BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu #327474 przez Rika
Green ja bym nie dawała antybiotyku. Ona nie wymiotowała przez ząbki tylko przez wysoką gorączkę. Moja Zuzia jak miała na ząbki wysoką gorączkę to doszły wymioty i drgawki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327475 przez Oposek
Green ja też bym nie dawała antybiotyku, bo właściwie na co? na ząbkowanie?
Trochę lipa z tym kotem i nianią, a Ona nie może do Was przychodzić? Super, że z AZS lepiej:) No i, że Mała tak śmiga oczywiście:)
Hoborrek miała kamienie w woreczku żółciowym i laparoskopię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327491 przez iwanek1
Ufolko ta pani z 7-ką dzieci to pewnie wcześnie zaczęła,mnie chodzi o to,że pierwsze dziecko mam w wieku 38 lat i to jest troche za pózno,tak o 4 lata minimum.Po kurteczke dla małej jutro jade,ciekawe czy cos będzie.
Lucy to pewnie nie pierwsza krew u Oli,byśmy musiały ciągle je trzymac żeby w nic nie walnęły,a to nie realne :ohmy:
Oj,pieniądze,ja też chce :) No i kurteczka super,kurde szkoda,że u nas Tesco nie ma bo F&F to w tesco tylko,fajne tam maja ciuszki dla maluszkow.
Oposek pod namiot pod koniec kwietnia :cheer: :cheer: :cheer: ,ale w tropiki?
Aga hej :) :)
Aska też obkupiłaś mojego zięcia,ja też sie zabieram za to.Dzisiaj Hanie do spacerówy przeprowadziłąm,nie wiem czy zauważyła,bo duża ta spacerówa,a w co ubierasz Mikołajka do spacerówki?
Green pewnie,że pamiętamy :)To u Was też tak szybko antybiotyk,nawet jak nie wiadomo co jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327495 przez Oposek
Iwanek my zazwyczaj na majówkę jeździmy na Mazury i zabieramy namiot. Jest tam oczywiście domek i każda para z maluchem ma swój pokój, ale jak tylko temperatura pozwoli to wolimy na powietrzu:)
Ja też zamierzam Filipa na dniach przeprowadzać do spacerówki i kończę wiosenne zakupy odzieżowe, w samą porę pewnie, bo w weekend ma być podobno 17 stopni, a Młody w futerkowym kombinezonie :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327508 przez iwanek1
Oposek to rzeczywiście się hartujecie :) Moja też jeszcze w zimowym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327639 przez Oposek
Dziewczyny, mam jeszcze pytanie- kiedy najlepiej zacząć naukę samodzielnego jedzenia łyżeczką?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327659 przez Rika
Ufolka a dlaczego nie chcesz bucików ode mnie? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327679 przez aska27
Dzień dobry!

Witaj Green :blink:

Iwanek Mikołaja jeszcze ubierałam w kombinezon...ale teraz będzie miał kureczkę + spodnie+ buciki.. no i czapka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327711 przez iwanek1
Dzien dobry
Ale pusto :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #327712 przez kaska191919
Hej, ale u mnie piękny dzień, o 12 idę na spacer bo głowę umyłam :P
GreenWitajcie :), trochę szybko antbiotyk zapisali skoro nic nie podejrzewają i mówią że jest Ok. Zdrówka i szybkiego ząbkowania! Gratki dla Dagmarki za szaleństwa na własnych nóżkach :blink:
AniaWsuper że ze ślubem idzie do przodu :P już nie długo czerwiec i będziesz miała założonego GPSa hehe :lol: już chcem fotek!! :lol: :kiss:
A Szymonek tak Dominikowi zabiera z rączek może zazdrosny? bo sasiadki córka to jak u niej jestesmy to tez wszystko Zuzi zabiera nic jej nie da :side:
Kamilkafajnie że urzadziliście oddzielny pokoi dla Amelki, moim zdaniem chyba nie jest za wcześnie, a mając jeszcze taki sprzecior do monitoringu :silly: u mnie to nei jest realne ze wzgledu na czestotliwość budzenia się małej do jedzenia, a gdyby było inaczej to nie widzę przeciwsklazań, już u mnie mała nie ma bezdechów tak jak miała miesiąc, a zawsze mozna zajrzeć do maleństwa!
Asiuja też tylko przez profil wchodzę , a to wkurzajace :angry:
Kamilka, LucyWasze córcie mają piękne kurteczki :lol:
Różyczkowspółczuję nocek :S a co do nie chcenie ,, grzebania się w pieluchach" to ja więm że zycie bez dzieci to marne życie i wiąże swoją przyszłość z trójką pociech, i pieluchy sa fajne, ale właśnie albo jedno po drugim, albo jak dłuuuuga przerwa, bo tak po dwóch latach to nie widzi mi sie, bo chciałabym sama cos ze soba zrobic w zyciu, moze studia, mam duzo marzen i jak rozloze rodzenie wychowywanie na najblizsze 5 lat to już bedzie po ptokach.
Opasekfajny wyjazd się zapowiada dla Was, moja Zuzia tez w zimowym pomyka kombinezonie :blink:
ja jak daję zuzi łyżeczke do raczki to kończy się to umazaniem wszystkiego wokół, i słabo nam to idzie :lol: uczenie jedzenia z łyżeczki :side:
A wiecie mojej znajomej córka ona jakos z 4 czerwca 2011 to już niby sama sika do nocniczka bo dała zdjęcie na Nk i napisała że pampersów nie potzrebuje, na pewno na dwór bez pampka nei wyjdzie, ale że w domu już do nocniczka :unsure: :cheer:
Lucyoj sasiad zaszalął z tym babaskiem, dumny tatuś :lol:

A ja kupiłam w tesco taką kurteczkę


a buciki w pepco za 14 jak dobrze pamiętam,tylko rózowe i za duże jescze , chyba wybiorę sie po drugie :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327713 przez iwanek1
Pisze drugiego bo będe miała 200 postów :)
Aska jak noc? Bo u nas nie bardzo :(
Oposek moja to jeszcze nie bardzo je łyżeczką ode mnie ,a co dopiero sama :cheer: więc nie pomoge bo nie szukałam jeszcze tych informacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327723 przez różyczka
Dzien dobry :) jak tak z Młoda na reku tylko na momencik...

mam info od Hoborr (tak w skrócie telegraficznym):
udało sie laparoskopem :) jutro juz wychodzi do domku wiec jest bardzo bardzo happy a co najwazniejsze tatko sobie super radzi z Adolinka wiec mama spokojna :) i pozdrawia Was wszystkie :)


moja ksiezniczka dzis juz o 2 stwierdzila, ze nie bedzie mnie meczyc ciagłym wstawaniem wiec skonczyła spanko :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327735 przez kaska191919
RÓZYCZKOco ty mówisz?o 2 :ohmy: skąd te dzieci maja tyle siły żeby tak mało spać!
SUper wieści o Haborku!!!!!!ciesze sie ze wszystko pomyslnie przeszło!!!i że już jutro wypis!!buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327742 przez Oposek
Dzień dobry...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #327770 przez natimp1
hej Dziewczyny ja na seke , bo mam ten audyt i grzebię w papierach:(:( mało ze mnie nie było przez ponad pół roku to jescze system świrował i teraz we wszystko usze się wdrażać:(
no nic.. nieźle Rózyczka o 2 w nocy, moze Cię pocieszy to ze ja wstawałam dziś 6 milionów razy , jak nie wiecej!!!!!!!!!!!1 mlody piszczał prze sen przebudzał się.... chyba ten zębolas!!!!!!!!zamowiłam juz lek w aptece odbieram i na noc dostanie, te maści mozna w ucho włozyć sobie....
no nic uciekam nic nie nadrabiam nie mam kiedy .....'hmm no chyba ze po rehabilitaji tak świrował teraz sobie pomyślałam
Kurcze wy juz obkupione na wiosne a ja plendz hehheeh , coś tam pewnie jest , ale bucików brak więc trzeba kupić...
Rika ile u Ciebie dostawa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl