BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #67846 przez Green
dolacze do masuskii rowniez pochwale sie jednak moim babelkiem :woohoo:
[/size][/i]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67850 przez masuska
A już myślałam że tylko ja mam taki wielki bębenek:) Nie no słodki:)

Green, zaczyna Ci brzuszek już przeszkadzać? Ja mam problem ze wstaniem z łóżka, muszę się najpierw przekręcić na bok i dopiero. No i czasem jakoś buty trudno się zakłada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #67858 przez Green
masuska ja to nawet mam problem zeby usiasc tak zeby miec nogi blisko siebie siadam tak troche jak facet teraz :P a jak wchodze po schodach to tak dziwnie mi bo czuje jak nogami dotykam brzusia :silly: a ze wstawaniem z lozka to mam podobnie ciezko sie dzwignac , heh w weekend maz mi pomaga sie dzwignac z lozka na tygodniu musze sama sobie radzic zeby wstac jakos do tej pracy :dry:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67875 przez różyczka
Olka WITAMY WŚRÓD LIPCÓWEK :)
Green cudny brzuszek!!! :laugh:
Ja schizuję, że u mnie tylko fałdka sprzed ciąży :( Koleżanki mówią, że coś tam niby już widac ale gdy ogladałam zdjecia z ostatnich wakacji to miałam chyba większy brzuszk latem :(
A tak chciałbym już chodzić w obcisłych bluzeczkach i pokazywać wszystkim brzusio...
Ale za to czuję dzidzię :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67876 przez różyczka
Masuska zawsze ubawię się na maksa jak Green kreatywnie przekręca Twojego nika - było już mamuska, musaka (grecka zapiekanka z mięsem mielonym :)), mamuskaja... :laugh: więcje nie pamiętam :laugh: :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67877 przez natimp1
hej dziewczyny
mam terz od poniedziałku laskę na szkoleniu na moje miejsce wiec , ni bardzo moge pisać, ale spoko poświęciłam przyszłam wczesniej zeby wiedziec co u Was.

Xela gratuluje chłopca, pewnie nastawiłaś sie jakos na dziewczynkę, ale wazne zeby wychopwać sobie takl dzieci by nam pomagały byli dobrymi ludźmi, płec nie ma znaczenia bo znam niejednego chłpaka który ma wiekszy szacunek do rodziny niz dziewczyny.
aska 27- ja mam czasami zawroty głowy, zmierz sobie wtedy ciśnienei jak masz jakś mozliwosc, u mnie wychodzi ze mam wtedy niskie 90-60, i lekarz stwierdził ze wystarczy kawka,
Inna sprawa jakby ci się to czesto powtarzało to trzeba isc do lekarza
Green pocieszyłaś mnie ze ruchy wyczuwałas dopierio w 19tc, ja "już" chyba wczoraj cos czułam :) takie nie wiadomo co,,bąbelki chyba", a brzuchol to mam taki jak TY:)
masuska-moja kumpela urodziłą córeczke 5kg i 61 cm, dzis córka ma 4 mieciace a nosi ubranka na rok:), ale teraz juz tyje prawidłowo itp w sensie nie jakos mega szybko, no ale lekarze zalecili jej ćwiczenia by mięśnie sie dobrze rozwijały ..

kaska mozesz isc do innego lekarza medycyny pracy nie ma znaczenia jaki ważne by miał uprawnienia
aj musze iśc na badania lekarskie z pracy bo juz czas minął, ale generalnie fajnie bo pewnie okulary bede musiała miec silniejsze to jescze na firme troche dofinansowania dociągnę:)

no nic zabieram sie do pracy, zaraz przyjdzie młoda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67886 przez hoborr
Cześć dziewczyny:)

Green twój brzuszek jest taki słodki!
różyczka czuję to samo co ty! Rodzinka orzekła że przed ciążą miałam większy brzuch!!!! Nie mogę doczekać się wiosny, kiedy zrzucę te ciężkie kurki i płaszcze! Wtedy pewnie ktoś zauważy że będę mamusią! :) No i pewnie mi już będzie brzuszek widać! Teraz to w sumie tylko mąż mówi że mi urósł:)

Moja dzidzia jeszcze tydzień temu ruszała się w ciągu dnia! A od kilku dni tylko rano i wieczorem:) Mąż się śmieję że daje znaki jak on jest w domu:)!

natimp1 jak przeszkolisz osobę na swoje miejsce to zmykaj na zwolnienie! Ja już siedzę prawie miesiąc i jest super:) A i siostra gdzieś wyczytała że mają przedłużyć urlop macierzyński o 2 tygodnie:):) Także następna dobra wiadomość!

Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67906 przez kaska191919
Witam :)

Ja 9 lutego czułam ruchy ale nie bąbelki ani motylki hehh
Czułam że dzidzia się kręci, i później pare dni nic nie czułam a wczoraj wieczorem to czułam tylko 5 razy jak kopnęło mnie w brzuch.
Mąż słucha co się dzieje w brzuszku i wczoraj usłyszał jak bije serce dzidzi :P
i się cieszył :P
często mnie boli brzuch wysoko żołądek pewnie i mąż mówi że pewnie dzidzia ma tam nogi i kopię w żołądek :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67912 przez happymamma
A mój to chyba trzyma nogę w moim pęcherzu - sikam jak opetana :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67916 przez kaska191919
green fajny brzuszek piłeczka, ja mam mniejszy ale jest dwa tyg różnicy między nami więc mój też urośnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67939 przez masuska
różyczka, słodkie jest jak mówi się na mnie mamuska i nie tylko Green, a żeby poprawiać to mi się nie chce:)

Mój bąbel też mi skacze na pęcherzu bo też ciągle biegam do wc, przez całą ciąże to miałam może ze 2-3 noce całe przespane:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67951 przez masuska
Wiecie, tak mi się myśli troszkę, że już Lutówki powoli kończą się rozpakowywać, a do boju rusza Marzec, kurczę to już my całkiem blisko, ana forum pojawiają się kolejne mamunie z terminami nawet na Październik już. Jejku jak ten czas szybko leci. A tu jeszcze trzeba tyle zrobić, łóżeczko odświeżyć, mebelki kupić, kołderki, materacyki itp itd. Ehhh, a tu dom w remoncie, mam nadzieje że zdążę, z większością chociaż.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67973 przez różyczka
Green no nie mogę sie napatrzeć na ten Twój słodki brzusio :) Aż chodze cały czas do lustra i ogladam sie w bluzce i bez w poszukiwaniu brzuszka u siebie :laugh:

Dziewczyny byłam wczoraj u dentysty żeby zrobić przegląd no i okazało się, ze jedno wypełnienie troszke sie wyszczerbiło więc mówię do babki - robimy od razu. I już za chwile tego żałowałam gorzko :( 3 zastrzyki ze znieczuleniem i nic! Nie będąc w ciązy po 1 mam zdrętwiały polik a tu nic. Dentystka borowała a ja płakałam tak jak ostatni raz chyba w podstawówce :( Nie wiem czy w ciązy znieczulenie nie działa?? 2 pierwsze zastrzyki były rzeczywiscie ze znieczuleniem dla ciężarnych ale ten 3 był mocny na moją prośbę i nic to nie dało.
Babka powiedziała, ze mam dac sobie spokój do końca ciązy :laugh:

Masuska nie martw się kochana - ja nadal dla dzidzi nie kupiłam jeszcze ani 1 rzeczy! Z tego co wiem to Ty uzbierałąś już całkiem pokaźną wyprawkę więc bez obaw, na pewno zdązymy! :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68021 przez kaska191919
dziś też czuje dzidzie ciągle , cieszę się bardzo bo przez ostatnie pare dni czasem brzuch bolał i myślałam że może coś żle jest :(
a teraz wiem że jest dzidzia i nie muszę czekać do wizyty żeby wiedzieć że jest ok, dzidzia sama mnie uspakaja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68211 przez Kamilka24
HEJ wam wszystkim właśnie wróciłam z pracy, dzień jest piękny, jakby wiosna już była :blink: jak przyjdzie mój mężczyzna :silly: z pracy to wykuszę go na spacerek. Ja też dzidzię czuję ale nie za często, najbardziej jak leżę cichutko, wtedy czuję lekkie pukanie raz pod lewym żeberkiem a to zaraz po drugiej stronie :lol: Super uczucie. Wiecie, jestem taka blada, że szok wyglądam jakbym krwi nie miała... nie mogę doczekać sie sloneczka, żeby trochę mnie opaliło bo sama siebie się boję :) Mi też troszkę bębenek urósł od poprzedniego razu, a co tam pochwalę się hehe
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl