BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 10 miesiąc temu #384638 przez Olga
Anna może Ty wiesz jakie powinno być tętno kobiety w ciąży?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384641 przez chłopek
juz pisze do Kamyczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384642 przez Anna77
Olga znalazłam takie coś na portalu forum ginekologiczne:

Tachykardia w ciąży jest niemal normą. Tętnem w okolicach 100 nie nalezy się przejmować. Jednak 128 to już dużo, warto skonsultowac się z kardiologiem żeby ustalić czy jest to po prostu przyśpieszona praca serca czy może dodatkowo są to zaburzenia rytmu pracy serca. Jeśli ciśnienie masz w normie, a z podwyzszonym tętnem nie jest skojarzona duszność czy kołatanie serca to możesz poczekać na wizytę u kardiologa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384645 przez chłopek
kamyczka jest w szpitalu, od wczoraj rano dostała skurcze, na weekend ma jeszcze być w szpitalu, a potem nie wiadomo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384646 przez Olga
Anna dzięki,trochę się uspokoiłam,będę kontrolować dzisiaj ciśnienie i tętno :)


Kamyczke jednak ruszyło,mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze :)


Ktoś się pytała o ciuszki w rozmiarze 62,mi to się wydaje,że to się szybciej zakłada niż po 3 mies.Ja mam nawet kilka kompletów do szpitala w tym rozmiarze.To zależy od dziecka,ale te na 56 to po mies.już ię w paluszkach ciągły.może co innego dresy itp. :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384647 przez agnesssa
Olga ciśnienie masz ok :) Mam nadzieję, że Cię już nie złapie taki ból okrutny :kiss:

Anna
dzięki za to info z tętnem, ja miałam ostatnio 104 i czułam pikawę więc nie wiem jak by to było przy 128 :huh:

Kamyczka Trzymaj się kochana, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384649 przez Olga
agnesssa no ja właśnie dzisiaj przy 100 też czułam,że wali niemiłosiernie i się wystraszyłam. :ohmy: Mam nadzieję,że już mi się nie powtórzy samopoczucie z wczoraja :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384651 przez mloda_mamuska
Kamyczka trzymaj się ! :kiss:
będzie dobrze!


zjadlam brzoskwinie i taka zgaga mnie złapała.... juz syrop mi sie konczy na zgage :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384654 przez chłopek
Kamyczka napisałą ze mały waży 2530, ze ma robione dwa razy ktg i ma nospę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384655 przez anszka
Witajcie, ja szybciutko, bo zaraz jadę po mamę i pewnie nie będę miała czasu, by zaglądać.
Anna - trzymam kciuki ogromniaste, wysyłam Ci mój nr tel., możesz też podać swój! Spędź ten dzień wyjątkowo :)
Olga - ja mam często podwyższone tętno (ostatnio miałam 108), więc 100 to moim zdaniem nie jest bardzo złe, ale ciśnienie też masz podwyższone, więc skontroluj sobie za jakiś czas i jeśli nadal będziesz się źle czuła, to zadzwoń do gina, bo z ciśnieniem nie ma żartów.
Majówka - piękny pokoik, jest jakiś konkurs na portalu, wyślij te fotki, wygraną masz w kieszeni (tylko podkreśl, że to Twoje dzieło, a nie z katalogu, bo można się pomylić :)) Gratuluję wczorajszego zwycięstwa, trzymałam kciuki :)
Daria - ale wieści przynosisz :) ja idę do gina we wtorek, ostatnio też coś wspominał, że może się skończyć szpitalem, więc może rzeczywiście się spotkamy. A może po prostu Was odwiedzę :) Tel. mój masz, więc pisz też śmiało, gdybyś czegoś potrzebowała, w końcu mam najbliżej :)
Kamyczka - odezwij się, bo będę Cię nękać telefonicznie ;)
Agnesssa - brzusio superancki, chcę go zobaczyć za dwa miesiące :)
Bidol - jak zdrówko?
Chłopek - tarmoszenie sutków nie zaszkodzi :)
Martadam - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: na nową drogę życia. Wszystko ułoży się po Twojej myśli, tylko musisz w to wierzyć. Najważniejsze, że będzie przy Tobie Twój przyszły mąż, pogoda to sprawa drugorzędna.
Saiko - ni mnie od wczoraj też jakoś dziwnie kłuje, ciekawe.
Maksiu - jak tam Twoja ręka?
M_M - ciekawe, czy Oliwierek poczeka na przeprowadzkę ;)
Pozdrawiam i zmykam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384656 przez saiko
mloda_mamuska napisał:

Kamyczka trzymaj się ! :kiss:
będzie dobrze!


zjadlam brzoskwinie i taka zgaga mnie złapała.... juz syrop mi sie konczy na zgage :dry:


mi tez sie skonczyl - ale w zapasach znalazlam jescze Rennie wiec wzielam ;)


cześć,

widze, że szalejecie od rana :D

ja za 2h lece na kurs i musze jescze sobie znaki powtórzyć bo bedziemy miec sprawdzian ;)
młody mnie doprowadza do szału od 2 dni - czyli od kiedy zmeinił pozycję. Kręci się okropnie, czasem lekko boleśnie mi nogę pod żebra wsadza :/ a tak było pięknie do przedwczoraj :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384662 przez mloda_mamuska
saiko mi się brzuch obniżył i mniej w żebra nogi mi wsadza,ale w 8 miesiącu dzien w dzień kopał mnie po żebrach ...po koniec to juz dość bolesne wlasnie bylo:)
piekny suwaczek :kiss:


powodzenia na kursie :laugh:

anszka hehe mam nadzieje,ze nie zrobi mi psikusa i poczeka Synuś na nowe mieszkanko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384665 przez Daria23
A tak myślałam jak zobaczyłam ze Kamyczka sie nie pojawiła zreszta my wciaz idziemy łeb w łeb z nią odnosnie wagi małych , szyjek skroconych itp...teraz właśnie piszemy i ją pocieszam swoja sytuacja:)bo ona ma rozwarcie narazie na opuszek tylko a ja juz 3 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384667 przez mloda_mamuska
Daria super,że Ją pocieszasz. Szkoda,ze Ona nie ma takiego nastawienia pozytywnego jak Ty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384668 przez chłopek
dziewczyny będzie dobrze, mój w 33 tyg sie spieszył szyjka była skrócona a teraz nie chce wyjsć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl