BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 11 miesiąc temu #382220 przez chłopek
e nie wlasie zaklada mi sznurki na pranie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #382228 przez daners
i pewnie bedziesz chciala je wyprobowac ;) moj jak wstanie po nocce to tez zalozy bo jeden balkon wykonczony mamy DOPIERO hehe wiec przydaloby sie cos uprac :D

dziewczyny mam od paru dni faze na wszystko co brzoskwiniowe ;] serki homo owoce dzemik nawet galaretke sobie zrobilam :D



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #382229 przez chłopek
brzuch jak na okresnie pobolewa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #382236 przez daners
chlopek przepowiedzi sa ale nic konkretnie nie rusza.....
lepiej niech ruszy i to raz dwa trzy :d

a gdzie sa dziewczyny :D :ohmy: rany juz 10 a nikogo tu niema hmmmm
ale będa sie spowiadac :):):) :blink:



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #382238 przez Anna77
Dzień Doberek. Jakoś wczoraj nie miałam weny na pisanie. Troszkę męczę się szybko ostatnio, no i kołowrotek myśli w głowie.

Maksiu wiesz co nie wiem czy zacznę tę naszą kolejkę, bo przecież mam jeszcze tydzień, więc myślę że jednak Chłopek wystartuje. A w sumie, to Ty pod koniec tygodnia też będziesz miała skończone 38 tygodni. Kurcze, niesamowicie jak szybko zbliżamy się wszystkie do końca :)

Olga robię dokładnie tak samo. Kręcę się, robię wszystko, a stopuje dopiero jak czuję że coś nie bardzo się czuje. Im bliżej końca, tym częściej myślę że to jest dość głupie. Ale co, z naturą w żadnej formie nie wygram chyba.

mpearl gratuluję zakończenia sesji z tak rewelacyjnym rezultatem. To kolejny dowód na to, że w ciąży można baaardzo wiele. :woohoo:

mm chyba też bym wybrała domek. W sumie jeśli macie mieszkanie w Polsce i chcecie zbierać na jego wykończenie, to tym bardziej szkoda wydawać więcej kasy na coś, co i tak ma być tymczasowe. Zresztą oba ładnie się prezentują. Chyba po prostu już czas podjąć męską decyzję, bo przecież nie doła trzeba szybko pożegnać :kiss: A co do pogody... to się nie dziwię, bo ja bym chyba miała problem z samopoczuciem tam na dłuższą metę. No ale zaraz będziesz miała swoje własne słoneczko kolo siebie :) No i brzuszek śliczny, chyba nisko.

Olga, Bidol co do remontów, to u mnie pod koniec listopada był remont kuchni - taki generalny - od podłóg do sufitu. Pierwszy od czasu jak się wprowadziliśmy w 1999 roku. Trzy tygodnie z haczkiem z totalnym bałaganem. Miałam ochotę na malowanie pozostały pokoi, ale skoro mamy w ciągu roku i tak zamieniać chłopakom pokoje, to chyba bez sensu. A z kolei z dużego pokoju "wyjedzie" wtedy kącik Mateusza, po którym i tak zostaną ślady. Chyba wszystko za jednym zamachem do następnych wakacji zrobimy. Chociaż czasem jak tak patrzę ....

Bidol ja niby nie puchnę bardzo, ale tylko dlatego że dużo odpoczywam. Ale jak tylko się ruszę - na przykład wczoraj - to od razu czuję że cała krew spłynęła mi do nóg. Tragedia.

Chłopek Twój suwaczek wygląda absolutnie niesamowicie dzisiaj :ohmy:

Daners jak to nie ma. Są, są ale próbowałam nadrobić czytanie i pisanie, a tu w trakcie cały czas przybywa :) No i jakże mogłam zapomnieć - pięknie wyglądasz i brzuszek śliczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #382243 przez Daria23
hej lalunie witam sie po wekendzie :) weekend minął dosyc fajnie skonczyliśmy te nauki ufff...poza tym byliśmy na meczu na rynku w strefie kibica ale meczu wole nie komentować.....
Ale była burza u nas po tym meczu normalnie jakby wszystkich myśli sie skumulowały w pogodzie:)

A dziś znowu śliczna pogoda:)
Chłopek - suwaczek robi wrażenie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #382247 przez bidol
Doberek :laugh:

M_M - wyglądasz bosko - mogłabyś w reklamach brzuszkowych robić :laugh: też chciałabym tak wyglądać :cheer: super :kiss: :kiss: :kiss: a brzuś prześliczny, ale pojęcia nie mam czy nisko - ;)

Daners
- brzoskwinki - mniam- no fakt truskawki już się troszkę przejadły :lol: już niedługo będę miała swoje :lol:

Majóweczka
- no widzę że szał trwa :lol: dobrze :lol: lubię takie mamy :lol:

Ania
- masz racje w przyszłym roku remont się przyda jak nic - chociaż czasem jak patrzę....- co to niby miało oznaczać???? no już przed porodem nie dasz rady :lol: chociaż cholera Cie wie - kobieta demon jesteś :silly:

U mnie jest strasznie gorąco - całą noc nie spałam - choć byłam tylko w spodenkach i biustonoszu sportowym i niczym nie przykryta :dry: i całą mnie pot oblewał :dry: też tak macie w upały????

zaraz do mnie przychodzą koleżanki - :lol:

Chłopek - Twój suwaczek powala na kolana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #382249 przez Anna77

bidol napisał:

-Ania- masz racje w przyszłym roku remont się przyda jak nic - chociaż czasem jak patrzę....- co to niby miało oznaczać???? no już przed porodem nie dasz rady :lol: chociaż cholera Cie wie - kobieta demon jesteś :silly:


Na bank przed porodem tego nie zrobię, bo kto by to niby miał posprzątać,, a ja to muszę mieć tak wszystko na błysk. Chociaż brat ma mi pomalować sufit w łazience i ściany kawałek, bo płytki mam położone tak 30-40 cm od sufitu. Ale już się z nim umówiłam, że jak się nie wyrobi w tym tygodniu, to dostanie klucze i wpadnie w przyszłym tygodniu, ale obiecał że tak wszystko poobkleja, że śladu po sobie nie zostawi.

Dobra, idę zrobić kawkę i zabieramy się z Kubą za porządki generalne w jego pokoju. Potem jeszcze muszę podjechać do elektryka, bo chcę odłączyć poduszkę pasażera w aucie, co może zresztą okazać się niemożliwe, ale spróbować warto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #382250 przez Daria23
Daners- zapomniałam dopisać że tez mam brzoskwiniowe szaleństwo codziennie pudełko brzoskwin zjadam jak szalona:) moj M sie tylko śmieje ze mnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #382254 przez daners
Bidol o kolezanki wiec dzien zapowiada sie nice :D ploteczki a czym częstujesz ;) ja włąsnie wcinam galaretke ;] udanych pogaduszek.
u Mnie tez cieplo ale siedzac w domu jest fajnie a na polku fakt troszke mozna sie spocic

Anszka zaraziłas mnie tymi smakami dziecinstwa :D wiesz kisiel budyn galaretka ;]

Daria fakt meczu nikt juz niechce komentowac bo brak slow... a brzoskwinki no no pychaa :)
ciekawe co bedzie nastepne heheh



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #382258 przez Daria23
mi jeszcze świdrują po głowie czeresnie trzeba je jeść kilogramami bo potem nie bedzie mozna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #382262 przez daners
dziewczyny wstyd sie przyznac ale jeszcze niemam rzeczy kupionych do szpitala dla mnie ;]
ale dzis ide do apteki by je zakupic bo czas ucieka
i Moje pytanie odnosnie majteczek jesli bedzie mozna je uzywac polecacie jeznorazowe niewiem jaki to materiał widziałam że byly zielone ;p hehe czy jednak lepsze beda siateczkowe wielorazowe ? macie jakies pojecie albo ktore zakupiliscie



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #382263 przez chłopek
u mnie tak gorąco że siedze w domu,
mąż chory ale właśnie sprząta w domku:)
podbrzusze mnie boli coraz czesciej mam nadzieje ze na dobre sie rozkręci
daners a chce ci sie przepierac te wielorazowe? ja myśle że lepsze są te jednorazowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #382270 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

U mnie juz od rana majstrzy rozkopuja kuchnie....wsciec sie mozna :angry:
Mam nadzieje, ze to juz ostatni remont.......ilez mozna!?!?

Bidolku, ja zaczelam zakupy miesiac duzo pozniej od Was...dlatego teraz szaleje, a wy juz siedzicie na walizkach i czekacie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #382272 przez anszka
Witam się i ja :)
Chłopek - zakochałam się w Twoim suwaczku :) czekamy (nie)cierpliwie :kiss: :kiss: :kiss:
Daners- ja mam takie i takie, ale te siateczkowe wydają się być lepsze, bo przepuszczają powietrze, jeśli będę dokupować to wybiorę siateczkowe.
Brzusio uroczy, wygłaskaj :kiss: ile Ty masz tych balkonów, że dopiero jeden skończony?
Anna - gratuluję sukcesu syna, musisz być bardzo dumna, marzę, by poznać to uczucie :) Już tak niewiele Ci zostało... :)
Bidol - może z rozpędu wpadniesz i do mnie? Moja chatka odłogiem leży :)ale jak tylko dostanę zielone światło od gina, to też ją wyglancuję :) już obmyślam plan.
M_M - brzusio chyba opadł, ale ekspertem nie jestem. Położne mówiły, że jeśli można sobie włożyć rękę między biust a brzusio i oddycha się lżej niż parę tygodni temu, to znaczy, że opadł. To jeden z objawów zbliżającego się porodu, ale może pojawić się nawet 2 tyg. przed rozwiązaniem.
Olga- zdrówka Oldze życzę :kiss:
Majówka - Wojtek też wczoraj wspierał Portugalczyków - zasłużyli na ten awans, myślę, że z Czechami też sobie poradzą.
Daria - czereśnie, hmm... jeszcze nie jadłam w tym roku, chyba będę musiała założyć zamówienie :)
Maksiu, Kamyczka - jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl