii
Elwerka00 napisał:



Iwcia - 3 Kwietnia - Karolinka
Ewelinda83 - 4 Kwietnia - Kinga
Karola1990 - 5 Kwietnia
Wiki81 - 10 Kwiecien - Alicja
Kala321 - 14 Kwietnia - Patryk
Szolrak1 - 16 Kwietnia - Bruno
Nelka - 17 Kwietnia - Zosia
Karii - 19 Kwietnia - Adaś
Zora85 - 19 Kwietnia - Alan
Elwerka00 - 25 Kwietnia - Aleksander

[/ul] [/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318566 przez Elwerka00
a co tu dzis tak cicho?;D

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318589 przez kala321
witam,ja dziś ciąg dalszy prasowanie;)
ale mam dziś ochotę na czekoladę, a w domu nic nie ma,
o mam budyń czekoladowy:);D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318623 przez nelka
u was też jest taka beznadziejna pogoda? a mnie chyba jakieś przeziębienie łapie ;)

patrząc na listę to posypiepy się jedna po drugiej :lol:

tak sobie czytałam dzisiaj o porodzie i połogu i zdałam sobie sprawdę że trzeba by się troszkę dowiedzieć o opiece nad maluszkiem bo jestem zielona w tym temacie :huh: kiedy jakie szczepienia, badania, jak dbać i na co uważać itp. tyle rzeczy trzeba wiedzieć a tak mało czasu zostało, kurcze te 9miesiecy to zamało na przygotowania :dry: znowu wpadam w panikę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318633 przez iwcia
Nelka spokojnie jeszcze się dowiesz, albo inni Ci powiedzą ;) najważniejsza praktyka :)

Pogoda deszczowa, ale wolę to niż mrozy :P
Ja dzisiaj miałam fazę na wielkie sprzątanie hehe :) trzeba było trochę kości rozruszać :P

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318665 przez Elwerka00
ja sie staram nie myslec o porodzie,chociaz chcialabym go juz przezyc zeby zobaczyc jak to jest... ;) jak to boli ;p bo mowia ,ze boli ale to ttakie uczucie ze sie placze ze szczescia itp.. I z jednej strony juz bym chciala nie byc w ciazy bo jednak ciezko jest ;p wy bedziecie sie sypac jedna po drugiej,a ja bede siedziec i jako ostatnia urodze ;p wy bedziecie bawic swoje malenstwa a ja bede Wam zazdroscic wrrrr ;D obiecajcie,ze bedziecie ze mna do konca,nawet jak juz urodzicie ; )

Moglby byc juz dzien kobiet ; D mogly bysmy dostac jakies pyszne czekoladki ;D mmmm ;D

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318710 przez nelka
elwerka spokojnie rzadko kiedy dzieciaczki rodzą się w terminie więc napewno nie zostaniesz sama na forum:) zresztą po porodzie nadal będzie potrzebna silna grupa wsparcia żeby ogarnąć nową sytuację :blink:

mój m poszedł na nockę w znowu jesteśmy same ;) mała cały dzień brykała a teraz śpi, pewnie tylko czeka aż pójdę się położyć i znowu zacznie brykać :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318729 przez Elwerka00
nelka mam nadzieje,ze bedziemy wszystkie w kontakcie ; )


A mala moze juz sie nabrykala i da mamusi pospac? ; ) zobaczymy ; )

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl