BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 1 miesiąc temu #622882 przez kala321
Oliwka wiele radości w poznawaniu świata,miłości i zabaw,żyj nam zdrowo i szczęsliwie;D;* duży buziak od cioci i Patryka;D

nasz tez chodzi za jedną rączkę,a ostatnio znów zrobił 4 kroczki od regału do łożeczka,a to dlatego,że bardzo chciał gruszkę którą trzymałąm w rączce;D

Patryk tez dostaje jedzenie mieszane, tylko jeszcze bez soli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622888 przez kala321
KArola ja jeszcze normalnie ubieram,ale już bez sweterka i z chustką zamaist szala,bo jeszcze wieje,więc nie chcę aby się rozchorował. body z długim bluzeczkę,chustkę i kurtkę,czapka,rajstopki i spodenki

w aucie odpinam kurtkę i zdejmuję czapkę,aby się nie zgrzał

my robimy za 2 tyg 27-go,włąśnie dziś skończyłąm robić zaproszenia;D

śliczna Oliwka,a powiedz obcinałaś jej włsoki?
ja włąśnie chyba musze małemu obciąć bo ma długie na szyi i do oczu mu zaczynają wchodzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622889 przez kala321
cieszę się,że chociaż w wekend trochę popisałyście;D piszcie co tam u Was częściej;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #622979 przez iwcia
Dzięki dziewczyny za życzonka dla małej :)

Kala tak obcinałam jej włoski już chyba 3 raz, bo szybko rośnie grzywka i z tyłu też. Pierwszym razem była trochę zdezorientowana :P i się kręciła ale teraz już ok. Ważne żeby obcinać takimi nożyczkami co jest z nimi zaznajomiona to wtedy się nie boi :)

Pogoda super, u nas dzisiaj było mycie okien, wiosenne porządki, mała się wyspała na polu w wózku, teraz bryka. Ostatnio też zrobiła do mnie dwa kroczki więc powoli powoli zaczynamy podbijać świat hehe :P ma teraz tyle tych pojazdów że niewiadomo gdzie to wszystko trzymać, dzisiaj tatuś też zawiesił huśtawkę na polu ale jeszcze nie testowaliśmy bo deszcz zaczął padać.
No i dzisiaj na polu była w czapeczce, body z długim rękawem i polarek na góre spodnie i rajstopki. Z tymi ubrankami to masakra, ciągle czegoś brakuje, cos by się przydało itp :P nie można nastarczyć ale ja mam już kupione pare sztuk na lato sukieneczek i body z króŧkimi rękawkami.

Karola co do rostania, to może Twoja Ola się obraziła poprostu na tatusia że ją zostawił i stąd taka reakcja do telefonu, gdzieś czytałam ostatnio że dzieci tak robią roczne, w ten sposób protestują.
Dzisiaj w nocy o 3 budzi mnie takie szeleszczenie, myślę co to takiego słucham a to dalej coś szczeleści wstaje a Oliwia sobie siedzi w łóżeczku i bawi się pszczółką w najlepsze :P co ma takie skrzydła szczeleszczące hehe, podchodze bliżej a tam taaaakie zapachy :P wyobraźcie sobie kupka o 3 w nocy, przypomniały mi się pierwsze początki hehe bo od bardzo długiego czasu w nocy nic się takiego nie zdarzało :P

Dzieciaki nam rosną :D ahhh roczki się zaczęły
A i jeszcze tak sobie myslę odnośnie rozwoju naszych maluchów, wcześnie to było wszystko takie niewyrównane, wasze dzieci szybciej zaczynały raczkować, chodzić itp a teraz widzę, że każde dziecko ma swoje tempo rozwoju, i moja mała też już sprawnie raczkuje, stoi sama no i zaczyna stawiać pierwsze kroki :) ciesze sie

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623207 przez Karola1990
Kamila.. wydaje mi się że za dużo chodzę po sklepach z butami.. i już jej zbrzydło poprostu.

U mojej Oli włoski strasznie króciutkie. Nawet mi dało by się na grzebień chwycić a co dopiero obcinać :P

Iwcia... to Ci niespodzianke małą zrobiła :D haha

u nas noce sa strasne. mała wstaje po 3 razy nawet no i oczywiście najlepiej jakbym na rękach ją trzymała albo twarzą w twarz spała żeby wiedziała że jestem..
a ja nie lubię tak spać jak mi się chucha.
wstaje przed 6 ..
strasznie bolą ją dziąsła. dziś zawinełam pieluchę na palec i ja drapać zaczełam bo dawno tak nie robiłam... no i Oli tak dobrze było że jak wyjełam palca to sama go z powrotem pchała. i prawie że zasnęła tak jej dobrze było.

Dziś na grillu byłam no ale bez M to nie to samo.. jakoś bez niego nie chce mi się wychodzić wcale.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624170 przez Karii
Jak tam po wiosennym weekendzie??U nas weekend bardzo intensywnie, w sobotę byliśmy u siostry, Adaś zaczepiał siostrzyczkę młodszą 3 miesiące od siebie. A jak ona go ciągnęła za włosy to siedział cicho i nawet nie jęknął. W niedzielę byliśmy na chrzcinach, mąż był chrzestnym. Mój Adaś to straszny wiercioch nie usiedzi chwili w miejscu, no chyba że jje. Cały czas się kręci, wierci nie da spokojnie posiedzieć. Ja Adasiowi też musiałam podciąć grzywkę i to już dwa razy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624175 przez Karii
A to Adaś, troche było zachodu z tym zdjęciem bo ma ono być do paszportu. Adaś to raczej pogodne dziecko i jak zobaczyl panią fotograf to cały czas się uśmiechał. Niestety do paszportu powinno być bez uśmiechu dlatego troszkę potrwało zanim udało się cyknąć fotkę.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624423 przez kala321
oj to będzie cięzko pstryknąc fotkę bez uśmiechu;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625470 przez Karola1990
Hej mamki :)

u nas piękna pogoda. Ola zasneła a ja chwilkę się lenie.
Dziś mam w planach dzień spędzić na podwórku bo słonko piękne.
Aż chce się żyć w taki dzień jak dziś
Szkoda tylko że M nie ma z nami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625904 przez iwcia
Hej hej

Adaś ślicznie wyszedł, my robiliśmy Oliwce zdjęcie do dowodu ale ona zato była bardzo poważna hehe :P i wszystkim zainteresowana więc nie było tak źle i szybko poszło.

Dzisiaj byliśmy we 3 na wypadzie w Rzeszowie w zasadzie cały dzień, długi spacer na którym Oliwka w końcu usnęła i dała nam w spokoju nawet pizze zjeść i posiedzieć. Potem zakupy no i dzień nam szybko minął. To nasz ostatni taki wypad razem bo za 2 tygodnie już zostaje sama na placu boju.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626736 przez kala321
witam,mały jest dziś na nie,zęby dalej dolne wychodzą

wczoraj byliśmy z koleżanką i jej córeczką na placu zabaw od 16-19,potem J po nas przyjechał,obiadek jedlismy o 19:30,ale co tam
mały się super bawił

dziś moja kuzynka z synkiem przyjdzie,a potem idziemy do mojej znajomej,także po spaniu znów czas zleci
na szczęście obiad gotowy więc jak przyjdziemy wieczorkiem to zjemy

mały wziął ksiązkę i po swojemu mi opowiada
a jak zapytam kaczuszka jest to mówi"tak"i pokazuje na zwierzątka;D
pocieszny jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626882 przez Karii
My też wczoraj byliśmy na spacerku. Odkąd pracuję to bardzo tęsknię za spacerkami, wcześnie robiło się ciemno, było zimno a w weekendy zwykle jeździliśmy do dziadków i tylko czasami udało nam się wyjść na spacerek. Wczoraj się zawzięła i od razu po pracy poszliśmy na spacerek. A o to efekt:
[img/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626883 przez Karii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626885 przez Karii
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #627871 przez kala321
Kari jak słodko młody wygląda:D
u nas też są takie bujawki;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl