BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 3 miesiąc temu #82527 przez aska27
.... i już po weekendzie!!! Hmm jak ten czas szybko mija!

a propos ciuszków ciążowych dostałam sporo od znajomej... ale jakoś nie umiem sie przemóc i je założyć jakoś nie za bardzo lubię po kimś.

Ach, miłego wieczoru, buźka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #82770 przez hoborr
Cześć Dziewczynki:)

Zastanawiam się gdzie Wy jesteście???

Tłumaczy Was tylko piękna pogoda: spacerki, zakupy itd. :lol:

Ja wróciłam już ze spacerku :woohoo: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #82798 przez masuska
Ceść, ja jestem, u mnie słoneczko za chmurami, więc jeszcze nie chce mi się wyjść z domu.

Miałam napisać przyszla_mamo świetne te leginsy, sprezentuję je sobie na letnie dni:) a spodnie to mam podobne, ale jakoś mnie nie przekonały do siebie.
Teraz koleżanka mi chciała oddać swoje ciążowe rzeczy, ale myślę że ja większa jestem niż przed ciążą i raczej nie wejdę:(

Ach nie wiem czy śledzicie promocje w marketach, jak cos to zwracam wam uwagę, że w InterMarche, będzie teraz promocja JELPa i LOVELLI, w świetnej cenie:) A i od 17tego się zaczyna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #82969 przez różyczka
Hej :)
Masuska a co to JELP i LOVELLI?
Hoborr apropo pytania gdzie sie podziewamy to ja w pracy ;) I tam niestety nie bardzo moge pisac ale czytam sobie zawsze na bieżąco :)
A w sobotę łazilismy z małżem po sklepach i on był w szoku ile to wszystko kosztuje! Tłumaczyłam mu, ze chodzimy i oglądamy ale większość rzeczy można kupić taniej w internecie, tylko tam z kolei nie można obejrzeć tego z bliska przed kupieniem. No i chyba skumał :lol:
Obejrzelismy sobie to łóżeczko co się buja i stwierdzilismy, ze to super sprawa! A i jeszcze uruchomiliśmy chyba wszystkie dostepne na sklepie karuzele :) Bach i Mozart to może mniej nam się podobal ale te dźwięki natury i bicie serca to super sprawa, a i jeszcze karuzela, która wyswietla na suficie gwiazdy! :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #83016 przez masuska
różyczka - JELP i LOVELLA to są środki do prania i płukania ciuszków dla dzieciaczków. Z tego co słyszałam to JELP jest najdroższy, ale i najlepszy.
Też mi się podobają te karuzele z odgłosami natury i biciem serca. Jak na razie to Bejbiś nie koniecznie reaguje na muzykę poważną, woli dance lub disco:)

Właśnie wróciłam ze spacerku po mieście i jestem taka szczęśliwa, że szok:) Kogo nie spotkałam to mówi mi że Świetnie wyglądam:) A ja się bałam że dużo przytyłam:) Nawet koleżanka mi powiedziała że mam szczupłe nóżki:) A pogoda rewelacja:) Szkoda że jutro ma być chłodniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #83059 przez Green
czesc :) aska jestes z jarocina ? Mozna by bylo powiedziec ze to moje rodzinne 'strony' , co prawda do samego jarocina mam dobre kilka km ,ale to i tak dosc bilsko.
Co do ciuszkow ciazowych mam 2 pary spodni jedne dzinsowe z materialowym pasem na brzuszek i jedne lniane tak bardziej na koncowke i te cieplejsze dni :silly: do tego w weekend zakupilam sobie sweterek na 3/4 rekaw zaden ciazowy ale odcinany pod biustem o rozmiar wiekszy by byl na dluzej :silly: A oprocz tego mam bluzke na krotki rekaw z napisem 100% MUMY(ktora na dobra sprawe jest juz mala) i bluzeczke na 3/4 rekaw ciazowa. Noi ostatnio odziedziczylam kilka ciazowych ciuszkow od znajomej ale wiekszosc spodni jest mi zakrotka wiec zostawilam sobie tylko 1 dresowe a te znowu sa dziebko zaduze i mi sie zsuwaja z brzusia i z jedna bluzke juz tez tak bardziej na koniec bo rozmiar jest gigantyczny :silly: A tak to kombinuje np tunike na ramiaczkach zakladam na bluzke z dl rekawem. coz trezba sobie jakos radzic , co nie?
Na codzien w domu niepotrzebuje wygladac wystrzalowo i wzupelnosci wystarczaja mi dresy :silly:
Wydaje sie mi asiu ze niema co grymasisc ze ciuszki po kims tylko w pralke wrzucic wyprac i chodzic zwlaszcza kiedy niechce sie tracic majatku na ciazowe ciuchy.
[/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #83078 przez Green
Niepamietam ktora z was pisala cos o allegro ,postanowilam poszperac i znalazlam 4 swietne bluzeczki na krotki rekaw , troszke sie usmialam :woohoo:

allegro.pl/ciazowa-koszulka-jeszcze-nie-...9907096.html#gallery
allegro.pl/koszulka-ciazowa-coming-out-s...9907140.html#gallery
allegro.pl/smieszna-koszulka-ciazowa-nie...9907308.html#gallery
allegro.pl/autorska-koszulka-ciazowa-nix...9907409.html#gallery

Moim zdaniem sa swietne zwlaszcza 2 i 4 :woohoo: oj chcialabym taka choc jedna ale jakos niemam przekonania do kupowania czegos czego niemoge przymierzyc :dry:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #83097 przez różyczka
Green super te bluzeczki! Tylko troche drogie jak na koszulki.

Aska
ja dzis dostalam kutkę wiosenną od kumpelki, która ona kupila w lupmexie. Troche dziwnie sie poczulam zwłaszcza, ze mówilam jej, ze i tak zamierzam kupic jakąś kurtke albo płaszczyk i że nie moge się doczekac wiosny itd. Ale ona się uparla, ze mam wziac ta kurtke, więc wzięłam, od razu na siebie narzuciłam i wiesz co? Moja córcia jak mnie zobaczyła dziś przed szkolą to wsiadla do auta i od wejscia powiedziala, ze mam super kurteczkę :laugh: Od razu spodobala mi się 2x bardziej :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #83143 przez aska27
Green ach jaki ten świat mały :blink:
w weekend byliśmy u rodziców i raczej na 99% wracamy do nich :) nawet się cieszę,bo mi tutaj samej tęskno za nimi i znajomymi :)


fajne sa te bluzeczki, szkoda,ze takie drogie!

Oj, do tych ciuszków pożyczonych musiałabym się w końcu przełamać :) niby wiem ,że to nic takiego,a jakos hamuje mnie coś!

Dzisiaj pierwszy dzień w pracy po chorobie..a dziewczyny nastraszyły mnie,że ktoś tam jest w ciąży i dzidzia jest chora, inna poroniła oj,matko droga jak się zdenerwowałam!!!

Na szczescie 21/za tydzień w pon/ idę do lekarza,oby wszystko było dobrze!

A jak się czujecie? Jak Wsze skarby ..rozrabiają w brzuszkach? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #83171 przez Green
wiem wiem dziewczyny ze cena jest kosmiczna , ale bluzeczka wpadla mi w oko :silly:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #83186 przez różyczka
No własnie nie kumam dlaczego znajomi, koleżanki karmią przyszle mamusie takimi makabrycznymi historyjkami?? :unsure: Na początku ciągle słyszałam historie o poronieniach, teraz o przedwczesnych porodach, ze skutkiem śmiertelnym a ostatnio moja kumpelka z pracy poczęstowała mnie historią o sąsiadce, której dziecko zmarło nagle w 9 m-cu ciązy a wczesniej niby wszystko było okay :angry: No szok poprostu!
Mój mąz strasznie sie denerwuje jak czytam coś takiego albo ogladam jakies reportaze czy dokumentalne filmy o komplikacjach ciążowych albo poporodowych. Mówi, ze niepotrzebnie sie stresuję. No ale co poradzić jak inni ciągle wyciągaja taki historyjki? I to najczęściej kobiety :angry:
Masuska dzięki za wyjasnienie :lol: Ale ja jestem zakręcona :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #83197 przez masuska
Ja tylko dziś słyszałam od znajomej że mam nie jeść bo ona przytyła 30 kilo w ciąży i miała ciężki poród siłami natury 4,5 kilowego dzieciaczka. Ja się póki co trzymam wagi w/g planu nie powinnam przytyć więcej niż 14-16 kilo. a tak to jakos omijają mnie takie przykre historie, oprócz tej mojej koleżanki co już pisałam kiedyś:(

Różyczko proszę Cie baredzo.
Green bluzeczki ekstra, ja kupiłam sobie taką tylko że na krótki rękaw, razem z przesyłką kosztowała około 25-30 zł i praktycznie ciągle w niej chodzę:)

a zakochałam się w tej bluzeczce i tak się zastanawiam czy by się nie skusić:) a i to w tej czarnej:)
http://moda.allegro.pl/bluzka-ciazowa-motyw-serce-s-m-i1486280707.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #83199 przez masuska
Ach miałam jeszcze zapytać, czy Wasze dzieciaczki też już się rozkręciły i kopią jak szalone? Dziś o 6tej rano liczyłam kopniaczki i 33 uderzenia były do 6:25. Fajnie jak się tak rozkręca, teraz tez mi daje popalić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #83223 przez różyczka
Moja dzidzia kopie jak mam zapięty pas w aucie, nie lubi chyba :) Kopie tez jak słyszy glosy swojej siostry i tatusia i jak pojem cos dobrego i jak gra fajna muzyka :laugh:
Ale moja dzidzia jest jedną z najmłodszych tu na forum więc wyobrażam sobie, że Twoja Masuska to już pewnie robi wygibasy na całego :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #83249 przez masuska
Racja, Dzidź urządza sobie dyskoteki, albo sale gimnastyczne. Chyba że macha kopytkami tak jak tata przed zaśnięciem, jakby miał ADHD:)

Fajne są te kopniaczki, dla nich samych mogłabym być wiecznie w ciąży:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl