BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 4 miesiąc temu #498715 przez aska27
Rika napisał:

Zapomniałam pochwalić się że Zuzia już od ok tygodnia woła na nocnik :) a od 2 dni biega bez pieluszki. Pieluszkę zakładam jej tylko na noc :) I nie ma niespodzianek na podłodze czy w kątach jak to bywało przy poprzednich próbach :)


No jak to zapomniałas ?! :blink: GRATULACJE! SUPER :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498716 przez Rika
Aj bo jestem zaaferowana tą 2000 stroną :D
Aśka super avatarek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498717 przez aska27
Rika napisał:

Aj bo jestem zaaferowana tą 2000 stroną :D
Aśka super avatarek :)


Rika 3000!!! już :blink:

aaa dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498719 przez Rika
aska27 napisał:

Rika napisał:

Aj bo jestem zaaferowana tą 2000 stroną :D
Aśka super avatarek :)


Rika 3000!!! już :blink:

aaa dziękuję :)


Ale ze co 3000? A co słychać na tym drugim forum? Bywasz tam jeszcze? Jak Ufolka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498720 przez aska27
a ja sobie podczytuje mamy lipcowe 2013 ,ale ciiiii :silly:

a mi się marzą bliźniaki w 2014 :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498721 przez Rika
Ooo ja też chciałam mieć bliźniaki a mam prawie bliźniaki :D a teraz już nie chcę więcej dzieci...

To BABOLE TRZYMAĆ KCIUKI ZA AŚKĘ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498722 przez aska27
hehe no tak to się zakręciłam bo ja przeżywam Twój 3000 post hehe zapomniałam o 2000 str :silly:

na drugim bywam :) ale ruch tam taki jak na tym forum!
Ufolka ok :) zajrzyj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498724 przez aska27
Rika napisał:

Ooo ja też chciałam mieć bliźniaki a mam prawie bliźniaki :D a teraz już nie chcę więcej dzieci...

To BABOLE TRZYMAĆ KCIUKI ZA AŚKĘ :)


Dziękować.. no tak Twoje dwie kochane maludy to jak bliźniaczki prawie :)


kurcze późno już :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498725 przez Rika
Czyli że ruch jak na zadupiu :D ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498727 przez aska27
Rika napisał:

Czyli że ruch jak na zadupiu :D ???


no coś kiepsko z tymi forami. Zajęte wszystkie mamuśki chyba, święta,mężowie, dzieci :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498729 przez Rika
Taaaa... moje dzieci śpią WSZYSTKIE :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498730 przez aniaw
Dzień dobry :cheer:

Fajnie, że tyle piszecie, poczytałam, chętnie bym poplotkowała ale na rany koguta nie mam kiedy ;)

Rose no netu nie ma w pracy więc nie mam jak pisać a w domu ciężko dobić się do kompa bo ciągle ktoś go okupuje ;) Ech dobry romans nie jest zły :silly:

Rika widziałam foty dziewczyn super :) Gratki dla Zuzi :laugh:

Asiu fotki Mikołaja extra :) A imprezy nie bój nic bo Miko pewnie miał będzie niezłą frajdę :)

Basba i klienci zadowoleni??? :lol:

Oposek ja też własnie myślę nad tą ospą :S

Hoborek jak zdrówko? :kiss:

Nati ja już szykuję ten skalepel :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moje chłopaki dają codziennie czadu :laugh: Szymi ma pomysłów bez liku i nakręca brata a Dominik stara się dogonić we wszystkim starszego :laugh: Tylko z tym nocnikiem u nich porażka ;) Ale za to rozbawianie mnie do łzów opanowali do perfekcji :lol:

Opowiedzieć Wam historię z 1 dnia blondynki???? Czyli jaka jestem inteligentna :blush: :S

Miałam niezłe akcje z telefonem ;) Odpadł mi jeden przycisk w klawiaturze telefonu i byłam w serwisie spytać się co zrobić. Okazało się, że ciężko do mojego tel teraz dokupić klawiaturę :S Spytałam, czy guzik można przykleić na kropelkę a gośc stwierdził, że nie bo rozwalę sobie tel, żebym kupiła jakiś zwykły klej kontaktowy...
Mądrze potaknęłam głową bo głupio było mi pytać co to za klej :blush:
Wrcam do domu a Tomi nie umiał mi pomóc w sprawie wyboru kleju :angry: Jego brat też :angry: Kolega też nie :angry: I co się pytałam jakiegoś faceta to patrzyli się na mnie dziwnie :angry:
Poczytałam w necie, poszłam do praktikera i stanęłam przed ścianą prawdy - matko czy wiedziałyście, że taki wybór jest klejów???? :cheer: oczywiście obsługi żadnej w sklepie :angry: Ale byłam taka z siebie dumna jak znalazłam klej i tylko za 6zeta :laugh: do plastiku i do telefonów i innych urządzeń elektrycznych :laugh:
Wracam do domu czytam instrukcję obsługi a tam jest napisane, żeby po nałożeniu przytrzymać klejone powierzchnie 30minut :ohmy: Moja wyobraźnia tak daleko nie sięga a cierpliwość chyba skończyłaby mi się po 10 sek :lol: Mało tego używać tel można dopiero po 24godz :ohmy: :angry:
Zebrałam się w sobie, nałożyłam klej.... Przyłożyłam przycisk i cieszę się, że będę miała teraz 6 przycisk zreperowany i mówię o tym siorze trzymając przyciśnięty i nagle uświadomiłam sobie, że to 9 mi się popsuła :angry: Cholercia musiałam to odklejać, odwrócić przycisk i przyklejać jeszcze raz :lol: Ale najważniejsze, że działa, działa :lol: Tylko 2 min kleiłam i od razu używałam tel :lol:

Dobranocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498731 przez aska27
Aniu dzień dobry???? :laugh: witaj witaj!

niezła historia z tym przyciskiem od klawiatury :lol: ale brawo ,ze dałaś radę!
a z tym brakiem @ to nie wiem czy się chwaliłaś nam czy tez nie... no,ale dobrze,ze jest! :blink:


dobra, dobra już sobie idę... DOBREJ NOCY!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #498732 przez Rika
Ha ha ha Aniaw niezła jesteś z tym klejem :D ale widzisz, facetów nie trzeba żeby sobie baba poradziła :D

Moja Ola ciągle nosi mój telefon i mam zapisanych kilka numerów a ostatnio nawet dzwoniła do kogoś kto w mojej książce telefonicznej nazywa się UWAGA UWAGA

TKUJTKJUJTJTJTXMWEAJAJAKMWANTTJAMJNTJADJTĄDTDJDAMA i ma numer: 355555555555555555 :D jak to zobaczyłam to myślałam że padnę ze śmiechu :D

Co do okresu to opowiem historię przez którą miałam depresję.
Okres od kilku miesięcy mam regularnie co 29 dni co do godziny. Przychodzi poniedziałek okresu brak, wtorek okresu brak... OK czekam. W środę robię test. negatywny. Wieczorem zaglądam do testu a tam dwie grube krechy!!!!!!!!!! Panika, strach, płacz, wyłam jak krowa. W czwartek rano pojechałam zaryczana do mojego lekarza, lekarz nie potrafił jednoznacznie stwierdzić czy to ciąża czy zbliżający się okres. Sam był przerażony. Przepisał mi luteinę. Kazał myśleć pozytywnie itd. Kolejny test po powrocie od lekarza negatywny. Mijają kolejne dni, ja depresja na maxa. Mąż już zaczął planować jak to zrobić, jak będziemy mieszkać gdy będzie 3 DZIECKO a ja nie chciałam, wyłam ciągle. Kolejny test negatywny. W niedzielę wieczorem dostałam okres i tak się napiłam z radości że na początku jak się obudziłam w poniedziałek rano to nie wiedziałam czy na prawdę dostałam ten okres czy mi się tylko przyśniło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498733 przez Rika
O ho ho, super. Robicie ze mnie tanią siłę roboczą bo ja tu piszę a Wy się cieszycie że strony lecą do przodu... hmm :angry: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl