BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 10 miesiąc temu #384556 przez chłopek
hej
daners ja juz to probowalam przy pierwszym dziecku i teraz i zero rezultatow nogi dalej wielkie. w nocy skurcze byly ale przez godz i cisza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384557 przez daners
chlopek a z olejem probujesz?
jejciu kazda juz czeka na to byś sie rozpakowała a TY jak na złosc tzn Twoj maluszek :):)
z chęcia zobaczyłabym takiego noworodka:D

chlopek z dośw.rozmiar 62 to na jakiego bąbelka jest? 3,4 miesiacznego??czy jeszcze dalej



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384563 przez mloda_mamuska
hej Dziewczyny,
chlopek widze spokojna noc,jeszcze w 2paku :laugh:

daners to zalezy jak duze dziecko sie urodzi :laugh: ja nie mm doświadczenia,ale wydaje mi sie ,ze na 3 miesiące.wiecej nie.


ja juz wstalam,musze sie czymś zająć,bo noga mnie strasznie boli..kości kręcą ..jak na zmiane pogody... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384564 przez daners
m-M hej bo tak patrze własnie na all i sie zakochuje wtych malutkich ubrankach dresiki koszule itd ;] i własnie niewiem czy kupic na teraz czy jednak lepiej juz na pozniejsza chlodniejsza pore ;p
to co zamierzasz robic ?

dziewczyny po przerwie w ddtvn jak zachecic meżczyzne do opieki nad dzieckiem :D ciekawe jakie beda wypowiedzi moze przydadza sie :):)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384572 przez mloda_mamuska
OLGA wczoraj po zakupach byłam taka padnięta....
kika godzin po tym centrum chodzilismy z tymi pampersami i na koniec juz bylam wycieńczona...
w Sumie ja nic nie dźwigałam opróćz swojej torebki,ale chyba patrząc na Miśka obładowanego torbami to to Jago zmęczenie mi sie udzieliło :laugh: .... śmiał się,że wygląda jak mikołaj...bo miał wanienke,3 duze paczki pampersow ,przewijak,kilka ciuszków z zary....
i naprawde wygladal jak mikołaj :laugh:

na koniec zakupów zafundowaliśmy sobie takie super shake'i ...na miejscu tam robią na oczach ludzi... wybiera sie jakis smak lodów.-ja wzięłam pistację...i babka do miksera wlała trochę mleka i do tego wrzuciła te lody,ktore wybieralismy.mi dala te pistachio i nawaliło do tego miksera tak na oko litr tych lodów....później dodatku moglam wybrac.. to wzielam m&msy i oreo..i dorzucila troche tych ciastek...znowu zmiksowała i przelała do kubełka..byly pycha... juz pot lał nam sie po plecach..a te zimne shake'i ....mniaami.

Majowka pokoik piękny :kiss: jak z katalogu!
aż chce sie rodzic i w nim siedziec :blush:


agnessa brzusio cudeńko.duży i śliczny ! :kiss:
Mój chyba ciągle rośnie ,bo swędzi niemiłosiernie :angry:


daners mama w niedziele bedzie :laugh: A Misiek faktycznie ma wolne wczoraj i dzisiaj :laugh: świrujemy z rozdądkiem :lol: bo nie chcemy wywołać ....ale jak sie przeprowadzimy to juz mozemy cale dnie :lol: :lol: :lol:
Mam nadzieje,ze Oliwierek nie bedzie czekał do 42 tygodnia! ja jak 40 tydzien bede miala to juz bede i duzo sprzątała i z mężem działała ... moze ten olej spróbuje :lol: ...zobaczę


daners ja tam nakupowałam juz te ciuszki wlasnie na 62,one są niby od 3 misiąca....zobaczymy jak duze dziecko sie urodzi... najwyzej mały poczeka do 3 miesiaca.
Ja tez jestem zakochana w tych slicznych ciuszkach.koszulach,dresikach....
a ciekawe co bedą faceci mówili w DDTVN.hehe Mój póki co to juz tylko czeka aż bedzie mógł się zajmować swoim robaczkiem...wczoraj do swojej mamy dzwonił i mówił,że chce byc przy porodzie,ze juz czeka aż weźmie na ręce swojego malutkiego robaczka... aż mi się śmiać chciało jak to mówil :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384574 przez agnesssa
Majówka no pewnie, ze mi się podoba, i w cale nie jest taki malusi :) Mój jest jeszcze mniejszy :silly:

Bidol Jak się dzisiaj czujesz, mam nadzieję, że już lepiej. Co do mojej wagi to nie wiem sama, bo generalnie do wagi sprzed ciąży doszły mi 2kg, ale zważywszy, że w pierwszym trymestrze schudłam koło 4 kg i one wróciły więc w sumie jakieś 6kg na plus :blush: Mam nadzieję, że tereaz przez te kolejne trzy miechy ta waga się nie rozwinie za mocno, bo na prawdę się nie uwlekę hehe :woohoo:
Gratuluję pięknego suwaczka :kiss: :kiss:

Olga Mam nadzieję, że dzisiaj głowa już nie boli

M_M jak tam wizyta mamy :lol: Pewnie doczekać się nie mozesz :lol: Ale pychota te sheiki :lol: Czyli zakupy się udały :lol:

Martadam to na pewno przez emocje spać nie możesz, ale pamiętaj że musisz być wypoczęta :lol: No i mam nadzieję, że u Ciebie już nie pada :blink:

Saiko mój brzuch na prawdę jest duży ja mam 122cm :ohmy: Ale to nic :woohoo:

Daners ciekawe jaki duży jest Twój maluszek :woohoo:

Kamyczka
odezwij się :kiss:

Chłopek a te okna pomyłaś :unsure: Faktycznie mały uparciuszek z Twojego synusia :) Obyś Ty się dobrze czuła :kiss:

Anna o jaaa to już w ten weekend :) Jak nastawienie :unsure: Brzusio masz śliczny :lol: W ogóle super wyglądasz :woohoo:

Wczoraj fuksem udało mi się przez obwodnicę przejechać, bo dosłownie 5 minut po tym jak jechałam rodzinka łabędzi sobie zrobiła przemarsz hehe i zablokowali całą obwodnicę
www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Labedzie-od...bwodnicy-n59378.html






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384577 przez chłopek
daners tak wogole ti sie boje z tym olejem no. ale podobno nie szkodzi,a co do ubranek to moj sie na 57 urodzi i 62 nosil na 2 miesiace.ale to tak na 3 muesiace bo 68 to od 6-9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384578 przez Daria23
Witam się i ja:)
A więc wczoraj byłam na wizycie mały waży sobie 2,700:)szyjki prawie nie mam no i mam rozwarcie 3 cm....dlatego ginka daje mi maxymalnie 2 tygodnie:):) dzisiaj mi zadzwoni i będe wiedziała kiedy ide do szpitala ale mam się nastawiać na przyszły tydzień woli żebym była na miejscu...a do szpitala jednak ide na Polną do Poznania także Anna musimy się numerkami wymienić bo może się w przyszłym tyg tam spotkamy:)Ja nie mam zero stresu wręcz sie ciesze ze tak szybko rozwiązanie ginka pow. ze jej dzidzia miała 2,800 przy porodzie i było wszystko oki
Słoneczko- witaj ja bede mieć Tymkoteuszka termin mam teorytycznie na 26 lipca a przytyłam 13 kg:)

Martadam
- to już jutro twój wielki dzień juz widze jak się stresujesz:):)
Majówka- pokoik bardzo śliczny:)
Anna- brzusio super może zobacze go na żywo:)

Kamyczka
- gdzie się wczoraj podziałaś?widziałam że cię nie było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384579 przez mloda_mamuska
agnessa hehheehe dore z tymi łabądkami ..... :laugh: :laugh:

Daria to juz niedlugo rodzisz. :ohmy: :ohmy: :ohmy: jeju... powodzenia!!! :laugh:
rozwarcie juz chyba spore masz. chociaz ja sie nie znam...

a mamusia bedzie w niedziele. po 7 Ją odbieramy z lotniska i w poniedziałek o 6 wraca.. tylko jeden dzien,ale dobre i to :lol:


idę po loda,bo zgłodniałam....zjem póki misiek śpi,bo będzie jęczał,że katar mam straszny a jeszcze lody wcinam. :blush: to silniejsze ode mnie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384584 przez chłopek
Daria no to fajnie bedziesz miala maluszka juz niedługo ja tez nie mam juz szyjjki tak skrócona i rozwarcie na 2cm i sie nic nie rusza :(

a okien nie umyłam bo u nas brzydko, dzisiaj pada od rana i jest burza
zaraz ide jesc sniadanie i składam pranie bo Ksawco spi wiec jest spokoj, mąż pojechał na egzamina na operatora koparki trzymam za neigo kciuki zeby zdał
juz bym chiala zeby sie cos zaczeło bo mam czarne mysli mój tylko na mnie krzyczy, i jak miał nie iś do porodu to teraz sie zastanawia bo ja za bardzo panikuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384589 przez mloda_mamuska
chlopek nie panikuj ! jakby bylo cos nie tak to wyslaliby Cie do szpitala!!!
Małemu tak dobrze w brzuszku,ze jeszcze nie chce wyjsc.ale juz na dniach Go zobaczysz :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384594 przez mloda_mamuska
a pamiętacie sprawe tej Iwony Wieczorek z trójmiasta???
śledziła któraś?? ja bardzo.... ciekawi mnie co sie stalo....pewnie juz nie zyje.. to juz rok czy dwa lata?... jakos tak bedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384600 przez agnesssa
M_M ja pamiętam tą sprawę, ale nie mam pojęcia jak to się zakończyło :huh:

Daria o jaaa to już też niedługo :woohoo: Zaczynam Wam zazdrościć :silly: :woohoo: Ale lepiej żeby mój Maksiu się nie przestawił na lipiec :silly:

Chłopek wszystko będzie dobrze, nie denerwuj się :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384601 przez chłopek
no włąsnie mnie coś podbrzusze zaczyna bolec, niech mały czeka teraz na tatusia jak ma zamiar dzisiaj wychodzic bo nie ma nikogo, kto by ze mna pojechał i kto by został z Ksawciem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384602 przez Daria23
oj tak Agnessa ale ja przeczuwałam ze cos sie zmieniło bo czułam bardziej malego na dole bolały mnie pośladki i szyjka zaczynała raz po raz kłóć....także wpychamy się troszke w kolejke innym:)
A twoja dzidzia oj tak niech posiedzi jeszcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl