BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #65817 przez masuska
basba - w mich wybranych też jest Radzio i Lenka:) Myślałam też o Franku, ale nasz świadek ma takie przezwisko.

hoborr - z tego co mi wiadomo to:
1. Czy kwas foliowy przyjmujemy do końca ciąży? Wystarczy do końca 1 trymestru
2. Czy mozna jeść makrelę wędzoną - mam starszelną ochotę? Ja jadam, ale nie wiem czy można
3. Śledzie to jem bardzo często i w ciązy w sumie też jadłam ale nie wiem czy to dobrze!? Mój przysmak śledzie w śmietanie, mój lekarz się śmiał że teraz to tych ryb dużo pójdzie bo ciężarnych dużo
4. Czy tylko ja nie mam zachcianek jedzeniowych i muszę jeść na przymus?(oprócz makreli:)) Mnie też jak coś najdzie to jem a jak nie to ciężko mi coś w siebie wmusić, ale to rzadko się zdarza
5. Czy tylko ja nic nie przytyłam?????? Ja teraz schudłam 1,5 kilo, ale przytyłam już swoje. Waga to nie reguła, jak lekarz nie marudzi to pewnie jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65818 przez Xela
w poprzednich ciążach hodowałam włosy jak najdłuższe bo muszę myć codziennie a długie wiadomo zepnie się i się jakoś wygląda, szczególnie w szpitalu kiedy nie chce się zostawić maluszka nawet na sekundę..... natomiast po porodzie rzeczywiście jakieś 3 miesiące później musiałam je ściąć bo straciły swoją puszystość, objętość i wygląd.... generalnie po ciąży albo "sypią się" włosy, albo paznokcie albo zęby... osobiście wolałabym już wszystko inne niż włosy bo paznokcie można na krótko, odżywki i te sprawy, zęby się wyleczy a włosy? mnie ratuje chyba tylko przeszczep... ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65821 przez hoborr
Co za hit!

Najlepsza kicia
najlepsza kicia!

yeah!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65830 przez masuska
Xela to aż tak z tym jest ;) To ja też bym wolała paznokcie, ale nie włosy. Masakra, a Mąż lubi moje włoski i pazurki:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65831 przez hoborr
Moje typy:

Chłopczyk: Franek lub Tobiasz
dziewczynka: Marysia lub Iza

U mnie w rodzinie taka tradycje że chłopczyki otrzymują imiona podobne do ojców. Tzn. dziadek Jan ma 2 synów Janusza i Lucjana

Mój mąż Tomasz także Tobiasz najbardziej mi się podoba:) A i on miło połechtany:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65837 przez hoborr
Dziewczyny nie martwcie się włosami, zębami, paznokciami czy nie wiem czym jeszcze!

Przecież to nie reguła!!!!

Nie jest powiedziane że zaraz po ciąży zamienimy się w szkaradła!

Będziemy pięknymi mamami (najwyżej bez zębów, włosów i z tipsami zamiast paznokci :lol: )

haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65841 przez Xela
Nie no oczywiście, że są wyjątki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65843 przez hoborr
masuska napisał:

No dziewczyny, muszę się z wami tym podzielić. Szperałam sobie w necie i znalazłam taką piosenkę

Jak włączyłam to takie szaleństwo było w brzuchu że szok:) Teraz się zastanawiam czy się podobało czy nie, bo nie wiem czy zniosę słuchanie tego utworu.
A tak serio to myślę że to przez te basy:)

Pozdrawiam:)

PS: Przerażające te mózgi :P


Hej dziewczyny!!! U mnie też to działa!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65844 przez Xela
Nie no oczywiście, że są wyjątki :) i to nie jest tak że 3 dni po porodzie psują się zęby czy wypadają włosy.... to u każdego indywidualnie.... u mnie po 3 m-cach ale nie jestem łysa ;)
po prostu straciły swoją puszystość, objętość itp... ale je mam tyle, że krótkie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65845 przez Kamilka24
Moje imionka dla dzidzi to: Amelia a jak chłopiec to Alan, obecnie najbardziej mi się podobają :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65848 przez hoborr
hoborr napisał:

Cześć dziewczyny!
mam kilka pytań:)

1. Czy kwas foliowy przyjmujemy do końca ciąży?
2. Czy mozna jeść makrelę wędzoną - mam starszelną ochotę?
3. Śledzie to jem bardzo często i w ciązy w sumie też jadłam ale nie wiem czy to dobrze!?
4. Czy tylko ja nie mam zachcianek jedzeniowych i muszę jeść na przymus?(oprócz makreli:))
5. Czy tylko ja nic nie przytyłam??????

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #65853 przez Xela
co do moich typów:
dziewczynka: Tosia, Justyna, Paulina, Zuzia
chłopiec: zdania są podzielone mnie się podoba większość, mój mąż nie przyjmuje do wiadomości że będzie chłopiec... :P Juliusz lub Julian

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65854 przez hoborr
Kamilka24 napisał:

Moje imionka dla dzidzi to: Amelia a jak chłopiec to Alan, obecnie najbardziej mi się podobają :lol:


Kamilka to ulubione imiona mojej siostry:0 Także u mnie w rodzinie już zarezerwowane :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65861 przez masuska
hoborr to chyba te basy tak działają:) bo mam nadzieje że moje maleństwo coś ambitniejszego będzie wolało niż najlepsza kicia aj:P

Moja siostra ma słabsze włosy i o nich mi zawsze mówiła że słabną. Ale właśnie i tak będziemy pięknymi mamami:)

Imiona też mam wybrane, ale z Mężem się dogadać nie mogę nie wiem co jest złego w imieniu Tadeusz, tym bardziej że mój dziadek miał tak na imię, Bronka odpuszczam, bo nie wszyscy muszą pałać sympatią do obecnego prezydenta a dla dziewczynki myślę o Lenie, Marii, Elenie, Hani i Tosi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65862 przez natimp1
odpowiedzi 1/ w zasadzie tak bo jest w zestwie witamin dla cięzarnych,chyba ze ich nie łykasz to generalnie wszędzie mówią ze do konca pierwszego trymestru
2. makrele jak najberdziej tylko nie 5 razuy w tygodniu po dwa kilo, ja z moin synem bez makreli nie zaliczam wekendu :)
3. mozna jeśc
4. ja też nie mam zachcianek, jem wszystko co do tej pory na nic mnie mega nie kusi, czasem coś mi się chce ale to organizm woła o adne witaminy z potrawy , np buraczków ale to przez brak niektórych witamin
5. no ja niestety lub stety przytyłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl