BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 2 miesiąc temu #316219 przez Kamyczka
anszka napisał:

Kamyczka - najlepszego!


Anszka, dziękuję bardzo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316222 przez Kamyczka
Majowka napisał:

Dzieki dziewczyny! :kiss:
A faktycznie, dzis sa imieniny Marty ;) Wiec wszyyyystkiego naj naj Kamyczka!!!!!!!! Moc buziakow :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Majówka, dziękuję bardzo :kiss: już pofarbowana?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316225 przez Kamyczka
An83 napisał:

Kamyczka miło słyszec, że wyglądam na "drobną" ale tak naprawde .. 175cm i niebezpiecznie zbliżam się do 70 kg :dry:


Kamyczka - najlepszego z okazji imienin :)

An83, serio tak wyglądasz-masz tylko brzuszek i to taki ładny :) ja mam 181cm i też powoli się zbliżam do 70 ;)
Dziękuję za życzonka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316229 przez anszka
An83 napisał:

www.hindianka.pl/

a tu cos dla naszych chłopców ;)
Anszka a odnośnie tego co pisałaś wcześniej :) to sie uśmiałam - ze niby mały tez nie lubi Jolanty (ddtvn) i dlatego na znak prostestu mnie okopał :woohoo:


A dziwisz mu się? :) skoro nam to przeszkadza, to co dopiero facetowi :laugh:
Bardzo ładne te rzeczy dla naszych synusiów (nie wiedziałam, że tak będzie mnie cieszyć to, że już wiem, że to chłopiec)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316232 przez An83
Kamyczka napisał:

An83 napisał:

Kamyczka miło słyszec, że wyglądam na "drobną" ale tak naprawde .. 175cm i niebezpiecznie zbliżam się do 70 kg :dry:


Kamyczka - najlepszego z okazji imienin :)

An83, serio tak wyglądasz-masz tylko brzuszek i to taki ładny :) ja mam 181cm i też powoli się zbliżam do 70 ;)
Dziękuję za życzonka :kiss:


181?? :cheer: wow!
Po Tobie (po zdjeciach) nie widac zebys zblizała sie do 70 kg - ale mnie pocieszyłaś troche :) bo mnie wahania wagi 68,6 - 68,9 przerażają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316234 przez An83
anszka napisał:

An83 napisał:

www.hindianka.pl/

a tu cos dla naszych chłopców ;)
Anszka a odnośnie tego co pisałaś wcześniej :) to sie uśmiałam - ze niby mały tez nie lubi Jolanty (ddtvn) i dlatego na znak prostestu mnie okopał :woohoo:


A dziwisz mu się? :) skoro nam to przeszkadza, to co dopiero facetowi :laugh:
Bardzo ładne te rzeczy dla naszych synusiów (nie wiedziałam, że tak będzie mnie cieszyć to, że już wiem, że to chłopiec)


hehe :)

a co do synków to tak samo :) samo wypowiadanie "moj synek" napawa mnie takim szczęściem! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316245 przez Kamyczka
An83 napisał:


181?? :cheer: wow!
Po Tobie (po zdjeciach) nie widac zebys zblizała sie do 70 kg - ale mnie pocieszyłaś troche :) bo mnie wahania wagi 68,6 - 68,9 przerażają :)


An83, mój wymarzony wzrost to to nie jest, zawsze uważałam,że idealny wzrost dla kobiety to 170-175cm :) na razie ważę 65-66kg, al u mnie się rozkłada to i w udach i pupie i biodrach, bo mam szerokie, a Tobie tak ładnie jak widać na brzusiu tylko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316254 przez Olga
Witam dziewczynki.

Majówka sto lat Ci życzę i zdrowego dzidziusia.


An83 ja jeszcze w ciązy nie farboała,ale też zamierzam to zrobić w najbliższym czasie
i to właśnie w domku-córcia mi będzie już 3 raz farbowała.


Bidol moja mama ma już dwa kolana wymienione na sztuczne,takie miała zwyrodnienia stawów.



Chłopek śliczny ten Twój synuś i brzusio też fajniutki.


Kamyczka wszystkiego najlepszego z okazji imienin.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316266 przez An83
Kamyczka napisał:

An83 napisał:


181?? :cheer: wow!
Po Tobie (po zdjeciach) nie widac zebys zblizała sie do 70 kg - ale mnie pocieszyłaś troche :) bo mnie wahania wagi 68,6 - 68,9 przerażają :)


An83, mój wymarzony wzrost to to nie jest, zawsze uważałam,że idealny wzrost dla kobiety to 170-175cm :) na razie ważę 65-66kg, al u mnie się rozkłada to i w udach i pupie i biodrach, bo mam szerokie, a Tobie tak ładnie jak widać na brzusiu tylko...


I tak nie widać u Ciebie nic na biodrach czy pupie (na tyle na ile widać na zdjeciach :) ) a u mnie właśnie tyłek i boczki.. Raz jechałam pociagiem (z uczelni wracałam z sesji, kilka tyg temu) i jakiś dziadek zagadał do mnie jeszcze na peronie, a potem zapytał czy może usiąść na przeciwko, no i tak jechalismy i rozmawialiśmy, pytał mnie o ciążę ogolnie normalnie miło było (choc nie lubie takich sytuacji heh) ale naraz tak mówi: "a pani to ma szeroki tyłek to nie będzie problemu z rodzeniem" :ohmy: potem zaczal mnie przepraszac ze nie chcial zeby tak to zabrzmiało, ze chodziło mu ze w pozytywnym sensie bedzie mi łatwiej bo mam szerokie biodra, hehe :) , ale ja sie zastanawiam kiedy on to zauwazył? Czy az tak widać (mam szerokie ale bylam w plaszczu a potem usiadłam i kiedy on gapil mi sie na tyłek? Gdyby nie to ze ogolnie był miły taki dziadkowaty to poczuła bym sie co najmiej dziwnie ze jakis stary dziad sie tak przygląda..

A co do Twojego wzrostu to wg mnie fajnie tak :) 181! jedyne co, to pewnie problem z ubraniami czasem masz? zeby dobrac cos na wysoką osobe, spodnie np..

Olga :) Córa farbuje? mi mama farbuje, tylko własnie teraz nie wiem czy u fryzjera tym razem nie byłoby bezpieczniej, tak normalnie farbujemy w łazience i ten zapach/opary boje sie że mogą być szkodliwe - u fryzjera farbowałam kiedyś raz i z tego co pamiętam zapachu nie było czuć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316269 przez Kamyczka
Olga napisał:


Kamyczka wszystkiego najlepszego z okazji imienin.


Olga, dziękuję bardzo za życzonka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316270 przez Olga
An83 tak córcia raz spróbowała i jej ładnie wyszło i teraz mam taniej,ale pierwszy raz miałam stracha.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316274 przez Kamyczka
An83 napisał:

Kamyczka napisał:

An83 napisał:



I tak nie widać u Ciebie nic na biodrach czy pupie (na tyle na ile widać na zdjeciach :) ) a u mnie właśnie tyłek i boczki.. Raz jechałam pociagiem (z uczelni wracałam z sesji, kilka tyg temu) i jakiś dziadek zagadał do mnie jeszcze na peronie, a potem zapytał czy może usiąść na przeciwko, no i tak jechalismy i rozmawialiśmy, pytał mnie o ciążę ogolnie normalnie miło było (choc nie lubie takich sytuacji heh) ale naraz tak mówi: "a pani to ma szeroki tyłek to nie będzie problemu z rodzeniem" :ohmy: potem zaczal mnie przepraszac ze nie chcial zeby tak to zabrzmiało, ze chodziło mu ze w pozytywnym sensie bedzie mi łatwiej bo mam szerokie biodra, hehe :) , ale ja sie zastanawiam kiedy on to zauwazył? Czy az tak widać (mam szerokie ale bylam w plaszczu a potem usiadłam i kiedy on gapil mi sie na tyłek? Gdyby nie to ze ogolnie był miły taki dziadkowaty to poczuła bym sie co najmiej dziwnie ze jakis stary dziad sie tak przygląda..

A co do Twojego wzrostu to wg mnie fajnie tak :) 181! jedyne co, to pewnie problem z ubraniami czasem masz? zeby dobrac cos na wysoką osobe, spodnie np..


An83, ten "dziad" to ze wzrokiem miał jakiś problem i w ogóle tak obcesowo i z grubej rury "pojechał" :angry: masakra...czasami mam problem ale raczej z rękawami, spodnie kupuję na długość bez problemu, gorzej było z moją różnicą między "górą "a "dołem" ciała, bo u góry jestem szczuplejsza( rozm. 36),a dól czasami mam nawet 38/40.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316327 przez mloda_mamuska
anszka a taka normalna pijesz??

ja tylko nescafe 3w1 i to tez rzadko.. chociaz w niej podobno nie ma kofeiny ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316430 przez daners
młoda_mamuśka a ja pije kawe zbożowa o smaku wanilii :) koło kawy to nie stało ale mała imitacja bo cóz lac sobie do kubka kiedy przy kompie sie buszuje...tylko "kawusie" :)

dzien dobry
jak poranek mija kobitki :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316488 przez Kamyczka
daners napisał:

dzien dobry
jak poranek mija kobitki :)


Witajcie dziewuszki, u mnie sprzątająco, co chwilę coś myję, odkurzam, muszę zasiąść do śniadanka wreszcie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl