BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 2 miesiąc temu #574920 przez natimp1
Hobborku-A NIE MÓWIŁAM.. ze tak rzeknę :) super super super..ale żeby sobie z nerwów sutka urywać:):) całuję....

Asienko.. ucałuj mojego ciemnookiego przystojniaka....oby to "tylo " słodycze..
Janko wywijanko w południe lepiej "czekam" kiedy gorączka najdzie ostatni nurofen o 14 dostał..póki co bez gorączki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574924 przez basba
Hoborrku... kamień z serca! Czytałam kochana i wczoraj i przed wczoraj ale z telefonu i jakoś nie chciało nic wysłać na forum. Jestem cały czas z WAMI :woohoo: :kiss: Jestem ciekawa strasznie reakci Ady na Roberta :)

U nas nadal mały szpital. Antek cały czas ma temperature i kaszle. Oczka na szczęscie juz dużo lepiej. Wiki odpukać OK. Ja sama też zasmarkana. Mąż łużbowo po świecie jeździ :dry: niemcy, holandia, dzisiaj Włochy... masakra. Wczoraj jak dzwonił wieczorem to zrobili 2600km a dzisiaj jechał do Włoch i z włoch do domu... tak wiec czekam na niego.
Do mnie mama przyjechała na odsiecz wczoraj po południu i była do dzisiaj. Dzieciaki jak w nocy zobaczyły babcie to im sie spać odechciało! Masakra!!! Wiki zsnęła o 6 :S no i o 8 już rojbrowała, oczywiście w dzień sekundy nie spała. Zobaczymy dzisiaj...


Przepraszam kochane ze ja tak tylko o sobie ale siły nie mam nawet pisać dalej. Ide sie umyć i "spac" ... Buziaki dla was!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575210 przez Oposek
Hoborku wracajcie już do domku jutro Kochana :kiss: Jeszcze raz Ci napiszę, że bardzo, bardzo się cieszę, że Robercik nie tylko śliczny, ale i zdrowy! :)

Aśka ojejku, mam nadzieję, że Mikołajek nie będzie już wymiotował i szybko poczuje się lepiej :kiss: Szkoda, że z Dziadkami "nigdy nic nie wiadomo". domyślam się, jakie to musi być stresujące dla Ciebie :dry: Ale słodko mówi :kiss:

Nati oby bez gorączki u Jasia już zostało :kiss:

Basba zdrówka dla Was wszystkich, oby Antoś szybko wyzdrowiał, Mąż wrócił do domu, a nocka była przespana :dry: Współczuję takiego nagromadzenia problemów- dobrze, że Babcia mogła choć trochę pomóc :kiss:

Elo Masuska :)

Aniaaaaaaaaaaaaaaaa wracaj! :P

Ufolko jak się czujesz ???

Aga pozdrówki, pogłaszcz Dzidzię przez brzuszek od cioci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575252 przez hoborr
dobry :)

ale jestescie kochane dziewczyny :) dzieki zA wsparcie:)

dzis mialam miec planowana cesarke... a byc moze wyjde do domu...

ale wiadomo jak nie urok to sraczka! nastepny problem... nie moge karmic jednym cyckkiem bo krew leci. nawet jak sciGam laktatorem to leci. a drugi cyc nie nadaza z produkcja mleka... pie,egnoarki mowily ze wyjatkowo duzo je. w nocy doil cyca ze 40 minut a na dokladke jeszcze zjadl prawie 70ml . trzeba pewnie bedzie mleczko kipic i butelke! ojoj mam nadzieke ze kednak bede mog,A tylko na piersi go moec.

adusi nie widzialam jiz tyle dni... do szpitala jeszcze zA mala, ale i tak bym nie chciala jej tu widziec - bo rozstania sa keszcze gorsze. Asiu mam nadzieje ze mikolajek jiz nie wymiotuje. buziaczki dla mniego.
Rozyczko nie mialam jak wczoaraj odpisac bo mi na tel braklo minut a mam jaks blokade i noe moge potem pisac i dzsonic. dzieki za sms :) bianeczek dalej grzecznie spi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575256 przez masuska
Asiu jak Mikołaj?

Nati, Basbo zdrówka życzę.

Cześć Oposku:)

Gdzie reszta?

Dziś jedziemy z Mężem po zmywarkę iiiii wreszcie PIEKARNIK:) Może nakręcę go na nowy blender, albo mikrofalówkę... hmmm....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575265 przez natimp1
hej Piczuszki..
Hobborku... trzymam kciuki za cycuchy :)
Masusko... zazdtoszcze takich zakupów

Basba ..wracaj do zdrówka.. masakra jak człowiek chory nie....

Ufolko jak samopoczucie??

Rose,,scobby doo whe are you....?:)

Anka a Ty gdzie jak wyjątkowo mam romans z antybiotykiem do Ciebie..

dziewczyny dzis pełnie role wyłącznie statystyczne.... jakas rozjechana jestem... niby noc ok, bo Janko przebudził o 24 na nurofen i ok 6 na mleko.... ale ja jak wczorajsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575297 przez aska27
Dzien Dobry!

Nati :kiss:

Hoborr oby jednak z karmieniem wszystko było ok, moze taki poczatek.
Nie dziwię się,ze za Adą tęsknisz.. ale moze juz dziś :blink:

Oposku znalazłaś juz swoją oazę spokoju? A moze nadal szukasz? W Bieszczadach nie byłam,ale mam plany kiedys tam się wybrać.. podobno jest pięknie :blink:


Z informacji co u nas.. Mikołaj niestety gorączkuje, martwię się,bo nawet nie moge być z nim w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575346 przez natimp1
Asieńko.. nie zamartwiaj się dodatkowo tym ze nie jesteś z Mikim.. taki los Matek pracujących..ale dzieciaki wbrew pozorom są dzielniejsze niż nam się wydaje....
Przyjdziesz, wycałujesz , wyściskasz i będzie dobrze..
Życzę zdrówka.,,

Ja dostaję szału jak mam świadomość że coś nie tak z Jankiem a w pracy jestem inaczej... z Maksim jakos - przez to pewnie ze starszy i ze cały szczęśliwy jak choruje ze do Babci idzie..... ale tak to jest matki zapłakane a dzieci daja radę tak więc Asiu rozumiem Cię

Rose a Ty gdzie ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575368 przez aska27
Nati masz racje,wiem.. tylko mi tak ciezko na sercu,ze nic nie moge zorbić... nawet dnia wolnego nie mogę wziąć. Martwie się,teście na weekend organizują imprezę, nie będziemy wiec mieli chwili spokoju :dry: maż do pracy, zostaniemy sami. No nic,oby szybko mu minęło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575502 przez ufolka
Hej :)
Dziewczynki ja nadal w dwupaku, dziś mam termin z OM :) a czuję się już tak, że chcę urodzić hehe

Hoborr fajnie że badania wyszły prawidłowo, rozumiem co czujesz tęskniąc za Adusią, ja jak pomyślę że miałabym leżeć i czekać na wywołanie to aż mnie szlag trafia.. nie zostawię jej na tak długo ;/ życzę naprawy szybkiej cycka, najważniejsze że masz mleko :)

Nati, Asia, Basba współczuję choróbska ;/ oby szybko przeszło, zdrówka :kiss:

Oposku no i ja miałam pytać o to tajemnicze magiczne miejsce, znalazłaś coś? :) jak Filipek? :)

Masusko jak możesz to napisz jaką zmywarkę kupujecie, bo ja też się rozglądam, a jeszcze nie robiłam rozeznania i nie wiem na co zwracać uwagę..


ja chcę urodzić już :ohmy: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575653 przez natimp1
No dalej Ufolka.. nogi w kroki i na porodówkę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575672 przez Oposek
Dzień dobry :)
u nas wczoraj prawie wiosna, a dziś znowu zimno i szaro- buro.

Hoborku to świetnie, że już dziś wyjdziecie, hurraaaaaaa!!! :kiss: I już zaraz zobaczysz Adolinkę swoją kochaną :):):) Współczuję problemów z karmieniem, mnie pomagał ten słynny sposób 3-5-7 na produkcję mleka. A piersią karmiłam przeważnie jedną, bo Młody spał od tej strony i nie musiałam Go przekładać ;) Sutek mlekiem smaruj albo pepanthenem. Zresztą w szpitalu na pewno Ci powiedzieli co i jak :)

Ufolko wiem co czujesz :kiss: Filip miał się urodzić przed czasem, miałam leżeć i uważać, a urodził się trzy tygodnie po terminie, kiedy już wszystkie forumowe Mamy tuliły swoje dzieci ;) Ale za to wagę startową miał taką, że szybko przegonił nawet nasze maleństwa z czerwca :blush: :blink:
Kciuki zaciśnięte cały czas :kiss:
Filip dobrze, słabo śpi w nocy, ale wynagradza świetnym humorem w dzień ;)

Masuska udanych zakupów! :) Oby Mąż się dał przekonać do wszystkiego, co uznasz za potrzebne i warte uwagi :blink:

Nati nawet jak pełnisz rolę statystyczną, to dobrze wiedzieć, że jesteś :kiss: Do Ani napisz esa, trochę spraw Im się nazbierało i nadrabiają zaległości. Może nie skaskuje od razu widząc, że to od Ciebie :P :blink: Obyś szybko się "zjechała" z powrotem :blink: Ja też ostatnimi czasy nieprzytomna jestem, pewnie Rose mi dosypała czegoś do drinka :blink:

Ania łap buziaka :) :kiss:

Asia zdrówka dla Mikołajka i spokoju dla Ciebie :kiss: Oby Teściowie w weekend pomogli zamiast imprezować :dry:

Basba jak się macie? Mam nadzieję, że Antoś lepiej się czuje, a Mąż już w domu :kiss:

Ufolka, Asia znalazłam kilka miejsc, zrobiłam w dwóch wstępną rezerwację i zobaczymy. Jeszcze moja przyjaciółka mi przypomniała o jednej dziurze, do której kiedyś wybrałyśmy się we dwie na ploty ;) Myślałam, że się uda wyjechać teraz, ale chyba nie wyjdzie. Chociaż Mąż namawia bardzo przekonująco, więc kto wie ;)
Kurcze, kiedyś lubiłam jechać sama, z plecakiem, nic nie trzeba było rezerwować, ogarniać, szukało się ludzi, zawsze kogoś fajnego się poznało... Jeszcze po ślubie uciekłam mężowi na tydzień w Tatry, ale po powrocie bardziej niż żona interesowało Go, czy mam oscypki :blink: A teraz z własnym mężem i dzieckiem niemalże do sanatorium- starość normalnie :dry: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575885 przez masuska
Jestem i mam:

Zmywarka
www.bosch-home.pl/produkty/zmywarki/zmyw...0-cm/SMV53L00EU.html
Piekarnik
www.bosch-home.pl/produkty/piekarniki-i-...niki/HBG42R450E.html
i do tego mikser:)
www.bosch-home.pl/produkty/drobny-sprzet...0.html?source=browse

Ufolko co do zmywarki to patrzyłam głównie na zużycie, na hałas i cenę. Koniecznie wszystko Boscha miało być - to już wizja męża.

Asiu, a byliście u lekarza? Jak nadal wymiotuje to daj Mikiemu jakiś środek nawadniający typu Orsalit. No i coś osłonowego, jakieś Acidolaki itp. Przy wymiotach można też śmiało podać Lokomotiv itp. bo uspokajają żołądek. Coś jest w kropelkach, ale nie pamiętam.

NAti widziałam taką marynarkę jaką sobie kupiłaś, ale u nas u chińca.

Oposku, chciałaś jechac do dziury zabitej dechami to mówiłam że zapraszam do mnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575938 przez różyczka
No nie wierze Masusko :laugh: mamy ten sam piekarnik :) tyle,ze moj cały czarny :blink:
a Boscha mam tez robota mojego najcudowniejszego kuchennego przyjaciela i bardzo sobie chwale, wiec teraz z takim zestawem to Kochana wymiatasz :)

Hoborrku a Ty nic sie nie stresuj odpisywaniem :kiss: super,ze wsjo ok i mam nadzieje,ze napiszesz juz kolejnego posta z domu! :blink:


nie wyrabiam sie troche z pisaniem,ale czytam wszystko bo bym umarła nie wiedzac co u Was :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575950 przez masuska
Różyczko, no ja nie mogę:) Jak przyjedziesz, będziesz mogła śmiało piec:) Co tylko będę chciała:P

Masz może do tego robota końcówkę blendującą? Nie mogę nigdzie znaleźć a bym chciała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl