BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 10 miesiąc temu #384608 przez daners
Daria ależ to ekscytujące :D jejciu zaniedługo a raczej lada dzien będziesz miec przy sobie maluszka,Super tez bym wolała urodzic troszke przed terminem ;p

agnesss wizyte mam dopiero za dwa tygodnie ale pewnie zbliża sie juz do 3 kg :D

chlopek to zastanów sie chcesz by wychodził czy nie ;p jak ma czekac hmm niech lepiej sie juz pokarze a tatuś pewno w mgnieniu oka by sie zjawił :)

m-m tez to kojarze,Tyle czasu minelo i nic wiec pewnie nie zyje;/



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384609 przez Anna77
Cześć Dziewczynki, dzisiaj mój ostatni dzień w domu :ohmy: I pierwszy bez leków przeciwskurczowych. Muszę zrobić sobie listę rzeczy, które chcę zrobić. U mnie wreszcie nie pada :cheer:

Daria już Ci wysłałam telefonu. Byłoby super gdybyśmy mogły się spotkać. Może Anszka do nas dołączy, choć chyba lepiej byłoby gdyby Maluszki Wam jeszcze w tych brzuszkach posiedziały. Tak więc Dziewczyny - jakby co będę na oddziale Położniczo-Ginekologicznym III (a przynajmniej być powinnam)

chłopek przed drugim porodem Pani doktor na obchodzie kazała mi właśnie mocno tarmosić sutki, żeby zaczęły się jakieś skurcze. Zaczęły się.

mm dzisiaj na bank też wciągnę lody. Może mój B się nie zorientuje, że to drugie opakowanie, a nie wciąż to samo, he he

A mój suwaczek dzisiaj już mówi, że jestem w terminie!!!! Kurcze, te ostatnie tygodnie bardzo mi się dłużyły, a to już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384610 przez chłopek
daners włąsnie nie bo męza cały dzien nie bedzie ma egzamin i nie da rady szybko być w domu,
no chciala bym zeby juz wyszedl ale jak ktos bedzie a nie jak nie ma nikogo i zostaje dzwonic po karetke w razie czego

anna jednak i tak mi sie wydaje ze twoj maluszke bedzie wczesniej jak mój

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384613 przez Urszula
Witam!

Dziewczynki jak u Was samopoczucie?? Mam nadzieję, że dobrze!
Już niedługo Wasz czas. Trzymam kciuki, czekają Was ekscytujące chwile! Oby wszystko poszło dobrze!!!

Pozdrawiam!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384614 przez mloda_mamuska
agensssa no właśnie nie zakończyla sie... nie znaleźli ani ciała,ani żywej.....
mimo,ze matka i ciotka kuuuper kasy wywaliły na poszukiwania.
Właśnie dzisiaj w DDTN będą nowe ślady....może już coś wiedzą.

Daria ale nie edenerwujesz sie,ze szybciej Maluszka zobaczysz? :))

Anna
wcinaj lody .nie tuczą :lol:
a suwaczek masz super ! :kiss:
a jak to jest z tym masowaniem sutków? trzeba je szczyać,masować.. czy jak ? ;p
zeby skurcze wywołać? gorzej jak sie skurcze wywoła aa rozwarcia nie będzie :huh: :huh: tego bym sie bała...ze skurcze sobie wywowałam....a z rozwarciem dupa..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384617 przez chłopek
mm no ja mialam tak z Ksawciem skurcze a rozwarcie nie postępowało :( teraz tez sie boje ze tak będzie, chociaz podobno przy drugim dziecku idzie szybciej ale jakos w to nie wierzę

ale mały szaleje normalnie maskara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384618 przez Daria23
Anna- wysłałam ci moj tez na priv

M_m - no właśnie sie nie stresuje moja ginka mnie pozytywnie nastawiła i sie nawet ciesze tym bardziej ze bede w dobrym szpitalu pod dobra opieka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384620 przez chłopek
wczoraj w realu kupiłam body za 4,50 :) była bym wiecej kupiła ale mój już mruczał chodz i chodz, bo Ksawcio też marudził nie mógł stac w miejscu tylko trzeba było z nim jeździć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384621 przez mloda_mamuska
chlopek i co wtedy jak są skurcze a nie ma rozwarcia?
Tutaj do szpitala przyjmują jak ma sie 4 cm rozwarcie i skurcze co 5 minut...
jak juz bede miala skurcze co 5 minut to mogę nie mieć rozwarcia??? i co wtedy sie robi?? rozcinają aż do 8 czy 10 cm ?? :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384624 przez chłopek
ja dostałam kroplówke z oxytocyny żeby rozwarcie poszło,i ok 10 sie dopiero zrobiło a przyjechałąm z 2cm
nie stresuj sie w anglii jest dobrze rodzic z kolezanka rozmawialam ona teraz w listopadzie drugie rodzi, wiem ze mąż z nią będzie bo mówiłą ze musi, bo nie bedzie miał kto jej wody podawać i wogóle, że tyllko połóżne chodzą koło ciebie, i że rodziła na klęczkach,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384630 przez Olga
Hej dziewczynki.

Nie wiem,co się ze mną dzieje od wczoraj.Jak szłam spać,to aż zwymiotowałam,tak się fatalnie czułam.Dzisiaj od rana niby głowa na razie ok,ale kręci mi się i serce wali jak oszalałe.Zmierzyłam ciśnienie i mam 130/86,ale niepokoi mni tętno,bo jest 100.Znacie się może na tym,bo ja nigdy nie miałam problemów ciśnieniowych :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384631 przez mloda_mamuska
chlopek a po tej oxytocynie to mialas ciężki poród???
i w ogóle bralas znieczulenie?

Olga
ja sie nie znam niestety,bo tez nie mialam nigdy problemów.
mam nadzieje,ze któraś dziewczyna pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384633 przez chłopek
mm u nas nie daja znieczulenia,poród nie był az taki ciezki skoro na drugie dziecko sie zdecydowałam, ae było ciezko bo główka do kanału rodnego mi nie chciała zejsc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384635 przez Majowka
Czesc dziewczyny!!!!!

Wygraliiiiii!!!!!!!!!! Swietowalismy do pozna w nocy!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: wspaniala atmosfera!

Ja juz na nogach, zaraz sie wybieram po ser, bo jeszcze rano zabiore sie za sernik wiedenski, obiecalam przyniesc na jutro na Baby Shower kolezanki.
Pozniej jade razem z nia wybrac jakies dekoracje na wierzch sernika.

Dzieki za komplementy odnosnie pokoiku.

Daria, ciesze sie, ze wszystko dobrze!!!! Juz niedlugo bedziesz trzymac Tymusia w ramionach!!!

Anna, gratuluje 38 tygodnia!!!!!!!! Juz mozesz rodzic! :laugh: Malutki jest juz gotowy!

Olga, nie wiem co Ci doradzic, moze do Gina zadzwon....zawsze to jakas fachowa opinia.... Mam nadzieje, ze wkrotce sie wszystko unormuje.

Saiko, jak te Twoje klocia, przeszly?

Kamyczka, gdzie jestes? :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384637 przez Anna77
Kamyczka no mi też nie daje spokoju co z Tobą :unsure:

Która ma do Kamyczki numer telefonu? Może chociaż sms'a wysłać co u niej :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl