BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 4 tygodni temu #349317 przez Oposek
OOOOOOO Hoborku właśnie o taki kształt mi chodziło, jak Ty miałaś:) Ja też miałam podobny, może uda mi się znaleźć fotkę.
Ania przypomnij, ile Ty masz wzrostu? I ile ma Tomek? Ja to wysoka jestem, więc nie miałam w bukiecie tej trawy, bo ona optycznie wydłuża. Za to z kolorem bym poszalała. Jakieś drobniejsze kolorowe kwiatki albo jeden zdecydowany kolor.
Ja miałam bukiet z fioletowej eustemy- przepiękna, ale niestety dość delikatna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #349332 przez hoborr
Ja kupiłam fioletowe baloniki żeby udrać wejście do domu - to teściowa prawie zawału dostała!Powiedziała, że fioletowy to kolor pogrzebowy! A od kiedy na pogrzebie się baloniki wiesza?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #349333 przez hoborr
Ja mam 171cm i nawet nie zauważyłam tej trawy! Dopiero na zdjęciach!

Dziś niedziela więc forum zamknięte;) Wczoraj poszalałam na zakupach - dzis ciąg dalszy:)

Rika ja mam jakieś 1600zł za 14 godzin. Dodatek wiejski. Motywacyjnego mam O!!!! No ale to normalne u mojego dyra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #349340 przez paulinka
dzien dobry dziewczynki:)

AniuW - o malo nie spadalm z lozka jak przeczytalam ze Rika urodzila trzecie dziecko hehehhe troche mnie nie bylo ,ale nie az 9 miesiecy sobie mysle, musialam przewertowac kilka stron wstecz hiih :lol:

Hoborku - twoja tesciowa chyba miala racje z tym fioletem bo u nas w uk to prawie kazde domy pogrzebowe sa na fioletowo ae ja nigdy nie kojazylam ze to kolor pogrzebu :S zreszta co maja baloniki do pogrzebu nie?


Dziewczynki a gdzie sie podzialy : Rozyczka, Kasia,Asia , Kamilka, Green, Dorotas, I kogo pominelam a nie ma????? Poznikaly dziewczynki szkoda, bo to forum takie puste bez nich sie zrobilo :S

A ja w koncu mam wolne jupiiiiiiiii ,moge sie relaksowac przy kawce ,az nie wiem co zropbic dzisiaj hihih pogoda jak narazie sloneczna,ale wczoraj rano bylo tak samo i potem deszcz, wiec sie nie podniecam heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #349349 przez Rika
Dzień dobry...
Dziewczyny przepraszam że nie dołączę się do rozmowy ale kompletnie nie znam się na bukietach i nie lubię kwiatów.

Napiszcie mi bo głupieje. Po co jest do cholery licytacja na allegro? I czy można kupić coś po cenie od jakiej zaczyna się licytacja gdzie obok jest cena wyższa na "kup teraz"?
I czy zadajecie pytania sprzedającym lub OŚWIADCZACIE że kupicie u niego dany przedmiot ale za mniejszą cenę oczywiście w której to cenie będzie również koszt wysyłki? No kurwa GUPIA jestem chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu - 12 lata 4 tygodni temu #349350 przez Rika
Ahh Paulinka chciałam coś napisać ale przemilczę...



A tu na temat fioletu: Kolor fioletowy wskazuje na oczekiwanie na spotkanie z Jezusem i na ducha pokuty. Symbolizuje również żałobę oraz godność (np. strój biskupa czy prałata). Używany jest podczas Adwentu, w Wielkim Poście i w liturgii za zmarłych. Można używać go zamiast czarnego.

Ale o balonikach nic nie piszą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #349361 przez hoborr
No to po co produkują fioletowe baloniki? Przeciueż nikt na stypach balonów nie wiesza!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #349364 przez Rika
Hoborr w stanach wiesza się baloniki na stypie :)

Dobra my idziemy na spacer do sklepu, później mam plan sprzątnąć samochód :) a wczoraj byliśmy na imprezie... mąż jak zwykle mnie wkurwił na maksa :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #349487 przez aniaw
Hej babeczki weekendowo :)

Ja lubię fiolet, kościelnie fakt kojarzy się z pokutą, ale odchodzi się przecież od kościelnych skojarzeń ;)
Kolor czerwony to np w kościele kolor męczeństwa :P

Oposku
ja ma 165 cm a Tomi 182 i co teraz? :lol:
On kupił tą koszulę i muchę bordową i pas i wyglada extra :laugh:
Gościu pokazywał nam swoje zdjęcia ślubne i był w czarnym do tego garniturze i gites.
jak nie znajdziemy fraka to pójdzie w swoim grafitowym garniturku i tyle.
Jeszcze będzie wygladał lepiej ode mnie, więc pomocy :ohmy: :laugh:

Hoborek
dodatek wiejski śmiesznie brzmi

Rika ludzie sa beszczelni, więc się nie przejmuj, najchętniej chcieliby za darmo ;)
A przy licytacji nawet jak jest kup teraz a nikt nie licytuje a cena nie doszła do tej wyznaczonej w kup teraz to może wyjśc niższa cena.
Gorzej jak zacznie się licytować i cena przewyższy tą kup teraz ;)

Dzięki babeczki za podpowiedzi co do śłubu i wsparcie, stresuję się troszkę.
A może jakieś butki czerwone sobie walnę???
Fajne zdjęcia widziałam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349596 przez hoborr
Aniu moja szwagierka kleptomanka marzy o białej sukni i niebirskich lub fioletoowych dodatkach:) w tym bukiet, zazury, byty:) Oglądałam zdjęcia i podoba mi się:)
A dodatek wiejski może i śmiesznie brzmi ala kaski jest prawie 200zł na miesiąc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #349628 przez Oposek
Hahahaha ja jestem widać nieuświadomiona, bo miałam fioletowy bukiet, biżuterię, a mój mąż kwiatki w butonierce. Mieliśmy różowy samochód z prosiaczkiem i dwoma fioletowymi balonami w kształcie serduszek. Dobrze, że nie mam akiej teściowej, jak Twoja Hoborku bo by na zawał zeszła :D

Ania to idealnie, jak O wysoki, a Ty niższa:) problem ksztaltu bukietu masz zatem rozwiązany:)
Oczywiście chodziło mi o to asze wspólne spotkanie u Ewy, BARDZO dziękuję za datę:):):) Dżizas, nie umiem czytać ze zrozumieniem...
Mój mąż nie znosi garniturów i zamierzał iść do ślubu z swoim maturalnym:) Na szczęście 3 tygodnie przed ślubem rozwalił przeze mnie spodnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349637 przez martela89
Ooo widzę,że u Was temat ślubów :) Fajnie :)
Ja miałam bukiecik ze słoneczników bo kocham te kwiaty :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #349657 przez masuska
Helloł:)

Aniu, ja miałam kulę z białych goździków:) Już kiedyś pokazywałam:)

Oposku gratuluję zęboli.

Rika, większość allegrowiczów to naciągacze nie ważne czy kupujący czy sprzedający, także na miękko:)

Cześć Paula.

Hoborrku co to jest zazury?


No to ja idę spać:* I nie zdziwię się jak będzie jutro ząb nr 6. Maruda do potęgi eNtej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349668 przez Rika
Masusko był listonosz? :)

My jutro na ważenie jedziemy a dzisiaj po 18 uświadomiłam sobie że mam ochotę na boczuś z grilla i mąż mi zrobił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349674 przez masuska
Rika jeszcze nie było, będzie w poniedziałek pewnie.

A grilla to ja mam codziennie:) NO dziś mi się pizzy zachciało, to zamówiliśmy:) a wczoraj robiłam pieczone żeberka:) Ech w tej pracy to wymyślam:)

Boczku to mam tak dużo pomrożonego że już nie wiem co z tym robić.

Hehe przechwalam się:) Ale większość mięcha za darmo dostaję:) To i chwalić się jest czym:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl