BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 4 miesiąc temu #498877 przez Rika
Aśka ja swojego nakierowałam bo chce to i to i tamto i teraz sam nie wie co mi kupić :D

A właśnie doszła kolejka dla męża i jeszcze tylko te cholerne zestawy facetom, lalki dla dziewczynek i jakieś słodycze do paczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #498915 przez aska27
Ja tez mężowi powiedziałam jakieś dwa tyg temu,ze chcę kurtkę ..pokazałam nawet jaką :) a on niedawno znowu pyta co bym chciała :angry: Nie będę powtarzać. Ciekawe co wymyśli?!

Prezent dla niego prezent już czeka /aktówka + książka/ ,dla Mikołajka też już jest (konik , książki) i dla naszych małych chrześniaczek, rodziców(albumy), dziadka też juz mam ..tylko pakować :)

ach tylko siostrze muszę dokupić..zamówiłam torebkę na allegro ,ale nie podoba mi się. Dzisiaj wybieram się na zakupy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #498917 przez basba
Czesc Babolce...

Sorki ze jak tak wczoraj wpadłam na sekunde się przywitać ale ostatnie kilka dni jade na przeciwbólowych tabletkach- 8 (ząb ) wrasta mi się w policzek, dzisiaj doszło juz zapalenie. Byłam przed momentem u dentysty bo cała prawa strona twarzy mnie boli- dzisiaj założył mi jakiś opatrunek, przepisał antybiotyk a we wtorek jade wyrwać... Normalnie jestem przerazona!!!!!!!!!!
Do tego mam jazde w robocie bo ja kilka godzin w niej tylko a musiałabym co najmniej po 9 zostawać :dry: do tego mamy jedno auto bo teściowi sarna wyleciała i daliśmy mu jedno nasze wiec kombinacje alpejskie codziennie są czym się dostać do pracy, do przedszkola, do domu, na zakupy i czym odwieźć ciocie.

Widzie ze pisałyscie o szczepieniach na ospe. Ja swoich nie szczepiłam i chyba bym nie szczepiła. Antoś przeszedł ją błyskwicznie. W sumie wysypywało go od niedzieli- późnego wieczora, do środy. We wtorek szedł juz do przedszkola. To dziecko faktycznie wygląda masakrycznie ale myślę że to przez ten fiolet. Jakby co to ja gorąco polecam octenilin żel (w szpitalu psikali mi rane po cesrarce z tej serii octeniseptem) nie jest tani bo mała buteleczka kosztuje na necie 30,00 (my zużyliśmy dwie) ale jest rewelacyjny. Jest na bazie chyba mentolu bo dodatkowo chłodzi i koi miejsca swędzące. Jest przezroczysty a gdy zaschnie tworzy sie taka delikatna biala błonka. Poza tym czytałam ze stosowany tradycyjny pudroderm (koszt butelki 10 zł) nie jest najlepszy, bo gdy zasycha wtedy swędzi. Antek brał też przez 6 dni tabletki Heviran 300 (stosuje sie je tez na opryszczkę). Jakby co to słuze pomocą :P

Rika Ania stresu z brakiem @ wspołczuje. Ja bym sie nie pogniewała jakbym miała 3 ;) A wiecie, ja mam tą spirale i co miesiąc sie zastanawiam czy to okres czy nie bo przez max3 dni są takie delkiatne plamienia.

Nie gniewajcie sie ale nie jestem w stanie was nadrobić... :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498923 przez Rika
Basba ale masz tą wkładkę hormonalną czy spiralkę zwykłą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498960 przez basba
Rika to jest wkładka hormonalna Mirena - zakłada się ją na 5 lat...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498986 przez Rika
Basba właśnie o tą mi chodzi, jest droga, sama wkładka u mnie kosztuje 600 zł + 600 zł życzą sobie chamy za założenie które zajmuje chwilę... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499021 przez basba
No ja płaciłam 800 z założeniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499038 przez hoborr
DObry..

Byłam w tym całym zusie na komisji..... Nie było tak żle. Baba miła i poszło bezstresowo. No i wielka nagroda - bo mi za dojazd zapłacą..! :cheer: :ohmy:

Ale to nie ważne.

Zaraz bedę czytać co naskrobałyście:) A teraz się pochwale że była wczoraj w Rzeszowie i naoglądałąm sę prze prze pięknych płytek! Ale chyba mnienie stać. PO 120 -1 50 za metr i do tego dekory... Czasem jedna płytka 60na 40 kosztowała 599zł! JEDNA PŁYTKA!!! Szok!
Ale już wiem mniej więcej co chce i jak to mogłoby wygląać:) Wystarczy poszukać tańszycjh odpowiedników:) No i juz postanowione że w salonie deski i cały dół hol w płytkach imitujących drewno.. Tylko tzreba to jakoś zgrać ze sobą żeby nei było zbyt wielkiej różnicy. No i to juz duuuużżżżży skok do przodu:) W neidzielę ma przyjść płytkarz - wymierzyć dół i na tygodniu jedziemy do sklepu w którym on ma upusty i zobaczymy czy coś wyjdzie z tego:0

JEj a jakie pięne zyrandole widziałąm i ampy! Aż mi się płakac chce:)

A teraz tomek trzepie dywany i mam zamiar trochę je poczyścić:) A teściowa z tesciem u psychiatry znowu:) - to mamy wpolną chatę:0 :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499061 przez Oposek
Dzień dobry:)

Asia ale smutna historia z tą kobietką, co zmarła :( I jeszcze to dziecko malutki bez mamy :(
My prezenty już mamy. Od męża pół na pół- wiem, że kupił coś, co chciałam dostać, ale- znając Jego- jeszcze coś dokupi. Z tym klubikiem fajna sprawa! Ja też się denerwowałam, jak miałam pierwszy raz Filipka zostawić, ale nie było źle, Mikołajek też na pewno będzie się super bawił :kiss:

Rika współczuje historii z testem, taka niepewność może człowieka dobić :dry: No ale dobrze, że wszystko się dobrze skończyło! Gratulacje dla Zuzi za nocnik! Mój kocha "czytać" książeczki, ostatnio nawet nas odpycha, jak chcemy za długo Jemu czytać i sam sobie bełkocze jak Bianusia :)
(oni zdaje się w podobnym narzeczu gadają, ciekawe po kim? :P ), ale prasą też nie pogardzi ;)

Hoborku kamień z serca, że na komisji ok, a z tym dojazdem to jestem w szoku- niezłą łaskę Ci zrobili ;) Swoją drogą nie po to człowiek na zwolnieniu w ciąży siedzi, żeby po komisjach jeździć, przecież są laski, które co prawda w szpitalu nie leżą, ale mają się oszczędzać i nie denerwować :dry:
Świetnie, że Ci się wyklarowało z urządzaniem domku, a ceny zgadzam się- przegina czasem na maksa!

Basba niefajnie z tym zębem, ale miałam rwaną osemkę i daję słowo, że nie bolało, nie opuchłam i nie było z tym wielkich problemów :kiss: Mam nadzieję, że tak też będzie u Ciebie! No i że będziesz miała troszkę wolnego, żeby odpocząć! :)

Ania ojtam ojtam- najważniejsze, że telefon działa, najwyżej miałabyś dwie szóstki :)
A z facetami- fakt- każdy się na wszystkim zna, dopóki nie trzeba czegoś zrobić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499064 przez Oposek
My też używamy gumek, też jeszcze karmię, ale potem chyba też przy nich zostaniemy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499104 przez Rika
Basba to tanio, tutaj zwykła miedziana kosztuje 600 zł :ohmy:

Oposek, Hoborr są ludzie których stać na takie płytki :) np ja! Stać mnie żeby sobie postać i popatrzeć O.o :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499108 przez Rika
DZIEWCZYNY ZGRZESZYŁAM!!!!!!!!!!!!!!


ŻARŁAM DZISIAJ WĘDLINĘ A PRZECIEŻ TO JUŻ PIĄTEK!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499112 przez Rika
Ło matko dziewczyny sikam!!!

Siedzę sobie, czytam Was i odpisuję a Zuzia siedzi obok (Ola śpi) i wyjmuje z torebki (którą nosi ciągle ze sobą nawet do łazienki jak idzie siku od 3 dni) lalki (dzidzie). Co chwilę daje mi którąś do całowania, najpierw sama całuje a później mi daje do całowania. Coś długo nie daje mi lali a tu... Chcę całować kolejną lalkę (Zuzia nie pocałowała a kątem oka patrzę co robi) którą mi podsadziła a ta ją rozebrała i dawała mi jej dupę (pupę) do całowania i się śmieje... :huh: :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #499148 przez basba
Rika to Wiki też rozbiera lakę z tekstem: "mama kupa" i bierze "czusteczki "(chusteczki mokre) i wyciera lalce tyłek :lol: \

Oposek toś mnie pocieszyła troche bo normalnie mam mega stresa!

Hoborrku super ze na komisji ok tylko po jaką cholerę oni ci tam kazali jechać :angry: A płyteczki to piękne te ceny mają ...

Asiu ja prezentów nie mam do nikogo! A wszystko przez męża bo powiedział że chce w tym roku tez uczestniczyc w zakupach... no i tak czekam za nim! A do siebie chcieliśmy cos wspólnego ale nie wiem jak to wyjdzie jeszzcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499160 przez aga1040
Hej dziewuszki.
Mały śpi. Ide zaraz gotować obiadek. Ale chwile zalukałam tutaj do was. Ja musze coś jeszcze małemu dokupić po chonkę bo z sanek już korzysta. Ale jak się go pytamy co chce to mówi , że dzidzi i gogurt(czyli jogurt) :-) hmmm :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl