BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #68222 przez kaska191919
śliczny brzuszek, widać już fajnie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68226 przez kaska191919
a to mój bąbelek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68246 przez kaska191919
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #68409 przez Green
Wiec chcialabym przeprosic i poraz 1 chyba poprawnie napiac masuska za blad z mojej strony , mam nadzieje ze wiecej go niepowtorze.
rozyczka dzieki za zwrocenie uwagi :blink: w oczach sie mi juz chyba mieni , jesli w przyszlosci pojawia sie bledy typu np: brak spacji to wynik tego ze od jakiegos czasu szankuje mi kilka klawiszy w komputerze :dry:
Mnie tez sie podoba moj brzusio choc czasem mam wrazenie ze jest za duzy jak na ten tydzien a czasem ze zamaly.
kamilka24 tez masz fajniutki brzusio.
kaska191919 malusi masz brzuszek ale rownie swietny i fajniutki :woohoo:
[/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68438 przez masuska
Green, nic nie szkodzi, a nawet proszę częściej:)

Dziewczyny śliczne brzuszki:)

Mój Honey dziś wreszcie poczuł, jak Bejbiś się obracał, w sumie już ciężko nie poczuć bo nawet ja już widzę czasami jak się kręci, ale jakoś złapać tego nie mogę by nagrać. Znów ma porę aktywności więc może coś będzie:)

Spokojnej nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #68449 przez masuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68475 przez różyczka
Green absolutnie nie bierz sobie tego do siebie kobieto! To było poprostu nieraz bardzo zabawne i tyle :laugh:
A na jakieś tam literówki nikt nie zwraca uwagi bo sie przydarzają wszystkim :laugh: :laugh:
Jejku jakie sliczne kolejne brzuszki! A każdy ma inny kształt, zauważyłyście? :)

MASUSKA czekamy na hollywoodską produkcję z Twoim skaczącym w brzuszku bejbisiem w roli głównej :laugh:

Coś Xela sie nie odzywa ostatnio...czyżby szok, że będzie 3 chłopak jeszcze nie minął?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68477 przez Xela
:laugh: :laugh: :laugh: minął, minął :laugh: :laugh: :laugh:
podczytuje, żeby być na bieżąco :)
przyswoiłam już wiadomość o trzecim synku, jednak nadzieja że lekarz się pomylił ciągle żywa... zobaczymy w lipcu - także kciuki dalej mile widziane - nie myślcie, że to obłęd z mojej strony :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68553 przez Green
rozyczka
[/size][/b][/i]
spokojnie niebiore sobie niczego do siebie :laugh: poprostu caly czas myslalam ze dobrze pisze , a tu taki BYK :silly:
[/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68578 przez basba
Green ja też święcie byłam przekonana że Masuska to mamuska :lol: Dopiero potem po przeczytaniu zaczęłam analizować podpis hehehe...
Dawno się nie odzywałam ale prawie codziennie podczytuję temat :) i jestem na bieżąco. Teraz mój mężol był chory i tak jakoś nie miałam natchnienia no ale grypsko już minęło amnie na szczęscie nie złapało. Dzisiaj byłam porobić kolejne badania krwi no i umówiłam się na USG 3d... dopiero na 23 marca (23 tydzień będzie)... już się nie mogę doczekać!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68596 przez basba
Aha wczoraj poszperałam trochę w necie. Szukałam mebelków dla naszego starszaka (2 latka hehe). W końcu znalazłam coś co rzuciło mi się w oczy. Teraz jeszcze mężula muszę nakłonić żeby do maja je zrobił - bo aktualny jego pokoik szykujemy dla maluszka - ze względu na jego sąsiedztwo z naszą sypialnią (choć na początku bąbel i tak będzie znami).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68601 przez Kamilka24
Masuska świetny ten filmik muszę go koniecznie pokazać mojemu
Green ale się naśmiałam jak sobie troszkę cofnęłam i się przyjrzałam jak pisałaś nicka masuska :lol:, ale teżbyłam pewna, że nick brzmi mamuska :cheer:
Wiecie, tak już zaczynam myśleć o porodzie- tak się boję, że szok :dry: zacznę chyba panikować jak będę w 8,9 miesiącu a to już nie długo hehe :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68640 przez piernikarczyk07
Hej Mamusie :)

Ja również długo się nie odzywałam ale cały czas na bieżąco podczytuję o czym piszecie :blink:

Muszę Wam powiedzieć, że mały szalej w brzuszku aż budzi mnie w nocy :laugh: ostatnio się lekko zmartwiłam, bo cały dzień się nie odzywał...
Jednak wczoraj miałam wizytę u lekarza :) mały rośnie waży już 330g, nie czuję go teraz tak bardzo bo jest wtulony we mnie, główką w dół :laugh: hehe zabawnie wyglądał...
Gdyby nie był główką w dół wyglądałby jak już dużo dziecko przytulające się do mamusi :blink:

Wiecie co, kocham być w ciąży i podglądać jak rozwija się nasze maleństwo :kiss:

Śliczne macie kobietki te brzuszki, słodziuchne :)

Aaaa chciałam jeszcze zapytać czy któraś z Was miała już robione badanie na glukoze??
Podobno bardzo nieprzyjemne jest picie tej glukozy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68749 przez masuska
piernikarczyk07 wiesz, też tak mam, śniło mi się że tak bąbel się wygiął że bardzo było widać nierówność na brzuchu, obudziłam się i rzeczywiście tak było:)

Dziś też byłam na badaniach, ale glukozy to jeszcze nie miałam, cały czas mam dobre wyniki więc pewnie dlatego.

Kamilka24 - też się boję, ale staram się myśleć o tym momencie jak położą mi mojego skarbka na brzuchu i to będzie najpiękniejsze z tego wszystkiego i złagodzi cały ból, co nie:) Już się nie mogę doczekać.

basba wrzuć większe zdjęcie, bo słabo widać. Ale dostrzegam jasne mebelki, co bardzo lubię, więc jestem za:)

Jak coś to Magda jestem i nickiem się nie przejmujcie:) Chociaż fajnie było byc mamuśką:) I tak zaraz będę:)

Jeszcze 1,5 tygodnia i wizyta:) Już się nie mogę doczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68814 przez piernikarczyk07
masuska ja wyniki też mam dobre, nawet robiłam sobie posiew moczy i tez wszystko ok.
Badanie o którym pisałam to test obciążenia glukozą w ciąży, podobno każda z nas musi zrobić to badanie...Trzeba kupić 50g glukozy w laboratorium rozpuszczają ją w połowie szklanki wody no i właśnie podobno jest tak niedobra że często zalecają wyciśnięcie połówki cytryny do niej :dry: Po wypiciu trzeba spokojnie posiedzieć 1h żeby można było wykonać badanie, czytałam że kobietki bardzo źle znoszą wypicie glukozy (jest im niedobrze, kręci się w głowie, wymiotują itp) myślałam że może któraś z Was miała już to badanie i może napisać coś więcej o tym paskudnym wywarze :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl