BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #81037 przez happymamma
Emme napisał:

Rika to jak masz na imię ?


Strzelam, że Marika :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81040 przez Emme
happymamma napisał:

Emme napisał:

Rika to jak masz na imię ?


Strzelam, że Marika :silly:


to by tłumaczyło Monikę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81045 przez różyczka
Masuska wlazłam na tą stronkę o rodzeniu po ludzku, wbiłam szpital, w którym rodziłam pierwsze dziecko 14 lat temu no i teraz niestety jestem zmuszona znowu tam rodzic bo to jedyny szpital w Gdańsku, w którym jest zzo do porodu sn i .... koszmary z przeszłości wróciły :( Jak poczytałam opisy tych horrorów, które opisują kobietki, to wygląda na to, ze nic się tam nie zmieniło przez te lata. Chyba urodze w domu normalnie :(

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81058 przez Groszek
Masuska na zgagę to trochę zimne mleko działało, ale niedługo :) niestety męczyłam się z tą małpą przez całą ciążę :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81064 przez aska27
Masuskamnie niestety też męczy zgaga i to jaka!!! Mój sposób to łyk zimniej wody, chwilkę po siedzę i jakoś przechodzi.

Różyczka Michalina też mi się podoba :) Michasia hmm.. hihi a może dlatego,że mam słabość do imion na litere M :blink: W każdym razie Bianka czy Michalina to jestem za :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81074 przez kaska191919
czesc, mam pytanie czy miałyście skurcze pochwiny??? mnie od pół godz kuje pachwina i to tak ze nie moge noga ruszyc i brzuch boli, przejdzie i znowu mnie skurcz lapie, do lekarza mam 18 marca, nie wiem co to moze byc?? czy to nic zlego??? nie mialam tak nigdy jak bedzie mnie tak łapał skurcz przez dwie godz to chyba pojade do szpitala zobaczyc czy wszystko ok, co robić, co mylicie????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81083 przez aska27
kaska191919 oj, nie mam zielonego pojęcia, chciałbym Ci pomóc, uspokoić,ale nie wiem co się dzieje. Może dla własnego spokoju jedź do lekarza, zadzwoń.. jesli to nic złego uspokoi Cię lub w razie czego pomoże!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81125 przez kaska191919
zawsze staralam sie spac na lewym boku, a teraz własnie jak poloze sie na lewy bok to prawa pachwina tak mnie kuje że nie moge sie ruszyć, i jak połoze sie na plecach to przechodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81126 przez hoborr
kaska ja miałam skurcze uda (od wewnątrz i zewnątrz;))i to takie że budziłam się w nocy. Jadłam banany i piłam sok pomidorowy. A później byłam u lekarza i kazał jeść magnez w razie bólu ale jakoś samo to ustąpiło:) Nie wiem czy te moje bóle były od pachwiny;) A może zadzwoń do lekarza i tak zapytaj.


Dzisiaj cały dzień grałam dzidzi na gitarze! Aż poszła struna! Teraz kopie jak szalone:)

Moje imiona to Iza i Tobiaszek. Ale co będzie to się zobaczy.
Różyczka znam jedną Michasię i to super przebojowa dziewczyna, choć sama wolałabym chyba Biankę:) A może jeszcze wpadnie do głowy coś innego:) Mamy jeszcze trochę czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81127 przez hoborr
Wchodziłam na link z opiniami o szpitalach i mój nawet nawet. Zresztą jak zawsze i wszędzie co osoba to opinia:) Trzymam się tego że oddziałową położnych jest chrzestna mojej kuzynki i zawsze coś pomorze;) Pozytywne nastawienie może zdziałać cuda:) To moje motto!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81145 przez monique
Cześć dziewczyny :)
masuska ja na zgagę mam zawsze całe migdały pod ręką. Długo gryźć 2-3 szt. i zgaga ładnie przechodzi.
Jeśli chodzi o imię dla dzieciątka... właściwie wszystkie imiona żeńskie są śliczne, zdrobnienia ładnie brzmią. Różyczko Michasia jakoś fajniej brzmi niż Bianka. Jak w ogóle można zdrobnić imię Bianka? :) Wydaje mi się, że większy problem stanowi imię dla chłopca. Kiedy gdybaliśmy płeć naszego szkraba, to nie potrafiliśmy ustalić żadnego imienia męskiego... a żeńskie ustaliliśmy od razu...
kaska191919 myślę, że nie ma co zgadywać co się dzieje. Nie masz możliwości zadzwonić do swojego lekarza albo położnej? Generalnie jest normalne, że coś nas boli od czasu do czasu, ale bez przesady, co nie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81158 przez różyczka
Monique zdrobnienia od Bianki to np.Bianeczka, Bianusia itp. Ale coraz bardziej skłaniamy się co do Michaliny :) Ogólnie mamusie to potrafia milion zdrobnień dla swoich maluszków wymysleć :) Choć moja kumpelka nazwała córkę Łucja i nie mam bladego pojęcia jak można zdrobnić to imię...myślałam, ze Lusia ale to od Lucyny sie okazało :side:
Nawet sobie suwaczek zmieniłam żeby zobaczyć jak by wygladalo imię Michalinka hehe :laugh:
Hoborr sliczne imiona wybrałaś :)
Kaska szczerze Ci wspólczuję. Ja mam z kolei ostre bóle w nocy w biodrach. Podobno miednica sie rozchodzi czy coś takiego i ma prawo tak boleć. Masakra :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81300 przez kaska191919
hej

ja wczoraj zasnęłam na plecach, i na razie jest ok, ale to było straszne, a najgorzej że człowiek nie wie czy to coś złego, tym bardziej że jetem pierwszy raz w ciaży, myślę dziś trochę poćwiczyć, jakieś ćwiczenia dla ciężarnej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81308 przez różyczka
Hej :) Cieszę sie, ze już troszke lepiej. Może poczekaj jeszcze troszke z tymi ćwiczeniami, żeby ten ból nie wrócił... K urcze ja tez ostatnio ciągle w ciągu nocy przekręcam sie na plecy a tu wszedzie pisza, ze to zla pozycja dla ciężarnych :angry: A ja nie moge całą noc spac na lewym boku :( A tak najlepiej podobno...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81309 przez kaska191919
mój ginekolog dziś przyjmuję gdyby dziś się coś takiego działo to zadzwonie albo się wybiorę do niego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl