BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 1 miesiąc temu #348386 przez Rika
Dzień dobry...
Ojoj jaka tu cisza :( baby ile można spać? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348399 przez Oposek
DZIEŃ DOBRY:)

U nas trochę lepiej. Wieczorem co prawda Filip miał jeszcze sporą gorączkę i budził się co chwila, ale w nocy od 4 już bez paracetamolu. Zobaczymy, co będzie dalej...

Miłego dnia Kobietki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348696 przez Rika
Oposek a to na zęby tak ma?

Moja trójka dzieci śpi po obiedzie a ja robię zamówienie na buciki z RenButa :) i burza szaleje :dry: właściwie już przechodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348793 przez aniaw
Hej hej:)

U nas z Dominisiem lepiej i od rana tylko 37,6 więc dajemy rade.
Wyszłam tylko z Szymciem na plac zabaw bo pogoda była cudna :D
Była bo jak jechałam do pracy to padał grad a potem ulewa a jak tylko kurteczna 3/4 rękaw ;)

Udało nam się wpaść dziś do USC i przeszedł mój akt urodzenia z marca 2010roku :lol: Mamy wszystkie dokumenty, więc coraz bliżej ojojoj :P

Zaproszenia się robią i czekamy na wstępna wizualizację a obrączki bedziemy szukać w następnym tygodniu :D mamy troszkę złota, więc mamy na oku różne pracownie gdzie przetapiaja złoto, żeby wyszło taniej, więc zobaczymy :dry:

Suknia jednak ta zostaje, więc teraz wymyślcie prosze jaki bukiet pasuje do niej bo ja się nie znam ;)
Jak byliśmy dziś w kwiaciarni to dostałam katalog chyba tysiąca propozycji i wymiekłam ;)
A jaka bizuteria? Bo będę pewnie bez welonu tylko może jakieś kwiatki wpięte w kudełki.
Sorki, że was tak męczę ;)

Oposku oby coraz lepeij z Filipkiem :kiss:

Masuska jak w pracy? :)

Olka w ciązy? :P

Rika urodziła 3 dziecko? :P

dziewczyny a tylko chwile mnie nie było :lol:

Hoborku a jak tam dziś w szkole? :)

A szymon wczoraj dostał wielka słodką bułke i ja mówię mu, żeby podzielił się z Dominiczkiem a on do mnie dzidzi? ja mówię tak z dzidzią:) Wziął ostentacyjnie odłamał mikroskopijny kawałeczek dosłownie okruszke bułki i zaniósł małemu myślałam, że umrę ze smiechu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #348870 przez Rika
Aniaw jak chcesz to ja mam kolczyki i wisiorek :) mogę Ci pożyczyć to będziesz miała coś pożyczonego :) i niebieską podwiązkę mam :) i jeszcze musisz mieć coś starego :)
Jak znajdę zdjęcia to wrzucę ok? :D

A co tu tak cicho? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #348877 przez hoborr
Dobry Wieczór!
RIka sory ale nie zrozumiałam twojego pytania?:) Sztyki nie ma już wszkole tylko plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne:)

A ja dziś dyrowi weszłam na lekcje bo myślałam że ma tam zajęcia ktośinny i tak się wystraszyłam że nawet nie przeprosiłam i uciekłam. A on pewnie potem na sobie poogląda bo kamery są!

Aniu a może do tej sukni by herbaciane pasowały?:) No ja takei miałam:) Rika a podwiązkę masz starą - to problkem z głowy:) Super że gorączka spadła. Nie ma gorszego jak dzieciaczki chorują!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #348977 przez paulinka
hej hej hej mamusie!!!!!!!!!!!

Ale ja dlugo nie pisalam hihih ,ale jakos weny tworczej nie mialam,zagladam prawie codziennie,chociaz ostatnio to juz sie pogubilam gdzie jestescie, :ohmy:

Ale zauwazylam ze forum jakos tak ucichlo, kazda pewnie teraz praca i mnostwo zajec, musze konkretnie poczytac co u was bo troche nie w temacie jestem hi :woohoo:

Buziaczki mamuski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #348987 przez Rika
Hobbor bo chciałam zapytać ile zarabia nauczyciel :)

Witaj Paulinka

A tu dalej cicho...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu - 12 lata 4 tygodni temu #349040 przez aniaw
cześc babeczki :)

ja od rana zapiernicz w pracy ło matko :ohmy:

I zaproszenia przy okazji doszlifowuję i koszulę szukam dla Tomka a on na ta muszke sie uparł :P

Rikuś to jak masz fotke to przeslij pliska to chętnie bym pożyczyła:)


Hoborku mysle o jakims zywym kolorze bukietu, zeby nie była ta suknia taka smutna ;)
To musisz uważać z tymi kamerami :)

Oposku jak tam Filipek?
Jak nie wylicytuje fraka dla Szymonka (bo tam w komplecie muszka) to bedę się uśmiechać po muszkę do Ciebie :)

Paulinko miło Cię widzieć :kiss:

a co sadzicie o takim zestawie dla Tomiego:
warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-odziez-ob...i-W0QQAdIdZ372025421

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu - 12 lata 4 tygodni temu #349107 przez Oposek
Rika płaca nauczyciela zatrudnionego na kartę nauczyciela zależy od wielu czynników. Głównie od stażu pracy i stopnia awansu zawodowego. Ale podstawa to jedno, a są też różne dodatki- np motywacyjny, dla terenów wiejskich, za wychowawstwo- zależne od miejsca świadczenia pracy.
Mam nadzieję, że się Hoborek nie obrazi, że odpowiedziałam niejako za Nią :blush:

Ania W ja to prawdę mówiąc bym spojrzała na wybór Twojego bukietu zupełnie od innej strony. Najpierw kształt, bo kształtem dużo można osiągnąć- np wyszczuplisz sylwetkę bukietem lejącym się w dół, zaokrąglisz- kulą, wydłużysz- wyokim prostym bukietem i tak dalej. Sukienka jest delikatna, więc z kolorem możesz poszaleć. I ja bym tak zrobiła, bo radosna wiązanka przykuje wzrok i ożywi prostą sukienkę. Ale tak naprawdę to Tobie ma się podobać, więc wybierz to, co wg Ciebie najładniejsze. :) Filipek dobrze, dzięki że pytasz- mamy trzy nowe zęby:):):)
A koszula do garnituru?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #349109 przez Rika
Ooo Oposek gratulacje zębolków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu - 12 lata 4 tygodni temu #349119 przez aniaw
Oposek gratulacje zebolkowe :)
Widze, że się znasz na rzeczy, więc bedę meczyć Cię o te bukiety bo ja w ogóle nie kumam o czym mówisz:)
Koszula będzie pod garnitur jak nie znajdziemy zadnego surdutu ;)
To jaki ja mam ten bukiet wziąć? No jasne, że wersja wyszczuplajaca by się nadała :)
Widziałam, że można z trawą albo na długiej rączce, ale ja to za chiny się w tym odnaleźć nie moge?
I jaki kolor jak ten se ta muszke wymyślił? ;)
Pomóż biednej zagubionej Ani :huh:
A może Ty powinnaś się zając organizacja wesel i slubów? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu - 12 lata 4 tygodni temu #349255 przez hoborr
Oposku nie gniewam się:) Lepiej bym tego nie ujęła:) Rika zadowala Cię odpowiedź oposka??
Gratki dla Filipka. My mamy ciągle dwa i nic więcej nie widać:) Ale to wystarczy żeby niźle ugryźć!

Aniu wyszczuplający ja bukiet miałam:) ze względu na swoje gadaryty:) I podobał mi sie 5 lat temu i teraz też mi się podoba:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu - 12 lata 4 tygodni temu #349261 przez hoborr
Możesz sobie podpatrzeć. i ja tez miałam kremowa sukienkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #349306 przez aniaw
Hoborku śliczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl