BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 2 miesiąc temu #571205 przez masuska
Hey

Hoborrku aż mnie cyckach rwie jak przeczytałam co napisałaś:) Swoją drogą to ja nadal mam pokarm:P

Rosa, Sępa mi polecano. Drogówki widziałam zapowiedzi i chętnie bym obejrzała. Tajemnica Westerplatte to bardziej o żołnierzach, ich odczucia itd, a na Syberiadę koleżanka mi się wybiera.

Gratuluję pozytywnych zmian u Bianki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571648 przez Oposek
Hoborku przepieknego masz Synka :kiss: :kiss: :kiss: Odpoczywaj i wracajcie jak najszybciej do domu!

Różyczka super, żeś wyspana :kiss: Różę widziałam i polecam, Drogówkę dopiero mam zamiar.

Masuska udało się spotkanie z Gośćmi? gratki dla Piotrusia za piątkę. Rany, niech już to ząbkowanie się skończy :dry:

Ania W jak się dzieciaki czują i jak było na sympozjum? Jakaś masakra z tą księgową, co Ona sobie jaja robi, czy jak? :dry:

Ufolka co u Was??? Jak się czujesz?

Olka oj tak, czas leci jak szalony :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571649 przez Oposek
Dziewczyny, szukam fajnego miejsca na kilkudniowy reset od rzeczywistości. Najchętniej w górach, gdzieś ustronnie, żadne SPA, Gołębiewskie, Zakopane i Krynica nie wchodzą w grę. Ideałem byłyby Bieszczady. Warunki obojętne, może być chatka pośrodku lasu i koce z prl-u, nie przeszkadza mi brak zasięgu i internetu. Dojazd niekoniecznie samochodem. Z wymagań cisza i święty spokój :)

Ktoś? Coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571714 przez różyczka
Dzien dobry :)

Hoborrku Ty to chyba jakos bedziesz wychodzic juz nie? :) i siostrzyczka pozna braciszka :side: ale fajnie :side:
jak sie macie dzisiaj?

Oposku a co sie stało,ze Cie tak naszło nagle na odludzie?

Masusko Bianka dziekuje za gratki :kiss: dzis spala od 20 do 7 rano, az spuchła matka :S :side: ale maseczke nalozyłam żelowa i lece zaraz do pracy :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571779 przez basba
dzień dobry...

No proszę jak się forum rozkręciło ;)

Hoborrku jaki śliczny ten twój synuś... Słodkości!!!!!! Mam nadzieję ze dobrze sie juz czujesz

Martuś jak Igorek... Biedaczek.... :kiss: Mam nadzieję ze jest poprawa. Ja moim zawsze Smecte podaje + lacido baby (lub coś z tej grupy)

Oposku byłam sie pytać o te zajęcia co statnio pisałam. Wszystko pieknie i ładnie tylko... chętnych brak! Noralnie u nas to jakieś zacofanie jest! Żeby pobyć z dzieckiem i urozmaicić jego czas to ja myślałam ze miejsca nie bedzie a tu popatrz nikt nie chce chodzić. Juz mówiłam babce że moze mają mało rozreklamowane te zajęcia. :unsure: Gadałam z kumpelą i jest chętna- ma córeczke miesiac starsza od Wiki. Moze ona załatwi jeszcze jedną to by zajęcia już dla nas zrobili...
A co do głuszy to ja nie pomogę, bo jakoś nie specjalnie lubie takie opustoszałe miejsca ;)

Masuska jak tam po weekendzie z gośćmi? My mamy co tydzień więc mam już wprawę a mojego męza też wiecznie nie ma. No i mam nadzieję że to jednak nie to co pisałaś :kiss: Współczuje bólu kochana... A dla Piotrka gratki z piątkę!

Aniu jak chłopaki? Mam nadzieję ze lepiej!no i ze tata na podłodze nie śpi ;) Kasa fiskalna opanowana?

Ufolka jak samopoczucie??? coś pisałaś o weekendzie czy mnie sie przewidziało (z tym że w weekend rodzisz)

Iwanku co u was?

Olka oj leci ten czas, leci!!!

Różyczko normalnie teraz to mozesz szaleć z tym spaniem :) Gratulacje kochana! Nawet nie wyobrazasz sobie jak sie cieszę!!! Jak się udał babski seans filmowy? A co do przedszkola... ja sie tez ostatnio zastanawiałam jak to będzie z Wiki... Jak odziemy po Antosia to ona od razu ładuje sie do sali i nie chce wyjśc. Pani ją zabiera i zamykają za sobą drzwi a ja z Antkiem w tym czasie już w szatni jesteśmy. A jaki krzyk że ona nie idzie z nami!!!
Wypisanch filmów z twej listy nie widziałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572539 przez basba
No wie jest takie powiedzenie... Nie chwal dnia przed zachodem slonca ;) rano napisalam ze forum sie rozkreca a tu dupa... Pisze do siebie

Moj Antek wlasnie sie pochorowal. Dostal zapalenia spojowek- oczka czerwone i wlasnie naszla mu temperatura 38, kaszel i bol glowy...
Z Wiki jednak mam w czwartek jechac na te zajecia ale mam nadzieje ze nie chwyci od brata bo nici z tego wyjda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572637 przez masuska
Hey, po gościnie jestem wymęczona i niedospana, no ale co ja mogę:) Fajnie że przyjechali:)

Różyczko jestem nadal w ciężkim szoku ze zmianą u Bianki:) Dobrze Ci teraz co?

Basbo, zdrówka życzę Antkowi i żeby Wiki się nie zaraziła.

Oposku Tobie odpisałam na FB:)


Ja teraz odczekam z tydzień i jak Piotrowi nic nie będzie ruszamy na szczepienie przeciwko po kleszczowym zapaleniom opon mózgowych i mózgu.


A gdzie reszta wsiąkła?

Mam ochotę na słodycza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572883 przez ufolka
Hej :)
u mnie bez zmian, dziękuje że pytacie :)
Basba pisałam o weekendzie ale to tylko takie moje widzimisię było :) no jak na razie dalej 2w1 więc sobie czekam :) zdrówka dla Antka, mam nadzieję że z zajęciami wypali, dziwię się że chętnych nie ma, a Ty z małej jakiejś miejscowości jesteś?? może dlatego że mało dzieci? :unsure:
Oposku mi to się marzy morze.... no normalnie widzę już siebie z malutką Oliwką a R. z Amelką biegających po piasku :P nie ma bata, w tym roku MUSIMY pojechać nad morze hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572955 przez różyczka
Dzien dobry :)

BASBO ja sie juz poprawiam co by statystyki podciagnac :blink:
no szkoda Antka i oby siostra jednak nie zalapała nic :dry:

Masusko no bosko mi tak teraz,ze mam zupełnie inna energie, ze az na diete przeszłam wczoraj i zaczelam ćwczyc od niedzieli z Ewką Chodakowska i MelB-filmiki otwieram na youtube i jade z koksem :blink: super sprawa choc zakwasy sa.....
ale za to ile endorfin :S :) jak po dobrym seksie :woohoo:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573140 przez Oposek
dzień dobry:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573236 przez paulinka
Hej laseczki!!!!


Hoborku - wielkie gratulacje !!!!!!!! Jej jak to szybko minęło:))) jak sie czujesz świeżo upieczony mamusiu????????

Dziewczynki juz czytam co u was bo wieki mnie tu nie było ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573241 przez paulinka
Ufolko - kochana na ciebie tez czekamy z niecierpliwością :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573379 przez hoborr
a ja prosze o slowa otuchy :(

normalnie popadlam w dola.
znowu historia sie powturzyla.
ja do wyjscia ale niestety..

robik ma zoltaczke i lezy na lampach. do tego jutro ma mies usg glowki:( tak sie martwie ze lez nie umiem opanowac. boze normalnie znowu w depreche wpadne :(

rano lekarka powiedziala ze maly ma niezrosniete na glowce - nie wiem czy kosci czy ciemiaczko - nie wiem. i zazwyczaj dzieci rodza sie juz z tym czyms zrosnietym... a jak jest taka sytuacja to trzeba usg zrobic... i ze to profilaktyka i takie tam . ale ja sama wiwm ze to tylko sie tak mowi. jakby to nic noe bylo to by usg nie robili... :( boje sie. prosze pomodlcie sie za zdrowie robercika .

jutro usg. dam znac jak bedzie wynik.


a juz jak tesknie za ada to nie pisze o nie mam slow :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #573510 przez Oposek
Hoborku przykro mi, że macie taki stres i musicie tak martwić się o zdrowie Synka, wiem Kochana jak to jest :kiss: Oczywiście kciuki mocno zaciśnięte i porozmawiamy na górze z kim tam trzeba :kiss:
Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale w wielu krajach świata robi się profilaktycznie wszystkim noworodkom usg głowy, ciemiączko zarasta szybko, a jest to zupełnie nieinwazyjna metoda, która wiele mówi o stanie mózgu dziecka. Jeśli potem pojawią się problemy ze snem, czy uczeniem się, padaczka to od razu wiadomo jaki był okołoporodony stan malucha i jak działać dalej. Ale przecież Robi nie był w żadnej z grup ryzyka- wszystkie badania w ciąży prawidłowe, nie piłaś, nie paliłaś, miałaś cc, urodzony o czasie. Naprawdę wierzę, że to tylko formalność :kiss: Trzymaj się Kochana, będę myśleć cieplutko o Was :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573620 przez ufolka
Hoborrku głowa do góry, musi być dobrze, będę trzymać kciuki i pomodlę się za prawidłowy wynik badania usg Robercika :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl